Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Sklerodermia circumscripta
Autor: Ján (158.197.197.---)
Datum: 17 June, 2014 19:54

Dobry den,

Nasiel som na Vas kontakt prostrednictvom knih dr. Normana Walkera. Cital som od neho nejake knihy a stale pokracujem v studiu o zdravej vyzive, pretoze hladam liek na chorobu o ktorej sa tvrdi ze je neliecitelna, no ja tomu neverim, pretoze Boh stvorilludske telo dokonale a kazda choroba sa da porazit len musime vediet ako na to. Preto sa na Vas obraciam s prosbou. Moja priatelka ma 21 rokov a uz asi 5 rokov trpi sklerodermiou ale lahsim tipom, circumscripta. Prve flaky sa jej objavili na pokozke noh na pistale. Neskor sa jej zacal objavovat maly fliacik na bruchu a teraz sa jej to enormne rozrastlo po celom bruchu a siri sa to smerom k hrudniku nahor. Mozte mi prosim poradit, je na to nejaka liecba od Normana Walkera?? Da sa vobec stavami liecit sklerodermia? Prosim Vas o potom a radu ako dalej a co robit, milujem ju a nechcem o nu prist, stale ma depresie pretoze sa citi skareda a nemoze sa ani opalovat ani vyjst von s tym aby nemusela byt stale zahalena od hlavy po paty.Napiste mi prosim na jnkiraly5@gmail.com.

Dakujem za vasu odpoved.

Kiraly



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy