Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
LUPENKA
Autor: Bara (---.ostrava.tiscali.cz)
Datum: 7 September, 2007 08:26

Dobrý den.

Máte nějaké rady jak na lupenku? Měla jsem ji v?dy jenom v hlavě, ale ted....se mi objevuje na těle, i na intimním místě.

Za ka?dkou radu děkuji, Bara

Re: LUPENKA
Autor: Johanka (---.115.broadband3.iol.cz)
Datum: 14 September, 2007 14:57

Dobrý den, můj man?el má lupénku a to mnoho let neléčenou, a? kdy? jsme se vzali, zjistila jsem ?e jí má, on to bral jako ekzém a léčil si to u ko?ní lékařky kortikoidy. Já jsem s tím nesouhlasila a hledala jsem pomoc v přírodě a v bylinách. Dnes, půl roku po začatí léčby Vám mohu říci - daří se mi a? tak, ?e lupénka mizí a neobjevuje se ale on má mnoho míst kde je výskyt a proto je?tě nejsme u cíle. Změnili jsme ?ivotosprávu a pou?íváme Čtyřkvětovou mast s bezem, stojí cca 80,- a je k dostání i na netu.Jmenuje se taky Naděje. Je to opravdu lék na tuto nemoc. Pak je je?tě moc dobrá Měsíčková mást s peruánským balzámem. Ma?eme poka?dém umytí, anebo kdy? má volno, tak ráno a večer, opravdu je mo?né se toho zbavit. Kdyby to tak ?lo i s rakovinou, bylo by to ú?asné.
Pokud si budete chtít někdy popovídat, napi?te. Ráda Vás poznám.
Buďte statečná a hlavně to neléčte kortikoidy.
Johanka

Re: LUPENKA
Autor: Lucie (---.erkor.cz)
Datum: 23 September, 2007 17:53

Ahoj Johanko zále?í jaký typ lupénky man?el měl je toho hrozně moc druhů.Zde je ka?dý rád za radu proti té mr?ce.Já sama ji mám 5 let po chřipce a nejde se toho zbavit.Budu ráda kdy? mi napí?e? na emailk jakou stravu nasadit ..ráda to vyzkou?ím .Ahoj Eva

Re: LUPENKA
Autor: Martin (---.eurotel.cz)
Datum: 14 March, 2012 19:37

Ahoj jmenuji se Martin.Mám lupénku 13 let nic nepomáhalo, jen?e před dvouma rokama sem sem jel od přítelkyně a dostal sem časopis v autobuse, náhodou tam bylo dost o Lupéne tak jsme si potom sedli a pořádně jsme si to pro?tudovali na internetu. Ten lék je od doktora Michaelse a je opravdu výborný: skládá se z ?amponu který si nechá? 10 minut a pak to opláchne?, potom si namaze? mastičku a o 1O minut později namaze? olejíček to je v?e a to 2-3 deně podle času. Mě to totálně pomohlo ale objevilo se to znovu a jak se to zase začne objevovat tak se musí znovu ta samá léčba. Tyto léky stojí ale dost peněz cca. 3-4 tisíce za měsíc a půl podle lupénky ale to je podle výskytu lupénky. Palec vzhůru Úsměv

Re: LUPENKA
Autor: Honza (77.48.70.---)
Datum: 16 March, 2012 11:46

Musím se pochlubit s mamkou, která tři měsíce u?ívala 2 přírodní přípraky. Ukazovala mě místa posti?ená lupenkou, kde je?tě nedávno měla suché krvavé skvrny a dnes jsou sotva viditelné neohraničené mapy. Po dlouholetém nepříjemném léčení různými barevnými mastičkami, prá?ky, čaji je nad?ená výsledky těmito přípravky.

Re: LUPENKA
Autor: Honza (77.48.70.---)
Datum: 16 March, 2012 11:46

Musím se pochlubit s mamkou, která tři měsíce u?ívala 2 přírodní přípraky. Ukazovala mě místa posti?ená lupenkou, kde je?tě nedávno měla suché krvavé skvrny a dnes jsou sotva viditelné neohraničené mapy. Po dlouholetém nepříjemném léčení různými barevnými mastičkami, prá?ky, čaji je nad?ená výsledky těmito přípravky.

Re: LUPENKA
Autor: Hanka (---.i4g.tmcz.cz)
Datum: 27 January, 2013 01:18

Dobrý den,na?la jsem Vá? příspěvek v diskuzi,mohla bych poprosit o název mastí které vám vá?ně pomohly? Mám lupenku tretí rok,bylo to rok po porodu a stra?ně mě to trápí.moc děkuju za odpověď na muj mail. Hanča

Re: LUPENKA
Autor: Monika (---.sedlcany.cz)
Datum: 8 September, 2013 20:21

Ahoj,
souhlasím s tebou Michaels je uplně supr věc.Taky mi hrozně pomohl.Je ?koda ,?e jej nehradí ,alespon s části poji?tovna Úsměv



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy