Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: kolísavý tlak
Autor: Charlie (---.146.broadband4.iol.cz)
Datum: 9 August, 2012 12:02

Hezký den Honzo. I já bych rád poprosil o recept na česnekové kapky. Moje paní má během jednoho dne tlak od 200/100 do 105/65 a to je pod léky. Mnoha svým známým jsem pomohl s tlakem potravinovými doplňky, na které nedám dopustit i u jinýxh nemocí (cukrovka, Lichen, v?echny stavy zánětlivé, nemocnost z nachlazení, bolesti kloubů, zad, za?ívání...mohl bych popsat stránku). Samozřejmě i krevní tlak (+ i -), ale u mé paní nefunguje ani toto (přesně fungovalo to pár let, ale nyní u? je jediná mo?nost- zlikvidovat příbuzenstvo- závist, pomluvy apod.) To se sna?ím eliminovat (ne likvidací :-))) ), ale potřeboval bych se dostat někam jinam. Pokud mi mů?ete pomoci, budu velmi vděčen)

Charlie.

Re: kolísavý tlak
Autor: Charlie (---.146.broadband4.iol.cz)
Datum: 9 August, 2012 12:03

Hezký den Honzo. I já bych rád poprosil o recept na česnekové kapky. Moje paní má během jednoho dne tlak od 200/100 do 105/65 a to je pod léky. Mnoha svým známým jsem pomohl s tlakem potravinovými doplňky, na které nedám dopustit i u jinýxh nemocí (cukrovka, Lichen, v?echny stavy zánětlivé, nemocnost z nachlazení, bolesti kloubů, zad, za?ívání...mohl bych popsat stránku). Samozřejmě i krevní tlak (+ i -), ale u mé paní nefunguje ani toto (přesně fungovalo to pár let, ale nyní u? je jediná mo?nost- zlikvidovat příbuzenstvo- závist, pomluvy apod.) To se sna?ím eliminovat (ne likvidací :-))) ), ale potřeboval bych se dostat někam jinam. Pokud mi mů?ete pomoci, budu velmi vděčen)

Charlie.

Re: kolísavý tlak
Autor: Charlie (---.146.broadband4.iol.cz)
Datum: 9 August, 2012 12:04

[email][/email]Hezký den Honzo. I já bych rád poprosil o recept na česnekové kapky. Moje paní má během jednoho dne tlak od 200/100 do 105/65 a to je pod léky. Mnoha svým známým jsem pomohl s tlakem potravinovými doplňky, na které nedám dopustit i u jinýxh nemocí (cukrovka, Lichen, v?echny stavy zánětlivé, nemocnost z nachlazení, bolesti kloubů, zad, za?ívání...mohl bych popsat stránku). Samozřejmě i krevní tlak (+ i -), ale u mé paní nefunguje ani toto (přesně fungovalo to pár let, ale nyní u? je jediná mo?nost- zlikvidovat příbuzenstvo- závist, pomluvy apod.) To se sna?ím eliminovat (ne likvidací :-))) ), ale potřeboval bych se dostat někam jinam. Pokud mi mů?ete pomoci, budu velmi vděčen)

Charlie.

Re: kolísavý tlak
Autor: Majerová Marie (80.250.31.---)
Datum: 4 October, 2012 14:43

Vá?ený pane Karle,
moc bych Vás prosila o recept na česnekové kapky. Mnohokrát děkuji Majerová M.

Re: kolísavý tlak
Autor: Maru? (80.250.31.---)
Datum: 4 October, 2012 14:50

Vá?ený pane Honzo, mohu Vás té? poprosit o zaslání Va?eho receptu na česnekové kapky na kolísavý tlak Úsměv

Re: kolísavý tlak
Autor: Blanka (77.104.238.---)
Datum: 15 October, 2012 07:41

Dobrý den i já bych chtěla moc poprosit o recept na česnekové kapky Úsměv .Děkuji mockrát

Re: kolísavý tlak
Autor: BOB (---.klfree.cz)
Datum: 12 December, 2012 07:24

Dobrý den i já bych chtěl moc poprosit o recept na česnekové kapky pro svoji matku .Děkuji mockrát

Re: kolísavý tlak
Autor: Jana Ter?lová (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 14 December, 2012 14:23

Rotující smajlík, vyplazuje jazyk OK Omega Plus a Emulips, doporučuju. Man?el se zbavil po 15 letech léku na vysoký krevní tlak, které měl dle doktorky u?ívat u? pořád. www.okg-fit.cz/prevence
Jana

Re: kolísavý tlak
Autor: fero (---.adsl.slovanet.sk)
Datum: 15 January, 2013 19:36

Prosim si recept na cesnakove kvapki mam kolisavi tlak srdiecne dakujem Rotující smajlík, vyplazuje jazyk

Re: kolísavý tlak
Autor: fero (---.adsl.slovanet.sk)
Datum: 15 January, 2013 19:36

Prosim si recept na cesnakove kvapki mam kolisavi tlak srdiecne dakujem Rotující smajlík, vyplazuje jazyk

Re: kolísavý tlak
Autor: hanataj (---.client.rionet.cz)
Datum: 11 March, 2013 21:58

Kapky na vysoký krevní tlak se dají koupit na [www.domacikapky.cz]. Mají docela sílu a pou?ívají se v men?ích dávkách. Kdo má slab?í ?aludek, mů?e pou?ít i kapky z medvědího česneku. Jsou výborné i pro ?eny. Po těchto bylinných kapkách nesmrdíte a nemáte v puse pach česneku - prostě to zapijete a máte klid. Také je pou?ívám skoro rok a zlep?il se mi komplet celý zdravotní stav - nejen tlak.

Re: kolísavý tlak
Autor: hanataj (---.client.rionet.cz)
Datum: 11 March, 2013 22:00

Kapky na vysoký krevní tlak se dají koupit na [www.domacikapky.cz]. Mají docela sílu a pou?ívají se v men?ích dávkách. Kdo má slab?í ?aludek, mů?e pou?ít i kapky z medvědího česneku. Jsou výborné i pro ?eny. Po těchto bylinných kapkách nesmrdíte a nemáte v puse pach česneku - prostě to zapijete a máte klid. Také je pou?ívám skoro rok a zlep?il se mi komplet celý zdravotní stav - nejen tlak.

Re: kolísavý tlak
Autor: hanataj (---.client.rionet.cz)
Datum: 25 March, 2013 14:56

Zdravím,
mrkněte na [www.domacikapky.cz], tady najdete kapky na krevní tlak, a? je to česnek, ostropestřec, medvědí česnek nebo třeba levandule. Nemusíte nic připravovat a tyto kapky Vám zaručeně pomohou. hana tajdu?ová

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy