Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Potřebuji radu
Autor: Simona (---.97.broadband.iol.cz)
Datum: 28 December, 2005 17:02

Ahoj v?ichni,
potřebuji velikou radu. Tatínek mi onemocněl, má nádor na jícnu. Chtěla bych poprosit, zda někdo z Vás neví, jaké bylinky pomáhají při této nemoci.Děkuji za jakoukoliv informaci, radu a pomoc. Simona

Re: Potřebuji radu
Autor: Irena (---.home.nbox.cz)
Datum: 28 December, 2005 23:13

Ahojky....jsem distributorkou bylinného produktu Intra a myslím si, ?e by mohla Tvému tatínkovi pomoct... prodávám Intru 1,5 roku,znám lidi, kterým velice pomohla, při?la jsem k ní náhodou? (ne, náhody neexistují, mělo to tak být a stalo se tak).
Je to bylinný extrakt bez přídavků chemie,prodává se buď jako nápoj, nebo ve formě kapslí-stejné slo?ení,stejná cena. Více na :
[www.intra.prodejce.cz]

Re: Potřebuji radu
Autor: Simona (---.97.broadband.iol.cz)
Datum: 30 December, 2005 19:31

Ahojky, děkuji za nabídku,
dnes jsem koupila tatínkovi Alveo, který je velmi podobný produktu Intra, jak jsem se na internetu dočetla. Snad pomů?e.
Děkuji moc za ochotu a nabídku.
Hezký den Simona

Re: Potřebuji radu
Autor: Irena (---.home.nbox.cz)
Datum: 1 January, 2006 13:14

Ahojky...Simonko, s tím Alveem jsi neudělala dobře...je to ?patná napodobenina Intry - znám Alveo a vím proč jsem Ti radila Intru. V Alveu chybí základní bylinka na kterou má patent jen Intra-tj. houba reischi.Znám hodně lidí, co pře?li z Alvea na Intru ale nikoho, kdo by pře?el z Intry na Alveo a nevrátil se k Intře. Měj se prima, v?echno nej do nového roku...Irena

Re: Potřebuji radu
Autor: SsAb (---.coolnet.cz)
Datum: 9 January, 2006 06:46

Smutek Smutek Smutek

Re: Potřebuji radu
Autor: luate (---.karneval.cz)
Datum: 3 February, 2007 22:41

Milá Irenko buďte trochu soudná. Je pěkné,?e bráníte Intru, ale ka?dý se musí sám přesvědčit co je pro něj nejlep?í. Do Akuny z počátku pře?li právě prodejci Intry. Tolik certefikátů Intra nemá, navíc, kvalitní výrobky jsou v kvalitním obalu a ne v LUXUSNÍ plastové láhvi. Nemám nic proti Intře, zkuste si zjistit, kolik se prodá Intry a kolik Alvea(bez konzervantů a zahu??ovadel)Kdy? chcete bezpečné a spolehlivé auto, také si nepůjdete koupit Trabanta, i kdy? by Vás také dovezl do cíle cesty. Mějte se hezky a přeji pevné zdraví. Milan



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy