Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:3 z 4
Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Rů?a (88.103.217.---)
Datum: 14 August, 2007 10:28

Rů?a napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj,poradí mi někdo?Asi půl roku mi nadměrně
> padají vlasy,teď u? vím čím.Od minulého týdne mám
> diagnostikovánu zvý?enou funkci ?títné ?lázy
> (hyperthyreozu),bero Thyrozol 10mg a to
> 1-0-1.Nemáte někdo zku?enost za jak dlouho by se
> měly vlasy lep?it?Jsem z toho dost ne??astná.Díky
> moc za odpověď a v?em přeji hlavně to zdraví.Mů?u to je?tě vylep?it ňákou vodičkou nebo tak?



Re: výtoky
Autor: Vanesa (---.zno.skynet.cz)
Datum: 21 August, 2007 17:58

Chtěla bych poradit něco na výtoky.Trpím tím od 14 let.Na bě?ných gynekologických prohlídkách je v?echno v pořádku.Vyzkou?ela jsem volně prodávajících přípravků dost,i homeopatika,ale v?e bez úspěchu.Hodně mi to znepříjemňuje ?ivot.Bez slipových vlo?ek se neobejdu a nejhor?í je ?e to jde někdy cítit je to dost nepříjemný,u? si nevím rady,ale pořád doufám,?e na to musí něco existovat,jen nevím co.


Re: výtoky
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 31 August, 2007 07:13

Vanesa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chtěla bych poradit něco na výtoky.Trpím tím od 14
> let.Na bě?ných gynekologických prohlídkách je
> v?echno v pořádku.Vyzkou?ela jsem volně
> prodávajících přípravků dost,i homeopatika,ale v?e
> bez úspěchu.Hodně mi to znepříjemňuje ?ivot.Bez
> slipových vlo?ek se neobejdu a nejhor?í je ?e to
> jde někdy cítit je to dost nepříjemný,u? si nevím
> rady,ale pořád doufám,?e na to musí něco
> existovat,jen nevím co.

Milá Vaneso,
nejspí? bude problém v přemno?ení plísní ve Va?em organismu. Sna?te se dodr?et dietu při plísňových onemocněních, dáel bude lep?í se o svém stavu poradit osobně na tomto kontaktu. Zdraví

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Pavlína (---.wnet.cz)
Datum: 12 November, 2007 14:48

Dobrý den!
Poraďte mi, prosím, mám 3měsíčního syna a plně kojím. Je to asi týden, co mi začaly padat vlasy (někdy i trsy). Jsem z toho ne??astná.Pavlína

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Martin (---.cust.sloane.cz)
Datum: 21 January, 2008 20:33

Ahoj rad bych potřeboval poradit v muj tata i děda u? mají kolečko na hlavě,Mů?u tomu nějak zabranit ?Díky za odpověd



Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Jiri (---.hants.gov.uk)
Datum: 3 March, 2008 16:27

dobry den, je mi 24 let a mam asi dva roky problemy s vypadavani vlasu.V CR jsem pet let chodil na vysetreni a nikdo mi nic nezjistil ( byl jsem slaby, casto nemocny, vypadavani vlasu...), ted jsem v anglii a z jednoho krevniho testu mi zjistili ze mam zvysenou funkci stitne zlazy...dali mi nejake prasky, na zpomaleni funkce, ale nic poradneho na vlasy.chtel bych poprosit o radu, co mam delat, aby mi porad nevypadavaly???je to den ode dne horsi a strasne me svedi hlava!!!mohli byste mi poradit?predem moooc dekuji..Jirka

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: anonimka :D (---.114.broadband4.iol.cz)
Datum: 9 March, 2008 11:16

ahoj, od páté třídy mě padaj vlasy tedka sjme v sedmičce doktoři říkali ?e to mám ze stresu proto?e pár let před tím sem měla velké problémi se ?aludkem a pár měsíců co jsme byla ve vy?etřování sem začala mít tak silné migrény ?e sem z nich zvracela napařili mě bezlepkovou dietu ale to asi po roce a půl vyloučili tedka jím normálně a začali padat vlasy na jednom místě který u? jednou zarostlo lo?isko mám velký 12x5 cm a nevím co s tím dělat jezdím s tím do nemocnice dávaj mě na to intoforezy ale to mě hroozně pálí a? se mi stoho loupe ve velkým ků?e ... mám předapsaný alpicord a revalit a vůbec nicn nepomáhá .. zjkou?ím doma nějaký přírodná obklady ale vůbec nic .. rozrůstá se to čím dál víc .. poradt miprosííííííím ! děkuji ..
ANONIMKA Láska v očích [img]

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 19 March, 2008 12:19

Martin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj rad bych potřeboval poradit v muj tata i děda
> u? mají kolečko na hlavě,Mů?u tomu nějak zabranit
> ?Díky za odpověd

Milý Martine, pokud je ono "kolečko" dáno geneticky, předcházet se tomu dá tě?ko (spí? vůbec), i kdy? zkou?et mů?ete různé postupy, přípravky na vlasy, jsou různé fyzikální postupy (laser), vlasy lze transplantovat...
No anebo, kdy? se Vám ono "kolečko" podaří přijmout, jako jedinečný znak, příslu?nost k rodině a a třeba určité image, mů?e se pro Vás stát součástí Va?í individuality Úsměv

Zdraví

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 19 March, 2008 12:28

anonimka :D napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ahoj, od páté třídy mě padaj vlasy tedka sjme v
> sedmičce doktoři říkali ?e to mám ze stresu
> proto?e pár let před tím sem měla velké problémi
> se ?aludkem a pár měsíců co jsme byla ve
> vy?etřování sem začala mít tak silné migrény ?e
> sem z nich zvracela napařili mě bezlepkovou dietu
> ale to asi po roce a půl vyloučili tedka jím
> normálně a začali padat vlasy na jednom místě
> který u? jednou zarostlo lo?isko mám velký 12x5 cm
> a nevím co s tím dělat jezdím s tím do nemocnice
> dávaj mě na to intoforezy ale to mě hroozně pálí
> a? se mi stoho loupe ve velkým ků?e ... mám
> předapsaný alpicord a revalit a vůbec nicn
> nepomáhá .. zjkou?ím doma nějaký přírodná obklady
> ale vůbec nic .. rozrůstá se to čím dál víc ..
> poradt miprosííííííím ! děkuji ..
> ANONIMKA

Milá Anonymko kedlubno, s vlasy je problém... Je potřeba zajistit dostatečnou plnohodnotnou vý?ivu, s dostatkem minerálů, vitamínů, bílkovin (nedr?et dietu s omezením bílkovin). Měly by se provést krevní testy k vyloučení nějaké nemoci krve, jater, ledvin, zda má? dostatek ?eleza. I dlouhodobý stres mů?e vypadávání vlasů způsobit (mů?e to být i stres z oční vady, tedy nechat se vy?etřit na očním, kvůli brýlím). Snad by mohlo být dobré i popíjet nějaké bylinky, pokud by to rodiče doma tolerovali Mrknutí - s úsměvem, o těch by bylo lep?í se poradit telefonem s kamarádkou Mirkou (volat po 20.00 hodin), takhle po internetu je to moc komplikované Mrknutí - s úsměvem
Zdraví

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: marketa (---.hainet.cz)
Datum: 26 March, 2008 16:59

mam od malicka huste vlasy ale ve14 mi padajiaje to pubertou

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: milanek (---.14.broadband6.iol.cz)
Datum: 15 June, 2008 23:13

doporučuji pít panenský konopný olej

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Eli?ka (---.eurotel.cz)
Datum: 20 June, 2008 16:38

Dobrý den, pred mesicem jsem aplikovala na vlasy sprej Difful H proti zahubení v?í. Díky tomu mi hodne padají vlasy a jsem z toho nestastna,. Mohu se zeptat o jaky typ alopecie jde? poko?ka hlavy je nezmenena bez jizev a strupu.

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Zita (---.s.softex.cz)
Datum: 13 September, 2008 19:31

Dobrý den, začala jsem brát Thyrozol 10 (1-0-1), mám zvý?enou funkci ??. Byla jsem v ordinaci varována, ?e mi MO?NÁ budou padat vlasy. Nikdy jsem jich neměla nadbytek, tak mám obavy.Otázky: JE TO PRAVIDLEM? Pomohly by nějaké bylinky? Prosím poraďte. Moc děkuju.

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Leni666666 (---.client.ufon.cz)
Datum: 27 April, 2009 21:47

Dobrý večer, prosím Vás o pomoc.
Přes rok mi stra?ně padají vlasy. cca 200 za den. Ale také mě bolí kořínky vlasů. Kolikrát se nemů?u vlasů ani dotknout. Vlasy nemám sta?ené do culíku.
Bolest je stra?ná. Lékařka mi nevěrí. Nevím co s tím mám u? dělat. Smutek

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Ota (---.184.broadband2.iol.cz)
Datum: 20 May, 2009 01:23

Dobrý den.
Doporučil bych věnovat se ledvinám a hormonální sféře. Zaměřit se na kyselost organizmu.
Ledvinový čaj s celíkem zlatobýlem (nesmírně důle?itá bylina) a o?etření reflexních plo?ek ledvin s dodr?ováním pitného re?imu.
Hormonální sféru ladit přírodními preparáty Androzin a Estrozin.Reflexními plo?kami brzlíku, ?títné ?lázy a hypofýzy.
U ka?dého tazatele se je?tě musí doladit diagnóza individuálně pomocí dotazů. Vzhledem k povaze informací, není mo?no je ře?it veřejně (je to dané zákonem). Dotazy Vám mohu poslat na Vá? soukromý email. Dejte mi vědět na tomto fóru nebo na tel. č. 777 599 919, zda máte zájem. Je to bezplatné. Jsem si vědom pravidel tohoto fóra.
Přeji Vám příjemný den a HODNĚ ZDRAVÍ. Úsměv
Ota

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: kateřina (---.103.broadband7.iol.cz)
Datum: 4 June, 2009 14:37

Zdravím Vanesu a ráda bych reagovala na její problém.Je mi 34 let a asi 3 roky jsem měla silný výtok.Zkusila jsem hodně preparátů,ale nejvíc mi pomohl čaj s koko?ky pastu?í tobolky.Pila jsem 3 ?álky denně po dobu 3 týdnů.Podotýkám,?e koko?ku pastu?í tobolku jsem nasbírala vlastnoručně na poli,za na?í vesnicí.Od té doby se sprchuji jen čistou vodou ,nepou?ívám sprchové gely.

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: petra h. (88.103.110.---)
Datum: 10 June, 2009 12:17

v roce 2005 mi ze dne na den začalo vypadávat 3000 tisíce vlasů denně, jako kdybych byla po nějaké chemotereapii, trvalo to dva měsíce poté se to ustálilo na 500 denně a? do dne?ního dne, dodr?uji stravu, vyzkou?ela jsem ve?keré vitamíny, v?echna vy?etření jsou negativní, nyní chodím na dusík...odpověď v?ech zní nadměrný stres, zůstalo mi asi 10 % vlasů, jediné ?těstí bylo, ?e jsem jich měla velké mno?ství....je mi 34 let, Ka?dý pro?ívá určitý stres, ale ze dne na den takové mno?ství mi opravdu normální nepřipadá.....geneticky máme v rodině z matčiny strany opravdu velké mno?ství vlasů....

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: vladimír (77.48.180.---)
Datum: 14 October, 2009 20:42

Zde by mohla pomoci bylinka tradiční čínské medicíny a to kořen rdesna mnohokvětého(Polygonum multiflorum) U?ívá se odvar z 9 a? 15 gr kořene,který se podává 2x denně na lačno. bylinář Vladimír z Litovle

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Yangyi (---.44.broadband4.iol.cz)
Datum: 28 February, 2010 20:34

V?echny příspěvky autora smazány administrátorem v souladu s pravidly fóra. Chápu, ?e je někdo nad?en nějakou metodou, zdej?í fórum je v?ak zaměřeno na konkrétní rady a ne na propagaci osobností nebo metod. Díky za pochopení.



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil honza (07.03.2010 22:21)

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: ivan halda mgr. (212.80.64.---)
Datum: 4 September, 2010 16:08

[color=yellow][/color][bgcolor=blue][/bgcolor]PAVLÍNA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> DOBRÝ DEN ,
> ZAČALY MI PADAT VLASY,PORADTE MI PROSÍM.NEMÁM
> VŮBEC ?ÁDNÉ ZKU?ENOSTI.


mam taky takový problém, svedi me poko?ka hlavy, ale nemam lupy a ni ?adnou vyra?ku, eliminuji to umytím hlavy a splachnuti octovym roztokem. u lekaře jsem nebyl. dosahnete, ?e prestane svedit hlava a mate lesklé vlasy. Palec vzhůru

Jdi na stránku:  Předchozí1234Následující
Aktuální stránka:3 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy