Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: elvisku (89.111.106.---)
Datum: 11 September, 2010 08:44

Dorý den mám stejný problém jako Leni666666 ,často mě bolí ka?dé zatáhnutí za vlasy padá mě také 200 vlasů denně ,při mytí to bývá kolem 1000 vlasů trvá to dva roky vy?etření od lékaře na ?títnou ?lazu mám v pořádku a endokrinologii také a u ko?ní té?, stresy nemám očas z těch vlasů, nevím si rady je mi teprve 23 let ,mám vyzkou?ené ve?keré vitaminy ,vodičky i ?ampony sad smiley a nic, poradíte mi Křik, pláč prosím děkuji

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Aneta (---.wnet.cz)
Datum: 25 April, 2011 23:08

Ahoj.Je mi23 leta a u? od 15ti trpím androgenníalopecií..prými tozpůsobili kortikosteroidy ve spreji do nosu,které pou?ívám na potlačení alergických projevu.Mám u? opravdu hodne málo vlasů a ?ádný doktor ani bylinka,mastička,tonikum,sně?ení a jiné praktiky mi nepomohli..jsem zoufalá a vzalo mi to sebevědomí..jsem zralá k psychiatrovi..trpím depresemi...lidé si toho v?ímají a je to pro me velmi zdrcujici...Doktoři mi neustále tvrdí ?emusím čekat se to spraví...ale rok co rokje to hor?í a hor?í...Existuje někdo kdo by mi opravdu mohl pomoci?..Jinak ?títnou ?lázu mám v pořádku.ale zjistili mi ?e ?e mám zvý?enou hodnotu volného hormonu T9...nevím co to znamená..nasadili mi alpecin F, Bucky terapii a sně?ení...

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Aneta (---.wnet.cz)
Datum: 25 April, 2011 23:11

Ahoj.Je mi23 leta a u? od 15ti trpím androgenníalopecií..prými tozpůsobili kortikosteroidy ve spreji do nosu,které pou?ívám na potlačení alergických projevu.Mám u? opravdu hodne málo vlasů a ?ádný doktor ani bylinka,mastička,tonikum,sně?ení a jiné praktiky mi nepomohli..jsem zoufalá a vzalo mi to sebevědomí..jsem zralá k psychiatrovi..trpím depresemi...lidé si toho v?ímají a je to pro me velmi zdrcujici...Doktoři mi neustále tvrdí ?emusím čekat se to spraví...ale rok co rokje to hor?í a hor?í...Existuje někdo kdo by mi opravdu mohl pomoci?..Jinak ?títnou ?lázu mám v pořádku.ale zjistili mi ?e ?e mám zvý?enou hodnotu volného hormonu T9...nevím co to znamená..nasadili mi alpecin F, Bucky terapii a sně?ení...

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Vladimír (77.48.180.---)
Datum: 22 May, 2011 14:00

Na vlasy je nejlep?í léčivka,která se dá pěstovat i u nás a vyu?ívá ji po staletí tradiční čínská medicína. Je to odvar z kořene rdesna mnohokvětého He-shou-wu. Tato léčivka je silným antioxidantem a vychytávačem volných radikálů má silné protistárnoucí účinky. Blokuje přeměnu testosteronu na dihydrosteron a tím ochraňuje
vlasy před padáním a ?edivěním. bylinář Vladimír z Litovle

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Prok (---.wnet.cz)
Datum: 29 February, 2012 20:00

Padání vlasů lze předejít i prevencí. Více se dočtete v nalinkovaném článku. Palec vzhůru

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: hanataj (---.client.rionet.cz)
Datum: 9 April, 2013 21:09

Recept od Maria Treben - známé rakouské bylinářky na padání vlasů: OPŘE?ÁK: dvě vrchovaté l?ičky nasekaného /nebo su?eného/ oře?ákového listu spaříme ?álkem horké vody, necháme minutu vyluhovat, scedíme a výluhem masírujeme poko?ku na hlavě. Toté? platí o kopřivě. Jeliko? ka?dá nemoc má svou příčinu, ?e není v pořádku něco v těle - je třeba tělo pročistit. Doporučuji Kopřivové kapky - čistí organismu, na uklidnění Gotucolové kapky nebo Heřmánkové kapky, na posílení organismu Česnekové a ?en?enové kapky. Pokud máte zájem o kapky, ozvěte se. www.domacikapky.cz

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Bill (---.150.34.65.tmi.telenormobil.no)
Datum: 2 June, 2014 10:37

Dobry den,
existuje tu jeste kontakt na bylinkarku Mirku?
Zkousim volat na uvedene cislo, ale asi uz neexistuje.
Dekuji, Bill

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Bill (---.150.34.65.tmi.telenormobil.no)
Datum: 2 June, 2014 10:57

Dobry den,
existuje tu jeste kontakt na bylinkarku Mirku?
Zkousim volat na uvedene cislo, ale asi uz neexistuje.
Dekuji, Bill

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Ema Smologaninova (---.wlan-6.dobruska.cz)
Datum: 29 October, 2015 11:49

Mám problém s padání vlasů, byla mi diagnostikována androgenetická alopecie a dalo by se řící ?ádna léčba. Má někdo tuto diagnozu té? a jak se léči Děkuji Ema

Re: PADÁNÍ VLASŮ
Autor: Miky (92.61.89.---)
Datum: 28 July, 2016 09:25

Nevím,jak se mám dostat na admina těchto stránek.Mů?e mu někdo vzkázat,?e rajče je zelenina a patří do lilkovitých!!!!!!!

Jdi na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy