Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Bolesti kloubů
Autor: Kateřina (---.blue4.cz)
Datum: 30 July, 2008 07:11

Zdravím v?echny. Potřebovala bych poradit, u? jsem zoufalá. Je mi 30 let, od puberty mám velké problémy s klouby, předev?ím s koleny a ramenním kloubem. Postupem času mě ale začínají bolet i dal?í klouby, nově loketní kloub, kyčel .. Musela jsem omezit sport, ačkoliv jsem velmi aktivní člověk, bohu?el můj stav u? mi to příli? nedovoluje. Myslím ?e na svůj věk nejsou tyto problémy normální, občas se cítím na 60 .. levé koleno mě bolí u? i při normání bě?né chůzi, dělají mi problémy schody, kopečky, ale i rychlý pohyb, prostě u? mi klouby nějak nestíhají. nevím jak dál. Bolesti se stupňují. Také mám časté záněty ?lach, předev?ím na zápěstí nebo achillovy ?lachy ..
Brala jsem postupem let mnoho léků a přípravků na klouby, ale nic nezabírá.
Nyní jsem se upnula k my?lence, ?e by snad mohly pomoci bylinky, ale sama se v nich příli? nevyznám, potřebovala bych poradit.
Mů?ete mi někdo pomoci ?

děkuju. K.

Re: Bolesti kloubů
Autor: Jan Havel (---.adsl.sky.cz)
Datum: 21 August, 2008 10:37

Zdravím Vás,
za Va?ím stavem by mohla být i borelioza - ov?em ta zapřičiňuje celou řadu dal?ích obtí?í a imituje okolo 300 různých nemocí. Pokud máte potí?e s klouby a ?lachami, je třeba věnovat péči játrům, která mají na starosti stav chrupavek a vazivového aparátu. Klasická medicína toto neumí ře?it - doporčuji vy?etření
v Institutu celostní medicíny - např. u Mudr. Lazarevové, v Praze Na Florenci 19. Dr?ím Vám palce - Jan Havel

Re: Bolesti kloubů
Autor: bez bolesti (---.124.broadband2.iol.cz)
Datum: 28 October, 2008 11:47

Měla bych pro vás ře?ení,pokud nechcete brát jenom leky?Mám setru která mé po 3 operacích páteře,u?ívá tento přípravek ji? přes rok a je bez bolestí.Výrobek je německé výroby pod stálou kontrolou,v lékárnách nedostupný.V případě zájmu pi?te na e-mail přeji hezky den.Radka

Re: Bolesti kloubů
Autor: Ota (---.184.broadband2.iol.cz)
Datum: 20 May, 2009 00:37

Dobrý den Kateřino. Mám pro Vás pár dodporučení :
Vysadit lilkovité potraviny (brambory, papriky atd.). Nekonzumovat mléko a mléčné výrobky. Nepít kávu nebo čaj s mlékem a cukrem. Vystříhat se kyselinotvorným potravinám (cukr, uzeniny, červené maso atd.). Upravit jídelníček pro odlehčení jater.
Znáte reflexní terapii?
Nejprve neinvazivně uvolnit krční páteř. Původce spousty potí?í. Reflexně působit na plochy ?lučníku, jater, ledvin. Dále je důle?ité rozproudit lymfu působením na plo?ky lymfatického sysému, aby se toxiny dostaly z těla.
Doporučuji u?ívat ledvinový čaj s celýkem zlatobýlem 3x denně. Hlavně kolem 17 hodiny (jsou aktivníledviny). Dodr?ovat pitný re?im čisté vody bez bublinek (ledvinový čaj odvodňuje, odvod toxinů).
U?ívat přírodní přípravky Detoxin, Diocel, gel Aloe Vera
Detoxin : 1 týden 6 kapek denně před spaním. Pokud nejsou potí?e, zvednout na 9 kapek a dal?í týden na 21 denně do vyu?ívání.
Diocel : 1 týden 3 kapky denně kolem 17 hodiny. Pokud nejsou potí?e, zvednout na 6 kapek a dal?í týden 15 kapek do vyu?ívání.
Aloe Vera-gel : ráno dva panáky Mrknutí - s úsměvem (8cl)
Pro přesněj?í stanovení diagónzy je potřeba odpovědět je?tě na některé otázky. Pokud budete mít zájem, dejte mi, prosím, vědět na tomto fóru nebo na telefonu 777 599 919. Otázky bych Vám poslal na Vá? soukromý email. Tyto informace nejsou pro veřejnost (je to dané zákonem, jsem si vědom pravidel tohoto fóra). Potom mů?eme zpřesnit terapii.
Mějte se krásně a přeji Vám HODNĚ ZDRAVÍ. Hlavu vzhůru.
Ota

Re: Bolesti kloubů
Autor: Anna (80.250.14.---)
Datum: 2 December, 2009 13:22

Dobrý den Kateřino,
mám obdobné problémy ,léčím se bylinkami a radami, Rt , pana Martina Kolára který radí na stránkách patakyovi.cz Mám dojem ?e jsem tam zahlídla i přispěvek od pana Oty ( myslím ?e Vám radí dobře) Hlavu vzhůru je na místě a k tomu bych přidala výdr?. Tej je potřeba asi nejvíc . Trvá velmi dlouho ne? se dá organizmus zase dohromady.
Přeji takté? HODNĚ ZDRAVÍ v8N I SOBĚ
Anna Rotující smajlík, vyplazuje jazyk

Re: Bolesti kloubů
Autor: Petr (---.net.upc.cz)
Datum: 28 April, 2010 15:56

Zdravím, mám podobné problémy. Dlouho jsem si s tím nevěděl rady, ale nedávno jsem na?el článek v jednom bookazinu (doporučuji, www.mojebylinky.cz) a u? mě to netrápí. Je tam popsáno několik způsobů, jak to léčit pomocí různých bylinek, nechce se mi to v?echno vypisovat, přesvědčte se sami.

Re: Bolesti kloubů
Autor: Kateřina (---.35.broadband9.iol.cz)
Datum: 1 December, 2013 18:45

Já u?ívám přírodní produkt Colavital. Jev něm potřebný kolagen typu I a pak rů?e ?ípková. Nemů?u si ho vynachválit. Mohou i diabetici a těhotné a kojící dokonce dávám i svému synovi v pubertě.

Re: Bolesti kloubů
Autor: Ela (---.115.0.153.wireless.dyn.drei.com)
Datum: 8 January, 2014 18:53

Pani Katerino,vase bolesti kloubu muze zpusobovat i to.ze jste jako dite,anebo v pubete az prilis rychle vyrostla,proste vytahla jste se,toto se nestava az tak zridka,pokud to jeste po 6ti letech budete cist,tak si na to obdobi zkuste vzpomenout.

Re: Bolesti kloubů
Autor: Libu?e (---.35.broadband9.iol.cz)
Datum: 28 January, 2014 20:35

No koukám, ?e u? se Colavital ujal i jinde ne? u nás. My ho začali u?ívat jako úplnou novinku na trhu a lep?í produkt neznám. Kupuju preventivně i pro pubertálního syna, proto?e je na přírodní bázi.

Re: Bolesti kloubů
Autor: Karla.Marie (---.1.broadband3.iol.cz)
Datum: 15 April, 2014 17:22

Dobrý den,
často mě takto klouby pobolívaly, a? mně lékař jednou oznámil, ?e mám začínající artrózu. Velmi mi pomohl a stále pomáhá enzymový preparát wobenzym a celadrin.Byla mi také doporučena jízda na kole a naopak mi nebylo doporučeno běhat.
Karla Marie

Re: Bolesti kloubů
Autor: Petr Padrlík (---.tmcz.cz)
Datum: 30 April, 2015 10:06

Ahoj, moje sestra měla podobný problém, také jsme dlouho bádali po různých lécích a nakonec jsem narazili na tuto stránku:arkokapsle. Moc jsme tomu nevěřili, ale nakonec jsme to zkusili. Sestřička pocítila obrovské zlep?ení, u? mů?e zase chodit bez jakýchkoliv bolestí a občas si i zaběhá. Petr a Majda :).



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Petr Padrlík (30.04.2015 10:10)

Re: Bolesti kloubů
Autor: mamacita (---.dobris.net)
Datum: 24 August, 2015 00:30

Na bolavé klouby a záda mi hodně pomáhá rozmarýnová mast z bylinkářství Rozmarýn. Dozvěděla jsem se o ní na doporučení a nedám na ní dopustit. Začala jsem jí kombinovat i s čajem a od té doby jsou bolesti mnohem men?í. Kam se na tuhle mast hrabe kdejaká koňská či konopná...

mast: [www.rozmaryn.dobris.net]

čaj: [www.rozmaryn.dobris.net]



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy