Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Ka?el-antibiotika a kapky nezabírají pomoc?????
Autor: Alban (---.hbnet.cz)
Datum: 8 December, 2005 19:29

Dobrý den
Mám nemocného kluka 10let a má u? 14 dní hrozný suchý drá?díví ka?el antibotika Duomox nepomohli a kapky fenistil tak té? ne.
V pondělí jsme dostali inhalátor a kněmu mucosolvan na inhalování ale inhalujem stále bez výsledku,poradte jak na ka?el-zabáli?nebo bejt nad vřelouo vodou a inhalovat jí? zvlhčujeme vzduch ,ale stejně bez výsledku
Děkuji za ká?dou radu

Re: Ka?el-antibiotika a kapky nezabírají pomoc?????
Autor: Ivana (---.ktknet.cz)
Datum: 9 December, 2005 10:14

Úsměv
Krásný den,
při čtení tohoto příspěvku jsem si vzpoměla na problémy, které jsem měla s dcerkou, kdy? jí byly 4 roky.
Léky od doktorů nezabíraly a dcera se stále zhor?ovala. Shoda náhod nás zavedla, k teď u? mé přítelkyni, léčitelce.
V prvé fázi jsme museli vysadit maso na nejnutněj?í dobu, to samé s mléčnými výrobky. Bylo to ze začátku tě?ké, ale nabídka vegetariánských a sójových produktů je velká a dokonce u? i chutná.
K tomu v?emu pila 3 krát denně trojkobinaci bylin: ibi?ek, jitrocel,dobromysl.
Je?tě k tomu bylo potřeba najít proti čemu dě?átko protestuje, nebo? ka?el je podle metafyziky protest, Mohou to být vlivy ze ?koly, problémy se spolu?áky či učitelem, mohou to být nedorozumění v rodině, nějaké zákazy nebo příkazy, které nechápe. Je velice důle?ité si v klidu promluvit o tom co ho trápí a pomoci mu najít vhodné ře?ení, které mu ov?em bude sedět!
Přeji mnoho úspěchů a hlavně velmi brzké uzdravení.
Ivana Úsměv , Palec vzhůru

Re: Ka?el-antibiotika a kapky nezabírají pomoc?????
Autor: Alban (---.hbnet.cz)
Datum: 11 December, 2005 13:08

Ka?el stále stejný vůbec neodka?lává ato i přes to,?e zvlhčujeme pokoje,inhalujeme dáváme ?távu z cibule a sirup na odka?lávání Mucosin s medem nikam to nevede.Nevím u? co dál ve výtěrech také nic na poslech také dobrý,ale naříká si na bolest v krku a hlavy,dokonce se mi zdá,?e od té doby co má ka?el začal nadměrně jíst,má neustále hlad a já osobně si myslím,?e to značí nějaké příznaky vá?něj?í nemoci zítra jdeme na kontrolu.Kdyby někdo měl nějakou je?tě jinou dobrou radu budeme za ni vděčni.

Re: Ka?el-antibiotika a kapky nezabírají pomoc?????
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 13 December, 2005 07:38

Alban napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ka?el stále stejný vůbec neodka?lává ato i přes
> to,?e zvlhčujeme pokoje,inhalujeme dáváme ?távu z
> cibule a sirup na odka?lávání Mucosin s medem
> nikam to nevede.Nevím u? co dál ve výtěrech také
> nic na poslech také dobrý,ale naříká si na bolest
> v krku a hlavy,dokonce se mi zdá,?e od té doby co
> má ka?el začal nadměrně jíst,má neustále hlad a já
> osobně si myslím,?e to značí nějaké příznaky
> vá?něj?í nemoci zítra jdeme na kontrolu.Kdyby
> někdo měl nějakou je?tě jinou dobrou radu budeme
> za ni vděčni.

Milý Albane,
ono bude také se zajímat o du?ičku svého syna ...
Bylo by dobré zkusit si s ním velice citlivě promluvit a zeptat se jej, "proč tu nechce být?"

Hodně zdraví, radosti a lásky Úsměv

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Honza *) (13.12.2005 08:44)

Re: Ka?el-antibiotika a kapky nezabírají pomoc?????
Autor: elisabeth (---.sk)
Datum: 13 December, 2005 09:28

pretlači? strúčik cesnaku zmie?a? s bravčovou mas?ou, natrie? na igelit,p rilo?i? na päty /spodok/natiahnu? pono?ky, najlep?ie na noc-veľakrá? pomohlo

Re: Ka?el-antibiotika a kapky nezabírají pomoc?????
Autor: taylor (---.cz)
Datum: 8 September, 2009 14:12

Dobrý den,jsem často takto nemocná na drá?divý ka?el mám chronickou bronchitidu a zabírá mi okam?itě olivový olej s citronem.Vymačkejte asi 2 citrony do skleničky a přidejte jen o trochu mín ne? je citronu olivového oleje a pořádně promíchejte a? se to spojí ale toho dobrýho lisovaného za studena a to at do sebe dostane.Uvidíte za hodinu jak se uleví ale opakujte často asi po 6 hodinách.A? uplně odka?le.

Re: Ka?el-antibiotika a kapky nezabírají pomoc?????
Autor: Erbéčko (---.opanet.cz)
Datum: 11 September, 2009 10:56

Pro Alban:

Dobrý den, na va?i otázku bych Vám zkusil odpovědět. Na suchý ka?el je výborné pít čaje kombinace (tymián, Mateřídou?ka a přidal bych také květ Echinaceii) To v?e ve stejném poměru promíchat a směs u?ívat 2-3x denně. Mů?ete taky je?tě přidat současně Rakytníkový sirup a nebo sirup Avenisa. Dále lze aplikovat nějaký prsní balzám, buďto od Dr. Popova a nebo Zelený balzám od Wojnara nejlépe na noc vetřít na záda i prsa. Pokud by ani po týdnu ka?el neustával. Zvolil bych kapky od firmy Naděje z Lichořeři?nice Vět?í. Je to přírodní antibiotikum a je velmi účinné na řadu virů a bakterií. Vyu?ívat celou lahvičku. V případě ?e by ani to nepomohlo je na trhu Koloidní stříbro. Je to aktivní stříbro s velice ?irokým záběrem působením na viry, bakterie a infekce.

s pozdravem Erbéčko



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy