Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
dávivý ka?el,?patné dýchání
Autor: Dana (---.26.broadband2.iol.cz)
Datum: 13 October, 2007 19:12


Ahoj,chtěla bych Vás po?ádat o radu.Půl roku mě trápí ka?el a ?patné dýchání.
Jsem u? unavená a vysílená.Antibiotika u? ?ádné nezabírají a kdy? zaberou tak jen na chvíli.Mů?ete mi poradit nějaké bylinky,které by mi pomohly od mých potí?í.Moc
děkuji. S pozdravem Dana.

Re: dávivý ka?el,?patné dýchání
Autor: IVETA LAKATOSOVA (---.131.broadband11.iol.cz)
Datum: 23 May, 2009 13:03

DOBRY DEN CHTELA BYCH SE ZEPTAT SPATNE SE MY DYCHA PAN DOKTOR RIKAL ZE TO SPUSOBUJE HRUDNI PATER ZE MAM NAKY TYTZUV SYDROM JE PRAVDA JAK MILE ZVEDNU NECO TESKYHO ¨NEBOSE VIC NAMAHAM MUJ STAV SE ZHORSI BYLA JSEM I NAPLICNIM NIC MY TAM NENASLI JEN OBCAS MAM ZANET PRUDUSEK CO TO TEDY SPUSOBUJE UZ JSEM STOHO NA NERVY PROZE KDYZ TO NAME PRIDE MAM POCIT ZE SE UDUSIM MUZETE MY PORADIT CO STIM DEKUJI

Re: dávivý ka?el,?patné dýchání
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 30 May, 2009 23:49

IVETA LAKATOSOVA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> DOBRY DEN CHTELA BYCH SE ZEPTAT SPATNE SE MY DYCHA
> PAN DOKTOR RIKAL ZE TO SPUSOBUJE HRUDNI PATER ZE
> MAM NAKY TYTZUV SYDROM JE PRAVDA JAK MILE ZVEDNU
> NECO TESKYHO ¨NEBOSE VIC NAMAHAM MUJ STAV SE
> ZHORSI BYLA JSEM I NAPLICNIM NIC MY TAM NENASLI
> JEN OBCAS MAM ZANET PRUDUSEK CO TO TEDY SPUSOBUJE
> UZ JSEM STOHO NA NERVY PROZE KDYZ TO NAME PRIDE
> MAM POCIT ZE SE UDUSIM MUZETE MY PORADIT CO STIM
> DEKUJI

Milá Iveto, jestli?e je plicní vy?etření v pořádku, vy?etřil Vás lékař a zjistil, ?e potí?e způsobuje páteř, bude potřeba léčit posti?ení páteře. Nejlep?í efekt má v?dy léčebný tělocvik, na internetu najdete cviky při bolestech v hrudní páteři (např. na stránkách http://www.zdravi4u.cz). Cvičení nemusí trvat dlouho, stačí 5-10 minut, zato důle?ité je, abyste se sna?ila cvičit pravidelně denně nebo max. obden.
Občasný zánět průdu?ek Va?e potí?e jistě mů?e zhor?ovat, proto se sna?te pobývat v čistém nezakouřeném prostředí (jestli?e kouříte, sama také nekuřte), při potí?ích mů?ete vyu?ít i některé bylinky (viz odkaz).
Hodně zdraví přeje Úsměv

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: dávivý ka?el,?patné dýchání
Autor: vladimír (77.48.180.---)
Datum: 29 August, 2009 19:13

Na ka?el pomáhají bylinky při zahlenění yzop lékařský a čechřice vonná, dále je nutné po odhlenění průdu?ky preventivně ochranovat bylinkami obsahující sliz např.sléz maurský,proskurník lékařský atd. Bylinky obsahující slizovité látky je dobré připravovat jako macerát. bylinář Vláda z Litovle



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy