Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
nevim co se mnou je
Autor: Ondřej (---.fofrnet.net)
Datum: 3 January, 2008 20:54

Dobrý den chci se zeptat ja mam takovy divny problemi mam pocit ze mam neco v krku a nekdy se zacnu bat tak ze mi zacne byt uplny teplo , potrbuju na zachod a zacnu brecet ... je mi 15 let zacolo to tak pred tydnem presne na silvestra kdy sem si myslel ze mam rakovinu a zacal sem az brecet a bylo mi smutno po mámě pak me zacalo byt aji spatne , kouril sem asi 4 mesice a kouril sem tak prumerne 4 cigarety za den tak se chci zeptat jestli to nejsou naky priznaky rakoviny a kdyz se divam na naky ty texty tak se citim uplne divne ze se zacnu trepat a zacnu se uplne bat tak jestli mi muzete nekdo poradit , jestli si mam vubec zajit k doktorovy nechat odebrat krev nebo neco takovyho abysem mel jasno a jeste by sem se chtel zeptat jak dlouho trvaji testy na rakovinu . Dekuji za odpoved .

Re: nevim co se mnou je
Autor: Jana Amcirková (---.88.broadband6.iol.cz)
Datum: 6 January, 2008 19:35

Ahoj Ondřeji, myslím si, ?e se má? v 1.řadě přestat bát. Po 4 cigaretách rakovinu nedostane?. Nicméně kouření určitě zdravé není, tak toho nech, dokud si nevytvoří? vět?í závislost. Myslím si, ?e Ti jen tělíčko správně ukazuje, ?e tudy cesta nevede. Za svoje zdraví si ka?dý zodpovídáme sami a proto je dobré dělat jen to, co nám pomů?e, abychom byli zdraví, jak fyzicky, tak du?evně.
Bolest v krku bývá vět?inou z toho, ?e jsi někomu neřekl něco, co Ti vadí a nechal sis to pro sebe nebo to mů?e být je?tě spousta jiných věcí. Chce?-li, tak mi napi? na můj mail. Ahoj Jana Úsměv

Re: nevim co se mnou je
Autor: Ondra (---.fofrnet.net)
Datum: 15 January, 2008 17:28

Dobry den ja vam dekuji za vas clanek , ja by sem vam napsal ale nevim vas email .

Re: nevim co se mnou je
Autor: Majka8 (---.247.broadband5.iol.cz)
Datum: 2 March, 2008 20:27

Ahoj Ondro, chodí? také ven nebo hlavně sedí? u počítače? Má? monitor ve vý?ce očí nebo moc nízko? Má? kamarády ("?ivé vrstevníky") nebo jen ty "počítačové"? Pozoruje? sebe nebo také ostatní v rodině? Mů?u být tvoje babička, ale s lidmi tvého věku mám docela velké zku?enosti. Pokud má? zájem si se mnou "meilovat" nabízím pokec. Majka8[email][url=null]kubamatej@tiscali.cz[/url] Rotující smajlík, vyplazuje jazyk [/email]

Re: nevim co se mnou je
Autor: janeirsko (193.120.116.---)
Datum: 18 June, 2008 01:18

hoj muze mi prosim nekdo poradit?mam bolesti na prave strane v oblasti krizu.nahmatala jsem tam malou bouli ktera pri dotyku boli,
posunuje se,a obcas se zvetsi a pak zase zmensi.
bolest mi vystreluje do nohy,bricha a trnou mi prsty na noze.
je to nesnesitelna bolest obcas az pali a dostavam krece takze musim chodit a to se mi stava i v noci.taky obcas necitim pravou stranu zad a pozadi.
kdykoliv neco tezkeho zvednu nebo pracuji v predklonu
<vysavani apod>je to hrozna bolest.
nevim zda se jedna o plotynku a co s tim delat.dekuji

Re: nevim co se mnou je
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 23 June, 2008 10:21

janeirsko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> hoj muze mi prosim nekdo poradit?mam bolesti na
> prave strane v oblasti krizu.nahmatala jsem tam
> malou bouli ktera pri dotyku boli,
> posunuje se,a obcas se zvetsi a pak zase zmensi.
> bolest mi vystreluje do nohy,bricha a trnou mi
> prsty na noze.
> je to nesnesitelna bolest obcas az pali a dostavam
> krece takze musim chodit a to se mi stava i v
> noci.taky obcas necitim pravou stranu zad a
> pozadi.
> kdykoliv neco tezkeho zvednu nebo pracuji v
> predklonu
> <vysavani apod>je to hrozna bolest.
> nevim zda se jedna o plotynku a co s tim
> delat.dekuji

Takové potí?e mů?ou být nepříjemné. Co si zajít k lékaři? Kdo jiný by mohl zjistit, jestli jde o bolavou ploténku nebo ne? Mrknutí - s úsměvem

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy