Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Enterokoky
Autor: S (---.koleje.czu.cz)
Datum: 7 March, 2008 15:34

Dobry den chtela jsem se zeptat zda-li mi muzete nedko pomoci, mam enterokoky v pochve a furt se tam drzi, uz je tam mam polu patym rokem a nic mi nezabira...znate neco jak se toho definitivne zbavit? Trpim zanety mocovych cest a temi entorokokami, je obdobi dobre a obdobi spatne..., at to lecim ci ne...nevim uz , co s tim... Křik, pláč Dekuji za odpoved Srdíčka

Re: Enterokoky
Autor: Miri5 (---.karneval.cz)
Datum: 24 March, 2008 09:00

Dobrý den. Poradila bych Vám novinku na českém trhu - potravinové doplňky, nápoje ( kávu, čaj, čékoládu )zubní pastu s houbou REISCHI - GANODERMA
V Japonsku je v současné době Ganoderma lékaři doporučována k léčení více ne? dvaceti chorob a různých potí?í, včetně migrény a bolestí hlavy, hypertenze, bronchitidy, asthma bronchiale, artritidy, anorexie, gastritidy, hemoroidů, diabetu, hypercholesterolemie, nefritidy, dysmenorey, hepatitidy typu B, leukopenie, kardiovaskulárních problémů, různých typů karcinomů a akutní myeloblastické leukemie.
Lesklokorka lesklá byla pou?ita i při výcviku ruských kosmonautů pro zvý?ení pracovní kapacity a k rychlej?ímu obnovení normálních fyziologických funkcí.
Organická výsadba houby Ganoderma
Správné ?ivotní podmínky jsou základem pro zaji?tění vysoké kvality pěstování Ganodermy. Gano Excel vlastní největ?í organickou plantá? Ganodermy na světě, která přejímá koncept ?etrný k ?ivotnímu prostředí. Skleníky pracují na bázi důmyslné a moderní technologie, proto?e správné kultivační metody a vhodné prostředí jsou nezbytné k výrobě Ganodermy s vysokou terapeutickou hodnotou.
Gano Excel věnuje pozornost pouze ?esti specifickým odrůdám houby Ganoderma Lucidium. Přesto?e existuje více ne? 2000 odrůd této houby, pouze těchto 6 má léčebný účinek.
Skvělý výrobní postup na?í továrny byl mezinárodně oceněn národním farmaceutickým výborem (BPFK) a zaručuje, ?e produkty Gano Excel vyhovují mezinárodním normám.
mirfaj@centrum.cz

Re: Enterokoky
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 24 March, 2008 16:27

S napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobry den chtela jsem se zeptat zda-li mi muzete
> nedko pomoci, mam enterokoky v pochve a furt se
> tam drzi, uz je tam mam polu patym rokem a nic mi
> nezabira...znate neco jak se toho definitivne
> zbavit? Trpim zanety mocovych cest a temi
> entorokokami, je obdobi dobre a obdobi spatne...,
> at to lecim ci ne...nevim uz , co s tim... Dekuji
> za odpoved

Milá Hanko, já myslím, ?e by bylo lep?í ře?it Va?e problémy osobně s kamarádkou bylinářkou Mirkou, jak je tady popsáno. Zdraví

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: Enterokoky
Autor: Jirka Holečko (---.hamzova-lecebna.cz)
Datum: 25 March, 2009 08:46

Dobrý den.
Va?e potí?e souvisí s nerovnováhou Va?eho vnitřního prostředí. Tato nerovnováha vytváří "vhodné" podmínky pro ?ivot infekce. Cesta tedy nevede tím směrem, ?e budete likvidovat infekci, ale ?e "zhor?íte" podmínky pro existenci infekce. Tedy zlep?íte (a budete trvale zlep?ovat) rovnováhu právě Va?eho vnitřního prostředí. Návod je tedy přísně individuální. Dr.Holečko

Re: Enterokoky
Autor: Dana (---.38.broadband14.iol.cz)
Datum: 22 January, 2011 20:45

Příspěvek je sice uz dost starý ale chci upozornit, ?e va?e obtíze zrejme souvisejí s tzv. chlamidií trachomatis....Bohuzel je dost roz?ířená a casté záněty a přítomnost enterokoků s ní souvisí. Chlamidie se zjisti vyterem z močové trubice, avsak malokdo tento vyter umí provést správně. Takze ikdyz si tento vyter necháte provést, nemusí být průkazný (po takovém výteru nejméně den pocitujete silné pálení při močení, pokud ne doktor vás odflákl a muzete jít znovu). Pak je jeste dalsí varianta nepřímo z krve.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy