Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
opakovane gyn. zanety, nevolnosti, tlaceni bricha, revmatoidni artritida
Autor: Janca (---.35.broadband6.iol.cz)
Datum: 25 August, 2014 19:46

Dobry den, jako mala jsem byvala casto nemocna a zameskavala jsem enormni mnozstvi skolnich hodin. Od mala jsem velmi zimomriva a neustale mam studene ruce a nohy. Ted je mi temer 28 let a uz je to asi 8 let, co jsem zacala mit prvni vetsi problemy. Zacalo to gynekologickymi obtizemi, ktere se mi neustale vracely zpet. Mezitim jsem zacala mit a stale mivam menstruacni bolesti tak velke, ze nejsem schopna vubec niceho, jen se naladuju praskama a i tak trpim dal. Ani kvasinkove infekce se nepodarilo vylecit uplne. Stale se mi vraceji doted. Asi pred 7 lety mi zacalo byvat z niceho nic nevolno. V te dobe jsem zmenila obvodniho doktora, co odmital me lecit ze mi nic neni. Druhy doktor mi vzal krev a moc, udelal zakladni vysetreni a pry jsem byla naprosto zdrava. Kdyz mi byvalo spatne, nejlepsi pro me bylo si jen lehnout nebo minimalne zminimalizovat veskerou aktivitu. Pred 4 lety mi muj doktor dal prasky na hlavu, protoze me krevni testy byly stale v poradku. Tyto leky mi nezabiraly, a spatne mi bylo furt a navic se pridavaly caste bolesti bricha, praveho oka i praveho zapesti. Pred 2 roky mi doktor rekl, ze bolesti pominou a moje dotazy na revma odbyl. Vloni jsem uz sama sla rovnou s bolestmi k revmatologovi a hle, mam pry podle priznaku revmatoidni artritidu, ackoli neni viditelna v krvi (beru denne slabsi prasky) a pry to vypada i na poruchu autoimunitniho systemu. Mam problemy obcas se zacpou a nekolik dni nemuzu na wc. Delaji mi spatne tucna jidla a smetana. Zacaly mi pred pul rokem padat vlasy a jsem stale nafoukla. Muj sexualni zivot stoji za starou backoru, jsem neustale unavena, ve stresu a citim se nekdy jako bych uz mlela z posledniho a bylo mi sedmdesat let. Mate nejakou radu, co by mi mohlo alespon trochu ulevit od potizi??? Budu moc rada.

Re: opakovane gyn. zanety, nevolnosti, tlaceni bricha, revmatoidni artritida
Autor: vláďa (80.188.18.---)
Datum: 29 August, 2014 07:43

Vá? problém je slo?itěj?í a nedá se vyře?it jednoduchou radou . Doporučuji nav?tívit vynikající léčitelku paní Mgr.Evu Dojavovou ze Slatinek u Prostějova, která kromě bylinek pou?ívá Bachovu květovou terapii, kineziologii a dal?í léčebné prostředky,kontakt na ní je dojavova.e@seznam.cz telefon 739664687

Re: opakovane gyn. zanety, nevolnosti, tlaceni bricha, revmatoidni artritida
Autor: Janca (---.35.broadband6.iol.cz)
Datum: 30 August, 2014 19:28

Mockrat dekuji!



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy