Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Bylinkový kurz
Autor: Yvona (77.48.180.---)
Datum: 20 October, 2009 21:30

Ráda bych se zdokonalila ve vědomostech o léčivých rostlinách. Nav?tívila jsem zatím kurzy o bylinkách v Koutech nad Desnou u pana J.Zentricha a Pavla Váni. Jsou i jiné kurzy o bylinkách od jiných bylinářů? Nejlépe 3 denní nebo týdenní. Děkuji Yvona Láska v očích

Re: Bylinkový kurz
Autor: alena (77.48.180.---)
Datum: 6 February, 2010 19:20

Loni jsem se zúčastnila v červnu vynikajícího 3 denního kurzu v Tě?íkově u ?ternberka,který vedl zku?ený bylinář z Litovle.Nádherná příroda v podhůří Jeseníků,nedaleko léčivý pramen minerálky. Zda bude v leto?ním roce nevím. Bli??í informace na www.tesikov.info. Doufám ?e to nebude bráno jako příli?ná reklama a příspěvek nebude moderátorem ihned smazán,ale jak jinak mám odpovědět na dotaz paní Yvony?

Re: Bylinkový kurz
Autor: monika krečí (77.48.180.---)
Datum: 25 July, 2010 13:50

Mám zprávu pro Yvonu a ostatní zájemce. Kurz bylináře pana Vladimíra z Litovle se bude konat v Tě?íkově 10 a? 12 září. Bli??í informace na www.tesikov.info Úsměv

Re: Bylinkový kurz
Autor: Kateřina Bílá (77.48.180.---)
Datum: 17 August, 2010 19:20

Zdravím Yvono nezapomeňte si vzít nějakou nádobu na sazenice léčivek,které pan bylinář Vladimír pro zájemce přiveze a mů?ete dát vědět i svým známým místa na kurzu jsou je?tě volná. Kontakt www.tesikov.info telefon 732349939. Přeji Vám a? se Vám na kurzu líbí a hlavně vyjde dobré počasí. Kateřina Bílá Palec vzhůru

Re: Bylinkový kurz
Autor: Martta (77.48.180.---)
Datum: 27 March, 2011 13:36

Zdravím v?echny přátele bylinek a sděluji ?e se letos bude konat bylinkový víkend opět v Tě?íkově u Olomouce od 13.5. do 15.5.2011. pod vedením bylináře Vladimíra Vytáska. Letos bude praktický zaměřený seminář spojen i s výměnou sazenic léčivek a jejich semen. Tak?e případné přebytky mů?ete na výměnu přivést Přihlásit se mů?ete u paní Jany Ví?azkové na telefonu 732 349 939 nebo na email slon1@volny.cz. Stránky tesikov info nefungují, najdete nás na www.mapy.cz ( zadejte Tě?íkovský mlýn) Pro ty co nemají auto bude z nejbli??ího města ?ternberka zaji?těn po předchozí domluvě
odvoz. Budu se opět tě?it na nové poznatky a večerní muzikoterapii. Marta Křik, pláč

Re: Bylinkový kurz
Autor: miroslav.p (77.48.180.---)
Datum: 31 March, 2011 19:15

Marto nezapomeňte si vzít s kamarádkami nějaké nádoby na vynikající léčivou minerálku,která tam pramení. Miroslav Úsměv

Re: Bylinkový kurz
Autor: miroslav.p (77.48.180.---)
Datum: 30 June, 2011 05:38

Bylinkový kurz v Tě?íkově spojený s výměnou sazenic léčivek bude opět od 9 do 11.září,tě?te se na večerní ?amanské bubnování a skvělé předná?ky. Miroslav Úsměv

Re: Bylinkový kurz
Autor: HELENA LAZAROVOVÁ (---.czechdata.cz)
Datum: 5 November, 2011 18:16

Ahojky v?ichni kdo se věnuje bylinkám,
Ráda bych věděla, zda se od ledna 2012 nebude konat kurz - fytoterapie?
za info moooccccc děkuji Hela

Re: Bylinkový kurz
Autor: Renata (77.48.180.---)
Datum: 5 November, 2011 19:04

Paní Helo bylinkové kurzy pana Vladimíra určitě pří?tí rok budou jakmile pokvetou léčivky vět?inou v květnu, v červnu, v červenci a v září na Malé Morávce v Tě?íkově a v Koutech nad Desnou. Tě?íkov má nové vebové stránky www.bydlina.cz kde je fotogalerie ze zářijového bylinkového kurzu. Také termíny kurzů budou na stránkách www.lecivky.vyjimecny.cz S pozdravem Renata

Re: Bylinkový kurz
Autor: Evule (77.48.180.---)
Datum: 16 February, 2012 21:20

V leto?ním roce se bude bylinkový kurz pana Vladimíra Vytáska konat v Tě?íkově od 22.6 do 24.6. 2012 a podzimní kurz bude od 14 do 16.9.2012. Oba kurzy budou spojeny s výměnou sazenic léčivek a semen. V červnu bude součástí kurzu oslava Slunovratu.Bli??í informace Vám podá pořadatelka Jana Ví?azková na tel.732349939 nebo na emailu slon1@volny.cz Moc se na kurz tě?ím Eva.

Re: Bylinkový kurz
Autor: Ivča (77.48.180.---)
Datum: 28 March, 2012 21:51

V Tě?íkově mají nové vebové stránky www.bydlina.cz, kde jsou termíny nejen bylinkových kurzů na tento rok,ale i fotogalerie z kurzů,které proběhli v minulém roce. Na ten leto?ní v červnu spojený s oslavami slunovratu se moc tě?ím Ivča

: Bylinkový kurz
Autor: vláďa (80.188.18.---)
Datum: 10 February, 2013 13:33

Vá?ení příznivci léčivých rostlin zvu Vás srdečně v leto?ním roce na své dal?í víkendové bylinkové kurzy,kde se seznámíte s praktickým poznáváním léčivek a jejich vyu?itím. Termíny kurzů a místa jsou.
17 a? 19.5.2013 Znojmo pořadatelka paní Brychtová kontakt na emailu alej.alej@centrum.cz
7 a?.9.6.2013 Nivy u Vsetína pořadatel pan Hromek kontakt na emailu hromkovi.ol@seznam.cz
21 a?.23.6.2013 Tě?íkov,pořadatelka paní Ví?azková kontakt na emailu slon1@volny.cz
2 a?4.8.2013 Malá Morávka pořadatelka paní Hanslíková kontakt na emailu zdenka.hanslikova@seznam.cz
13 a?15.9.2013 Tě?íkov pořadatelka paní Ví?azková kontakt na emailu slon1@volny.cz
Při kurzech v Tě?íkově bude opět celostátní výměnná burza přebytků sazenic léčivek
bylinář Vladimír Vytásek z Litovle

Re: Bylinkový kurz
Autor: vláďa (80.188.18.---)
Datum: 12 January, 2014 19:25

Vá?ení příznivci alternativní medicíny a léčivých rostlin zvu Vás srdečně i v leto?ním roce na své dal?í víkendové bylinkové kurzy,kde se seznámíte s praktickým poznáváním léčivek,které rostou ve zdej?ích lokalitách a jejich vyu?itím při léčení nemocí. Součástí kurzů bude i výměnná burza přebytků sazenic léčivek a jejich semen mezi účastníky kurzu. Termíny kurzů a místa jsou:
16 a? 18.5.2014 Popice u Znojma pořadatelka ing.Jela Brychtová
kontakt email alej.alej@centrum.cz telefon 723926331

20 a?22.6.2014 Tě?íkov u Olomouce pořadatelka Jana Ví?azková
kontakt email slon1@volny.cz telefon 732349939

1 a? 3.8.2014 Malá Morávka v Jeseníkách pořadatelka Zdenka Hanslíková
kontakt email zdenka.hanslikova@seznam.cz telefon 737712412

29 a? 31.8.2014 Popice u Znojma pořadatelka ing.Jela Brychtová
kontakt email alej.alej@centrum.cz telefon 723926331

12 a? 14.9.2014 Tě?íkov u Olomouce pořadatelka Jana Ví?azková
kontakt email slon1@volny.cz telefon 732349939

Re: Bylinkový kurz
Autor: Tereza (---.183.broadband5.iol.cz)
Datum: 3 July, 2014 21:11

Dobrý den pane Vytásku,
ráda bych se zeptala, zda také jezdíte někdy vést kurzy trochu blí?e ku Praze nebo třeba do ji?ních Čech? Kraj Jeseníků, Olomouce a podobně je určitě krásný, ale bohu?el se tak daleko dostanu jen velice obtí?ně a nesmírně ráda bych se některého va?eho kurzu zúčastnila. Děkuji Tereza

Re: Bylinkový kurz
Autor: vláďa (80.188.18.---)
Datum: 9 July, 2014 20:25

Dobrý večer paní Terezo, na kurzech jsem pouze jako lektor a ne jako pořadatel !! Nabídky na vícedenní kurzy dostávám pouze z Moravy, letos byl dal?í navíc 5 denní v Koutech nad Desnou pro Centrum Kruh u pana Hrdličky. Dal?í kurzy jsou pro dal?í roky v plánu v Zubří a v Nivách na Vala?sku a někde v Jeseníkách.Mo?ná bude i nějaký kurz na Slovensku. Z Čech mi chodí pouze sposta nabídek od pořadatelů na předná?ky, které z časových důvodů odmítám, nebo? cestovat někde 3 hodiny a mít hodinovou předná?ku a zpět cestovat 3 hodiny na to nemám čas a také nemám vlastní auto na cestování. Na lektorování kurzů o bylinkách jsem z Čech ?ádnou nabídku nedostal,přesto?e mi na kurzy jezdí stále více účastníků z Čech ne? z Moravy. A? mi někdy v budoucnu nějaká nabídka z Čech přijde rád dám Vám vědět. Také nevím o ?ádném jiném bylináři,který dělá lektora vícedenních kurzů v Čechách. V minulosti to byl můj přítel Pavel Váňa z Nového Byd?ova. Přeji pěkný večer. Se srdečným pozdravem bylinář Vláďa Úsměv



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy