Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: raulla (---.inext.cz)
Datum: 6 May, 2009 21:50

Dobrý den,prosím Vás neznáte někdo nějaké homeopatikum nebo něco takového na Kronovou chorobu?

Re: Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 7 May, 2009 13:49

Milá raullo,
díky za dotaz. Crohnova nemoc je nepříjemné onemocnění. Někdy je její vyléčení mo?né, častěji ale probíhá dlouhodobě a spí?e lze zmírnit její příznaky tak, aby Vás neobtě?ovaly. Není známa přesná příčina jejího vzniku a proto není známa ani přesná léčba, která by tuto příčinu zne?kodnila a nemoc definitivně vyléčila. Sama mů?ete provést opatření v dietě, ve své ?ivotosprávě a ?ivotním re?imu re?imu, dají se pou?ít některé bylinky, dobrou slu?bu by Vám mohla prokázat probiotika.
Obávám se, ?e jestli?e budete hledat "nebo něco takového" ap., bude Vás to stát jen spoustu peněz, ale s výsledkem spokojená nebudete... Zdraví

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: Ota (---.184.broadband2.iol.cz)
Datum: 19 May, 2009 22:54

Dobrý den. Dobré výsledky jsou s u?íváním gelu aloe vera a reflexní terapií.
Mějte se moc krásněa přeji HODNĚ ZDRAVÍ.
Ota

Re: Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: vera janeckova (---.omegatech.cz)
Datum: 19 July, 2009 16:12

Stouto nemoci jsem se setkala az nyni.Leci se s ni muj znamy a oslovil me z duvodu toho,ze jsem se zacala zabyvat Cinskou medicinou.Nasadili jsme produkty a za 4dny se dostavily vysledky.Velice se mu ulevilo a mohl fungovat.v leceni touto medicinou moc verim.Jsem presvedcena,ze dlouhodobym uzivanim techto produktu by mohlo dojit i k vyleceni.

Re: Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: tomas vilimek (---.scnet.cz)
Datum: 4 January, 2010 21:54

[size=14px][/size]raulla napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,prosím Vás neznáte někdo nějaké
> homeopatikum nebo něco takového na Kronovou
> chorobu?


lecim se z kronem uz od roku 2004 v mosteky nemocnici mne daval pan doktor voznica jako odstrasujici priklad posledni prasky jsem bral 2* asakol 4*dene a 3*dene prednison 20mg tet uz rok neberu nic naposled jsem byl na kontrole v roce2007 nemam zadne obtize.od te doby co jsem dostal radu od znameho ale stal jsem se 4* do mnesice uzivatelem pervitinu co mozna jsem fetak ale konecne zdravej jinak ma diagnoza byla morbus kron

Re: Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: Vlasta (---.vesec.tul.cz)
Datum: 10 January, 2011 11:23

TO: Vera Janeckova
snad je toto forum jeste aktualni... pritelkyni bylo nedavno oznameno, ze ma podezreni na Kronovu nemoc. docela me zaujala Vase metoda Cinske mediciny. Zabyvateli se stale touto cinnosti, dala by jsme mi prosim na Vas nejaky kontakt? Moc bych to ocenil. Dekuju

Re: Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: Vlasta (---.vesec.tul.cz)
Datum: 10 January, 2011 11:27

TO: Vera Janeckova
snad je toto forum jeste aktualni... pritelkyni bylo nedavno oznameno, ze ma podezreni na Kronovu nemoc. docela me zaujala Vase metoda Cinske mediciny. Zabyvateli se stale touto cinnosti, dala by jsme mi prosim na Vas nejaky kontakt? Moc bych to ocenil. Dekuju

Re: Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: Miro Záhor (---.eurotel.cz)
Datum: 12 July, 2011 12:15

Zajímáte se předev?ím o to co vás bolí a nebo co vás omezuje.Hledejte příčinu proč se to stalo.Co děláte ?patně.
Moudřej?í bude,kdy? si necháte udělat komplexní rozbor z odfocených očí a hned víte s čím vá? problém souvisí.Najdeme vám k tomu i příčiny a máte zas o názor přímo z va?eho oka více.Stačí napsat po?adavku na email I.De@seznam.cz.
Zdraví Miro Záhor

Re: Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: Miro Záhor (---.eurotel.cz)
Datum: 12 July, 2011 12:16

Zajímáte se předev?ím o to co vás bolí a nebo co vás omezuje.Hledejte příčinu proč se to stalo.Co děláte ?patně.
Moudřej?í bude,kdy? si necháte udělat komplexní rozbor z odfocených očí a hned víte s čím vá? problém souvisí.Najdeme vám k tomu i příčiny a máte zas o názor přímo z va?eho oka více.Stačí napsat po?adavku na email I.De@seznam.cz.
Zdraví Miro Záhor

Re: Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: jan mucha (---.100.142.82.static.b26.cz)
Datum: 25 April, 2016 20:22

[color=red][/color]raulla napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,prosím Vás neznáte někdo nějaké
> homeopatikum nebo něco takového na Kronovou
> chorobu?



Re: Údajně nevyléčitelná nemoc
Autor: jan mucha (---.100.142.82.static.b26.cz)
Datum: 25 April, 2016 20:27

[color=red][/color]raulla napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,prosím Vás neznáte někdo nějaké
> homeopatikum nebo něco takového na Kronovou
> chorobu?





Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy