Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: harajuku (194.230.146.---)
Datum: 6 November, 2010 15:53

Dobry den
Mam 32Rokov.U lekara mi bol zisteny v zaludku helicobacter pylori ktory mi sposobuje neustale prekyslenie a zapal zaludku (lahku gastritidu).Zevraj som sa musela niekde nakazit ako dieta.Lekar ma oboznamil s tym ze budem musiet uzivat niekolko balickov antibiotik.Tiez mi povedal ze nie vzdy antibiotioky zaberaju.Takze sa moze stat ze budem brat hromadu liekov a nic mi to nepomoze len si zatazim telo dalsim hnusom.

Do toho mi strasne vypadavaju vlasy.Pokozka na hlave ma pali,svrbi.Uz po par hodinach po umyti ma divny zapach.(pouzivam fajn bilinkovu kosmetiku z lekarni)

K tomu som nehorazne unavena casto bez energie.Casto sa mi toci hlava.Posledne dva roky som nehorazne zabudliva (stale ma na to upozornuju znamy) a mam problem sa koncentrovat.

Proste to nie som ja!
Snazim sa sportovat zdravo stravovat ale niekde robim chybu.Viete mi poradit??


Existuje nieco prirodne co telo ocisti od vsetkych parazitov a innych skodlivin?Co mi vrati vitalitu ,energiu?

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Milandr (---.91-127-60.t-com.sk)
Datum: 6 March, 2011 02:07

Cital som Tvoj prispevok, co Ta trapi ake mas problemy..Dufam ze vies co Ti je a zcoho to mas?? Si totalne prekyslena, tito symptomy som mal aj ja a odmeral som si na doporucenie pH mocu a bolo 6...velmi kysle pH. Ak chces ozvi sa poradim Ti a nasmerujem..
Milan

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Iva (---.129.broadband13.iol.cz)
Datum: 15 August, 2011 15:30

Mám stejné příznaky,co s tím.Ta únava a vnitřní horkost se nedá vydr?et. Díky za radu. Iva

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Iva (---.129.broadband13.iol.cz)
Datum: 15 August, 2011 15:30

Mám stejné příznaky,co s tím.Ta únava a vnitřní horkost se nedá vydr?et. Díky za radu. Iva

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Iva (---.129.broadband13.iol.cz)
Datum: 15 August, 2011 15:31

Mám stejné příznaky,co s tím.Ta únava a vnitřní horkost se nedá vydr?et. Díky za radu. Iva

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Iva (---.129.broadband13.iol.cz)
Datum: 15 August, 2011 15:31

Mám stejné příznaky,co s tím.Ta únava a vnitřní horkost se nedá vydr?et. Díky za radu. Iva

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Iva (---.129.broadband13.iol.cz)
Datum: 15 August, 2011 15:32

Mám stejné příznaky,co s tím.Ta únava a vnitřní horkost se nedá vydr?et. Díky za radu. Iva

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Iva (---.129.broadband13.iol.cz)
Datum: 15 August, 2011 15:32

Mám stejné příznaky,co s tím.Ta únava a vnitřní horkost se nedá vydr?et. Díky za radu. Iva

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Iva (---.129.broadband13.iol.cz)
Datum: 15 August, 2011 15:33

Mám stejné příznaky,co s tím.Ta únava a vnitřní horkost se nedá vydr?et. Díky za radu. Iva

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Iva (---.129.broadband13.iol.cz)
Datum: 15 August, 2011 15:33

Mám stejné příznaky,co s tím.Ta únava a vnitřní horkost se nedá vydr?et. Díky za radu. Iva

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Iva (---.129.broadband13.iol.cz)
Datum: 15 August, 2011 15:33

Mám stejné příznaky,co s tím.Ta únava a vnitřní horkost se nedá vydr?et. Díky za radu. Iva

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Miroslav Súkeník (---.178-40-186.t-com.sk)
Datum: 7 January, 2012 16:15

Dobrý deň,
moja partnerka má rovnaký problém.
Viete poradi??
Súkeník

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Vladimír (77.48.180.---)
Datum: 14 January, 2012 10:33

Na helicobacter pylori zabírá lihová tinktura z lichořeři?nice vět?í. Dal?í mo?ností je tinktura ze slupek ořechu černého (strom Juglans nigra).Z čajů bych doporučil pít odvar z květů rů?e stolisté. Dále na ochranu ?aludeční sliznice bych doporučil macerát z li?ejníku islanského nebo slézu přehlí?eného. bylinář Vladimír

Re: Ocistenie tela od vsetkych parazitov
Autor: Jiří (---.silesnet.net)
Datum: 24 June, 2012 13:08

Pi?eté tady takové blaboli na helia bakter ?e se musím smát .mě opravdu pomohl Harvan Jozef spisovatel na facebooku a ty rady dal ne?iřím ale nenáí to jen překyseleným jak se radí tady . nenechte se kde kym zvblbnout ty co umi ty nepropaguji sve rad to mi veřte



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy