Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
ulcerozni kolitida
Autor: josef (---.125.broadband2.iol.cz)
Datum: 19 June, 2010 20:27

dobry den prosim o radu . jake bylinky bych mel uzivat na tuto nemoc .dekuji pepa

Re: ulcerozni kolitida
Autor: Ladislav Zelený (---.czechdata.cz)
Datum: 5 July, 2010 23:50


Dobrý den pane Pepo!
Měl jsem podobné problémy a věděl bych jak bych Vám mohl pomoci.
Chcete-li se dozvědět více mů?ete mizavolat na číslo: 731190856 kdykoliv.
Ahoj Láďa

Re: ulcerozni kolitida
Autor: tana (---.bb.sky.com)
Datum: 1 March, 2011 17:26


Dobry,

Pred 1.5 rokom mi kolonoskopii urcili diagnozu chronicky zapal hrubeho creva s hojnou primesou eozonofilov, spustac moze byt udajne parazity a potravinova alergia ktorou trpim, alebo to aspon tvrdia.Nic sa nepotvrdilo.
lieci ma cinska doktorka v Prahe ale je to velmi finacne narocne,
Mam rozne stavy cez hnacky ktore som prekonala ale teraz je to taka mazlava stolica tmavo hneda a tak zvlastne zapachajuca.
zda sa ze nedokazem jest uz surovu stravu.
dakujem za odpoved.

Re: ulcerozni kolitida
Autor: roman (---.9-3.cable.virginmedia.com)
Datum: 28 March, 2011 12:55

Dobry den, ja mel tyhle problemy nekolik roku a pak jsem navstivil tydenni kurz makrobiotiky a behem tydne se vse rapidne zlepsilo jak mavnutim kouzelneho proutku. [www.macrobiotics.nl] mel jsem stesti ze tenhle kurz byl u nas v Holandsku je drazsi, ale urcite se da najit i nejaky u nas. me to pomohlo, krevni testy se mi srovnaly, doktor neveril, ze to bylo jen upravou stravy, jen jsem mel mensi mnozstvi zeleza tak jsem postupne vratil maso do jidelnicku.

Re: ulcerozni kolitida
Autor: savami (88.208.109.---)
Datum: 5 April, 2011 11:39

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat koupila jsem si lichořeři?nici pnoucí plnokvětou a jednoduchou chtěla bych je pěstovat v truhlíku na okně a chtěla bych to namíchat s nízou má s tím někdo zku?enost kolik a jak daleko od sebu.A je?tě jestli jsou v?echny druhy jedlé na sáčku to není psané moc děkuji a která barva je nejchutněj?í moc děkuji za odpověď

Re: ulcerozni kolitida
Autor: savami (88.208.109.---)
Datum: 5 April, 2011 11:40

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat koupila jsem si lichořeři?nici pnoucí plnokvětou a jednoduchou chtěla bych je pěstovat v truhlíku na okně a chtěla bych to namíchat s nízou má s tím někdo zku?enost kolik a jak daleko od sebu.A je?tě jestli jsou v?echny druhy jedlé na sáčku to není psané moc děkuji a která barva je nejchutněj?í moc děkuji za odpověď

bylinky
Autor: savami (88.208.109.---)
Datum: 5 April, 2011 11:43

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat koupila jsem si lichořeři?nici pnoucí plnokvětou a jednoduchou chtěla bych je pěstovat v truhlíku na okně a chtěla bych to namíchat s nízou má s tím někdo zku?enost kolik a jak daleko od sebu.A je?tě jestli jsou v?echny druhy jedlé na sáčku to není psané moc děkuji a která barva je nejchutněj?í moc děkuji za odpověď



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy