Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Strava
Autor: Iva (---.176.broadband9.iol.cz)
Datum: 23 February, 2012 12:26

Dobrý den, chtěla bych vás velmi po?ádat o radu a postup. Vzhledem k tomu ?e můj zdravotní stav do?el a? dost daleko tak jsem konečně sebrala v?echen zbývají rozum - co my zbyl a spojila se s du?í...můj organizmus je překyselený a má plísen. Nyní piji jen ?távy z mnoha druhů zeleniny a ovoce a jím syrovou starvu, trpím zimnicí, padaj my nyní vlasy sem tam nateče pravá polovina oblyčeje ale jen od oka k lícní kosti jinde ne ba naopak nateklé kotníky co jsem mívala předtím zmyzeli.Plet se mi začíná konečně mastit byla stále suchá a začali se mi hojit i různé rány, kdy? se podívám na ruce tak levá ruka je jako by se krásně zvláčnila ale pravá ruka je stále ?upinatá suchá ,, zase ta pravá strana ,,
Pročítala sem některé ji? diskuze a jsem fakt s toho totální jelen proto?e u odkysleování se nesmí to a to a zas u plísni něco jiného . O mase mám svůj názor nějak jsem jej nikdy nemilovala v?dy sem jej brala jen jako instruktá? z fintness center jako ?e na budování svalové hmoty - bez masa nemám problém se obejít, mléko nepiju ale jogurty mám třeba ráda i takový dobrý namixovaný tvaroh je fajn. Nevím si nyní rady jak mám tělo dovy?ivit aby my ty vlasy ted tolik nepadaly nebo se jedná nyněj?í padnání z důvodu očisty? Víte já toti? vím ?e něco je a vím ?e to pořád hledám není mi tohle cizí ani du?evní zále?itosti my nejsou cizí ba naopak. Mám doma 2 děti a u? ted mám hrůzu s toho ajk je vlastně vychovávám, mě rodiče vychovali té? na klasických stravovacích návicích ale v?dy sem cítila ?e to není ono, zkou?ela jsem makrobiotiku, strava dle krevních skupin mimochodem jsem A. Tak vám ted fakt nevim jak to mám dělat bojím se abych něco nespackala a tělu a du?i neublí?ila je?tě více. Pokud pane Honzo budete moct tak odpovězte nebo i někdo jiný kdo byl ve stejné situaci a pro?el si tím :-) Mějte se krásně

Re: Strava
Autor: Jiřina Kondrová (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 11 April, 2012 19:32

Tak jsem si četla moudra Normana W. Wolkera a u spalniček jsem do?la k otázce: co mů?e vědět vůl, který netu?í, ?e existují viry a tvrdí, ?e virosy jsou vylučování toxinů z těla? Cvoci jako Vy byli je?tě v 17. století přesvědčeni, ?e tyto nemoci vyléčí dotek krále. Loučím se citátem krále Viléma Oran?ského: a? Vám bůh nadělí zdraví a více rozumu.

Re: Strava
Autor: Jiřina Kondrová (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 11 April, 2012 19:32

Tak jsem si četla moudra Normana W. Wolkera a u spalniček jsem do?la k otázce: co mů?e vědět vůl, který netu?í, ?e existují viry a tvrdí, ?e virosy jsou vylučování toxinů z těla? Cvoci jako Vy byli je?tě v 17. století přesvědčeni, ?e tyto nemoci vyléčí dotek krále. Loučím se citátem krále Viléma Oran?ského: a? Vám bůh nadělí zdraví a více rozumu.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy