Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Omdlévání
Autor: Tygr (---.eurotel.cz)
Datum: 24 August, 2005 21:40

Krásný den Vám přeji.Chtěla bych se Vás zeptat co se dá dělat s omdléváním.Mívám to z ničeho nic (i ve městě),najednou cítím od nohou na horů jako kdyby se odkrvovaly.To samé cítím v hlavě.Před 4 roky se mi to stalo i s pomočením.Byla jsem na různých vy?etření a v?e bylo v pořádku.Pak to ustalo a opět se mi to vrátilo před půl rokem.Ji? mám strach jít i nakoupit sama.Mám často studené a potící se ruce a nohy a někdy se z ničeho nic hrozně potím.I v noci.Denně vypiji 4-6 l tekutin a mám pořád pocit ?ízně.Byla jsem i na testech na cukrovku,ale v?e bylo v pořádku.Před časem jsem měla zánět slinivky který jsem léčila bylinkami a prá?ky z bylinek.Zlobí mne i čelní dutiny kde mi bolest střílí a? do spodní stoličky.Před 3 roky jsem byla na punkcích (11x) a nakonec nebylo nalezené ?ádné lo?isko.Prý je to psychické.Jinak mám skoro pořád rýmu.Největ?í je to po ránu.Cítím někdy i vnitřní nervozitu se kterou si vůbec nevím rady.Někdy se mi udělá plíseň na nohou mezi prsty a někdy se mi stane,?e se v noci pomočím.Na levém rameni,mám asi 5 cm místo,kde mám často pocit jako bych tam měla skelnou vatu.Předem Vám moc děkuji za radu.[b][/b]

Re: Omdlévání
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 6 September, 2005 21:59

Milá Dito,
Va?e potí?e budou souviset předev?ím se zablokovanou krční páteří! Je vhodné absolvovat rehabilitaci Palec vzhůru
Stav komplikuje Vá? sklon k nízkému krevnímu tlaku - neměla byste vůbec pít zelený čaj ani mátu.

Přeju hodně zdraví Úsměv

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]

Re: Omdlévání
Autor: Marika (---.vejnet.org)
Datum: 4 January, 2007 15:58

Dobrý den,
taky mám dotaz ohledně omdlévání. Dlouho se mi to nestalo, jeliko? mě to postihuje hlavně po odběru krve, ale včera jsem byla na gynekolog. vy?etření, po odběru jsem omdlela a celý zbytek dne jsem byla malátná, slabá, bolela mě hlava a natahovalo mě na zvracení. Je to normální? Bude se to opakovat při ka?dém odběru? Je mo?né, ?e jsem těhotná, mů?e to mít souvislost?
Děkuji mockrát,
M.

Re: Omdlévání
Autor: Renata (---.dupeto.cz)
Datum: 16 March, 2007 20:32

Dobrý den,omdlévám a stále nemohou přijít na to proč.Mám vy?etření CT,EEG,EKG,v?e v pořádku.Nejvíc omdlévám navečer slábnou mě nohy,ruce a cítím slabost stihnu si sednout,ale vět?inou omdlím a
po probuzení si nepamatuji,?e jsem omdlela.Děkuji za odpověd R.

Re: Omdlévání
Autor: kočka (---.globaltel.cz)
Datum: 8 May, 2007 20:50

Omdlévat mů?e? od páteře nech se vy?etřit na neurologii,jako druhý důvod bych vyděla chlamydie.Dcera taky omdlévala a nena?li nic ani na hematologii a? na imunologii chlamydie a ty jí způsobovali chudokrevnost únavový syndrom atd.Jinak na chlamydie.info

Re: Omdlévání
Autor: Verca (---.karneval.cz)
Datum: 30 June, 2008 10:06

Dobrý den vám přeju chcu se jen zeptat ka?dé ráno kdy? vstanu tak se mi motá hlava a je mi na omdlení stává se mi to i kdy? dlouho stojím nebo kdy? něco dlouho dělám.Nemuzu mít třeba problémy s tlakem?Předem děkuju za odpověd.Nashledanou

Re: Omdlévání
Autor: Adéla (---.eurotel.cz)
Datum: 3 August, 2008 19:13

pěkný den Vám přeju,vcera jsem rano vstala,a omdlela do bezvedomi...mam pomlaceny loket,protoze jsme spadla natvrdo na zem...trpim nizkym tlakem a jsem taky chudokrevna,ale to pomalu kazdy druhy clovek,,pry" Mrknutí - s úsměvem byla jsem na ruznych vysetreni,vubec nevedeli co semnou je..pak me poslali na ortopedii,zjistili ze mam zablokovanou krcni pater a bloky na hrudni pateri..chodila jsem na rehabilitace,ale stejne unava a bolest neustavali...znamej pres kamarada je neurolog,znova me prokrupal byla jsme cela zablokovana a zjistilo se,ze mam jednu nohu kratsi,takze chodim na krivo a delaj se mi ty bloky.dostala jsem prasky proti zavratim a musim rict ze se mi prestala motat hlava,nejsem unavena proste mi je fajn.jen se staci trochu blbe vyspat,pretocit si krk a uz omdlivam..s tim ser neda nic delat,krcni pater je hrozna a nevyspytatelna..jen musim doufat ze to na me neprijde nekde na verejnosti....tak se nelekejte a zkuste zajit k tomu ortopedoj!nashledanou

Re: Omdlévání
Autor: Lucie (---.cust.sloane.cz)
Datum: 29 December, 2008 13:09

Dobrý den.Včera jsem nakupovala a potom jsem asi 20 min. stála u auta, byla venku stra?ná zima a z ničeho nic se mi udělalo ?patně a omdlela jsem. Cítila jsem naftu tak nevím,mo?ná se mi udělalo ?patně z toho,ale nejsem si jistá. Stalo se mi to poprvé tak jsem z toho tro?ku vydivočená.U ?ádného lékaře jsem nebyla,spoustu lidí mi říká, ?e je to zbytečné. Mů?ete mi prosím něco k tomu napsat?Děkuju Vám moc.Na shledanou

Re: Omdlévání
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 4 January, 2009 23:03

Lucie napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den.Včera jsem nakupovala a potom jsem asi
> 20 min. stála u auta, byla venku stra?ná zima a z
> ničeho nic se mi udělalo ?patně a omdlela jsem.
> Cítila jsem naftu tak nevím,mo?ná se mi udělalo
> ?patně z toho,ale nejsem si jistá. Stalo se mi to
> poprvé tak jsem z toho tro?ku vydivočená.U ?ádného
> lékaře jsem nebyla,spoustu lidí mi říká, ?e je to
> zbytečné. Mů?ete mi prosím něco k tomu
> napsat?Děkuju Vám moc.Na shledanou

Milá Lucko, to co popisujete, opravdu vypadá, jakoby se Vám udělalo ?patně z nějakých výparů z auta, zvlá?? v té zimě by se nebylo co divit. Nemů?ete být těhotná? Pokud se potí?e nebudou opakovat, asi nemá cenu to nějak víc ře?it, jen si pří?tě dejte pozor na podobnou situaci Úsměv


Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: Omdlévání
Autor: Lucie (---.3.164.trnet.cz)
Datum: 5 January, 2009 20:17

Děkuji za odpověď snad to nic nebude Úsměv . Těhotná být v podstatě mů?u, ale dávali jsme si pozor a bylo to týden před omdlením a to si myslím, ?e by se to tak rychle neprojevilo. Uvidím, zítra si koupím projistotu těhotenský test. Tak mi dr?te pěsti je mi teprv 16 let tak?e by to bylo nepříjemné Palec dolů

Re: Omdlévání
Autor: Jana ?těpánová (---.231.broadband6.iol.cz)
Datum: 1 April, 2009 15:49

Dobrý den,

u? podruhé v měsíci se mi stalo, ?e ráno vstanu, začnu se připravovat do práce a najednou ?ílený nával a kdyby si rychle nelehla a nedala nohy nahoru tak omdlím, pak se zvednu a zase, musím tak strávit celý den v posteli a trapí mě co je se mnou. Bolí mě krční páteř, mů?e to s tím mít spojitost?? Mám sedavou práci 2 měsíce, byla jsem udoktora, mam za sebou veskera vysetreni krve a pry mam predpisove hodnoty, tak jsem nestastna, co mi to vlastne je:-( Zitra jdu na masaz, snad to zabere kdyz krk budu rozhybavat a cvicit..dekuji za jakoukoli radu. S pozdravem Jana

Re: Omdlévání
Autor: nikola (---.cable.ubr10.brad.blueyonder.co.uk)
Datum: 24 November, 2009 22:52

jsem 7 tydnu tehotna a kazdou chvili omdlevam nemuzu ani na toaletu tet ziju se svym pritelem ve velky brytaniji lekari mi nic nenasli,je to normalni nebo je neco v naporadku prosim odepiste

Re: Omdlévání
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 25 November, 2009 00:41

nikola napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jsem 7 tydnu tehotna a kazdou chvili omdlevam
> nemuzu ani na toaletu tet ziju se svym pritelem ve
> velky brytaniji lekari mi nic nenasli,je to
> normalni nebo je neco v naporadku prosim odepiste

Dobrý den, přečtěte si prosím příspěvek Proč těhotné ?eny omdlévají? Úsměv

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: Omdlévání
Autor: Tony (---.starnet.cz)
Datum: 25 November, 2009 13:44

Krásný den.Asi bych doporučil vy?etření na chlamydie.Podle popisovaných příznaků to mohou způsobovat.Ton.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy