Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Problémi s menstruaci
Autor: Mi?ka (---.unet.cz)
Datum: 24 June, 2013 18:15

Dobrý den,je mi 22let a u? přes dva roky bojuji s menstruaci...Zacala mě pořádně vynechávat..První to byl měsíc zpo?dení pak jsem to dostala,ale pak to byly i 3 a? 4 měsíce...ze začátku jsem si říkala to se uklidní samo,ale ne za?la jsem ke ginekologovi po roce problému dal mi jaké si prá?ky hormonální po kterych jsem mensez měla hrozně bolestivé 2 měsíce po sobě pak jsem to dostala bez tech prá?ků pravidelně jen jednou měsíc na to a pak to začalo znova...tak jsem počkala na dal?í prohlídku co byla opět po roce a pan doktor mi řekl ?e mám syndrom narozenií ?e mi odumřel jeden vaječník hrozně jsem se vyděsila jeliko? si moc přeji děti a s přítelem se sna?íme dal mi injekci na vyvylání proto?e ty prá?ky jsem odmítla jeliko? jsem při nich hrozně trpěla...jo ono se povedlo za já zase opět klidně spala jeliko? měsíc co měsíc jsem měla zase pravidělně mensez jo ale jen pul roku pak to začalo znova a to právě u? nevím jak to ře?it proto?e chci opravdu dítě a né a né se nám to podařit co mám dělat poradte mi prosíííím!!! Smutek



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy