Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Nervozita, nespavost, psychika, agorafobie
Autor: klick (---.239.broadband4.iol.cz)
Datum: 18 June, 2010 12:50

Dobrý den v?em. Rád bych se zeptal na Vá? názor nebo spí?e radu. Přibli?ně dva roky jsem prakticky stále ve stresu, ačkoliv nemám důvod. Tělo se stále chvěje, cítím stahování ?aludku. Jsem stále nervózní a ačkoliv v noci spím, trápí mě ?patné sny (stále mě někdo honí, někam utíkám nebo jsem na pro mě nehezkých místech). Postupem se u mě vyskytla i agorafobie, tak?e mám problém chodit nakupovat, prostě ?ít jako normální člověk. Během ?esti let jsem přibral na své váze z původních 58 na 74kg. Jím prakticky jen proto, abych do těla něco dostal, ne ?e by nebyla chu? k jídlu, ale spí? u? dlouho se mi nestalo, abych si řekl "Tak u? mám opravdu hlad a tě?ím se na oběd". Hlavu mám stále překrvenou - často bolí a spí?e i tlačí v oblasti nad horním patrem/oblast nosu. Cítím se nejistý. Jakmile si začnu masírovat spánky, uvolním se, tak?e je mi jasné, ?e v?e je od psychiky, respektive ?patnými stravovacími návyky. Je tu někdo, kdo by mi mohl poradit jak s těmito problémy bojovat? Nějaká očistná kúra? Za jakoukoliv odpověď budu moc rád.

Re: Nervozita, nespavost, psychika, agorafobie
Autor: Honza (---.net.upc.cz)
Datum: 27 June, 2010 20:53

Napi? mi, dám Ti kontakt kdo pomohl mě. Měl jsem podobné problémy. V?e se ře?ilo přírodní cestou.

Re: Nervozita, nespavost, psychika, agorafobie
Autor: Jana Vondráčková (---.86.broadband3.iol.cz)
Datum: 25 July, 2010 15:12

Milý Honzo,
v Diskusním klubu na téma Bylinky ve zdraví a nemoci jsi nabídl kontak na člověka, který Ti pomohl při psychických problémech. Byl bys tak hodný a napsal mi více i s kontaktem na můj email? Děkuji.
Jana Vondráčková

Re: Nervozita, nespavost, psychika, agorafobie
Autor: harajuku (---.adslplus.ch)
Datum: 7 November, 2010 16:10

Dobry den Honzo,
Prosim ta mohol by si tu tie bylinky,postupy pripadne kontakt zverejnit zeby s toho mohol kazdy profitovat.

Alebo mi posli mailikom. Dakujem

Re: Nervozita, nespavost, psychika, agorafobie
Autor: andrea (---.75.broadband3.iol.cz)
Datum: 27 August, 2013 20:52

ahoj, taky trpím agorafobií... hrozně ráda bych sekla s psychofarmaky, tak?e jestli máte někdo zku?enosti s bylinkami, budu hrozně ráda za radu! díky! Úsměv

Re: Nervozita, nespavost, psychika, agorafobie
Autor: klick (---.118.broadband17.iol.cz)
Datum: 28 August, 2013 09:31

Ahoj Andreo, jsou to tři roky, co jsem toto téma vytvořil a můj stav se během tří let hodně zlep?il díky iris diagnostice (diagnostika z oka) a následnému "léčení" ve?kerých svých orgánů, z nich? nejhůř na tom byly játra, ačkoliv nejsem alkoholik a drogy také neu?ívám. Naprostý základ je ve změně stravy, číst obaly od potravin a zji??ovat například na stránce www.emulgatory.cz jaká éčka jsou vhodná a jaká ne. Téměř úplně jsem ze své stravy vyjmul uzeniny, které jsou éčkama napěchované. A bohu?el je poznat, ?e pokud někdy ujedu a dám si nějaký ten salám, druhý den je mi po psychické stránce hůř - jsem nekomunikativní, nejrad?i bych zůstal le?et doma v posteli a nebo se zahrabat hluboko pod zem. A co se bylinek týče, ji? třetím rokem beru přípravek kudzu (www.kudzu.cz), který mi pomáhá k uvolnění. Ten je?tě doplňuji vitamínem B a hořčíkem.

Re: Nervozita, nespavost, psychika, agorafobie
Autor: vláďa (80.188.18.---)
Datum: 5 October, 2013 19:09

Na nervozitu,nespavost,psychiku agrofobii pokud není silná pomáhá bylinková směs 3díly sporý?e lékařského,2díly dobromysli a 1díl vrbky úzkolisté. V?e ve formě nálevu. Pokud je problém hlub?í doporučuji odblokovat pomocí kineziologie a pou?ít kombinaci Bachových květů. Napi?te mi na email a dám Vám kontakt na vynikající léčitelku Mgr. Evu Dojavovou ze Slatinek u Olomouce,která ovládá kineziologii a umí namíchat kombinaci Bachových květů na doladění organismu tam kde bylinky mají slab?í účinek. bylinář Vláďa Vytásek

Re: Nervozita, nespavost, psychika, agorafobie
Autor: vláďa (80.188.18.---)
Datum: 5 October, 2013 19:09

Na nervozitu,nespavost,psychiku agrofobii pokud není silná pomáhá bylinková směs 3díly sporý?e lékařského,2díly dobromysli a 1díl vrbky úzkolisté. V?e ve formě nálevu. Pokud je problém hlub?í doporučuji odblokovat pomocí kineziologie a pou?ít kombinaci Bachových květů. Napi?te mi na email a dám Vám kontakt na vynikající léčitelku Mgr. Evu Dojavovou ze Slatinek u Olomouce,která ovládá kineziologii a umí namíchat kombinaci Bachových květů na doladění organismu tam kde bylinky mají slab?í účinek. bylinář Vláďa Vytásek

Re: Nervozita, nespavost, psychika, agorafobie
Autor: Iveta Havlickova (---.254.olomouc.internethome.cz)
Datum: 29 November, 2013 11:06

Dobrý den, prosím o mail či jiný kontakt na paní Mgr.Evu Dojavovou. Moc dekuji Havlíčková

Re: Nervozita, nespavost, psychika, agorafobie
Autor: vláďa (80.188.18.---)
Datum: 8 December, 2013 15:31

Kontakt na léčitelku Mgr Evu Dojavovou je dojavova.e@seznam.cz telefon 739664687. V prosincovém čísle časopisu Receptář je o ní pěkný článek od ?éfredaktora časopisu.Doufám ?e tato odpověď nebude brána jako nepovolená reklama a adminem smazána. Jedná se o pomoc. S pozdravem bylinář Vláďa Vytásek Úsměv



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy