Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Písek ve ?lučníku u batolete ....
Autor: Bledule (---.cust.avonet.cz)
Datum: 8 December, 2010 14:08

Hezké odpoledne, mám asi hodně neobvyklý dotaz - moje dcera, která bude mít pří?tí týden rok, trpí od porodu velkými kolikami, které mají vrchol od půlnoci cca do 4 hodin ...
Vzhledem k tomu, ?e jsem před otěhotněním sama trpěla na problémy se ?lučníkem, odvodila jsem si u ní podobný problém. Vy?ádala jsem si SONO a dnes se zjistilo, ?e Anička má písek ve ?lučníku ... Křik, pláč Nechápu to, proto?e takovou ?lučníkovou dietu jako mají batolata jsem nedodr?ovala ani já v době nejhor?ího stádia svých ?lučníkových potí?í...
Vím, ?e v první řadě je třeba hledat příčinu v psyché, rodinných disharmoniích. O to se sna?ím opravdu hodně dlouho, ale nedaří se mi situaci uklidnit. V?e má ale svůj čas a ten ná? teprve přijde.
Chtěla bych ale poradit, zda mohu tak malému dítěti podat čaj/odvar z některých bě?ně pou?ívaných bylinek na léčbu ?lučníkových potí?í.
Předem moc moc moc děkujeme za v?echny rady a nápady Palec vzhůru
Al?běta a Anička Mrknutí - s úsměvem

Re: Písek ve ?lučníku u batolete ....
Autor: Vladimir (---.adsl.highway.telekom.at)
Datum: 13 February, 2011 10:46

Deti asi do sedmi let se bezne lécí pres maminku ev. otce.
Matka je s dítetem i po porodu natolik propojena, ze díte odskáce prohresky rodicu.
Pustte se tedy do lécení sebe sama,vase dieta a bylinky, pak jiste prospejí vám obema.
Pokud by to nepomohlo. Pránický lecitel by to mel zvládnout i základní technikou.
Ale v první rade necekat, ze to nekdo udelá za nás.
Zdraví Vladimír



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy