Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
jaké bylinky na akné
Autor: Renča (85.13.72.---)
Datum: 20 February, 2006 09:51

Dobrý den, chtěla bych Vás po?ádat o radu. Ji? 4 měsíce se mi dělaj takové zanícené boláčky na bradě. Vyzkou?ela jsem u? mnoho mastiček, vodiček,nějaký čas jsem brala i antibiotika (zabrala jen dočasně).Lékařka mi řekla,?e se mi podebíraj mazové ?lázy.Byla jsem i na o?etření laserem smoothbeam, ale zatim nezabral, zítra mě čeká druhé sezení.Bylo mi doporučeno omývat posti?ená místa řepíkem a pití syrovátky.Nevim jestli dělám dobře ? Za ve?keré informace budu ráda. Také se nebráním nav?tívit léčitele, ale bohu?el ?ádného neznám (jsem z kladenska).Děkuji a přeji pěkný den.
Renča

Re: jaké bylinky na akné
Autor: pavlína (---.scnet.cz)
Datum: 20 February, 2006 10:38

mám sama takoví problém co se tyká akne ty sirovátka mi pomáhaj mu?u ti poradit měsíčkovou mast pou?ívám jí del?íé dobu a je fakt ?e funguje zále?í na tom jakou má? plet a chce to vícekrát deně omívat plet pavlína Mrknutí - s úsměvem Mrknutí - s úsměvem

Re: jaké bylinky na akné
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 1 March, 2006 22:04

Renča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, chtěla bych Vás po?ádat o radu. Ji? 4
> měsíce se mi dělaj takové zanícené boláčky na
> bradě. Vyzkou?ela jsem u? mnoho mastiček,
> vodiček,nějaký čas jsem brala i antibiotika
> (zabrala jen dočasně).Lékařka mi řekla,?e se mi
> podebíraj mazové ?lázy.Byla jsem i na o?etření
> laserem smoothbeam, ale zatim nezabral, zítra mě
> čeká druhé sezení.Bylo mi doporučeno omývat
> posti?ená místa řepíkem a pití syrovátky.Nevim
> jestli dělám dobře ? Za ve?keré informace budu
> ráda. Také se nebráním nav?tívit léčitele, ale
> bohu?el ?ádného neznám (jsem z kladenska).Děkuji a
> přeji pěkný den. Renča


Milá Renčo,
akné má několik příčin Mrknutí - s úsměvem
  • Do?lo k přemno?ení plísní ve Va?em organismu. Měla byste dodr?ovat dietu při přemno?ení plísní, dále Vám pomů?e bylinná směs Antikandin (dodává firma Dr.Popov, je bě?ně k dostání v bylinářstvích a lékárnách), u?ívejte ji 2x denně po dobu 3 týdny, příprava dle návodu na sáčku z 1 čaj. l?ičky směsi a 1/4 litru vody.
  • Pro dal?í postup si zavolejte prosím kamarádce bylinářce Mirce (tel. tel. 271961813, volejte v pracovní dny mezi 21.00 - 22.00 hod večer). Bude zřejmě potřeba je?tě del?í konzultace stavu Va?eho zdraví a to by bylo takto po internetu moc slo?ité

Hodně zdraví, radosti a lásky Úsměv

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]

Re: jaké bylinky na akné
Autor: Jakub (---.karneval.cz)
Datum: 2 March, 2009 23:06

Dobry den z akné mám taky a u? dva roku zatím sem to lečil jen přípravkama na akné,ale bez vysledků nedavno sem na?tívil ko?ní ambulanci atm mi docela pomohly doporučuji určitě zajít ale já bych se chtel zeptat jak čaj mám pít aby mě to pomohlo na akné jak se presně jmenuje nebo z čeho je dekuji moc

Re: jaké bylinky na akné
Autor: samak55@seznam.cz (213.192.8.---)
Datum: 31 March, 2009 10:14

Mů?u nabídnout su?ený měsíček popř. měsíčkovou mast

Re: jaké bylinky na akné
Autor: B Zlatu?e (78.108.156.---)
Datum: 27 April, 2009 13:57

[img]null[/img]Dobrý den, je mi 40let a opět se mi objevilo akné. Léčím se u? od ledna různýma mastičkama a taky antibiotikama. Chvíli byl klid,ale teď se to vrátilo zpět. Vím, ?e je to dlouhé léčení. Chtěla bych poprosit o nějakou bylinku, která by mi aspoň trochu pomohla. Mam zanícenou tvář(hnis a červené skvrny)kolem nosu a u? taky oteklou a? pod oči. Děkuji moc Zlatka

Re: jaké bylinky na akné
Autor: Mr. CaroTen (---.15.broadband4.iol.cz)
Datum: 19 May, 2009 11:36

Zdravím. Je mi 21 a akném jsem trpím asi od 15i let. Vyzkou?el jsem v?echno mo?né, speciální mýdla, krémy, z drogerie i z lékárny, byl jsem na ko?ním, dostal jsem nějaký přípravky, ale nic nepomohlo. Nedávno jsem se náhodou dozvěděl o účincích řepíku a tak mě napadlo ho vyzkou?et. Ka?dý den si udělám odvar a potírám si jím obličej. U? po pár dnech jsem poznal rozdíl. ?ádné nové pupínky se mi netvoří a ty staré se rychle hojí. Tak?e řepík doporučuji. Pak si je?tě myslím ?e by mohl fungovat krém/ gel z aloe vera.

Re: jaké bylinky na akné
Autor: Ota (---.184.broadband2.iol.cz)
Datum: 20 May, 2009 02:39

Dobrý den. Souhlasím s aplikací Aloe Vera a doplněním reflexní terapie. O?etřit plo?ky brzlíku, ledvin, jater a univerzálního bodu "C".
Mějte se fajn a přeji HODNĚ ZDRAVÍ.
Ota

Re: jaké bylinky na akné
Autor: Alex (---.inext.cz)
Datum: 21 August, 2009 12:28

Takze ja akne moc nemam, jen na cele, ale ted v lete se mi zacalo delat docela hodne po celem obliceji. (Je mi 14 let)
Nejak se zajimam o bylinky a tak jsem narazila na levandulový odvar. Je to jednoduche, v bylinkarstvi si koupite susene kvety levandule- neni to moc drahe, nebo si je nasusite sami, pokud mate tu moznost. Date do asi pul litrove sklenice a zelejete varici vodou.
Nechate asi 20 minut vyluhovat, poté slejte, abyste meli jen vodu. )
Tou si behem dne potirejte oblicej pomoci kosmetickeho tamponku.. Ja si potiram cca 5x denne a opravdu to pusobi. Ja mam mastici se plet taksi do toho davam i par kapek citronu, myslim, ze to vysusuje. Pokud budete mit nekdo nejake otazky urcite napiste. Drzim palce, ze to aspon trochu zabere. :-) Mrknutí - s úsměvem

Re: jaké bylinky na akné
Autor: vladimír (77.48.180.---)
Datum: 28 August, 2009 21:16

Na problémy s akné a na jiné problémy ko?ní pomáhá nálev z bylinky dvojzubce trojdílného pít vnitřně a vně koupele z této bylinky. Dále je třeba posílit činnost ledvin a jater bud bylinkami na játra řepík,ostropestřec mariánský,brotan,na ledviny list břízy,vřes,celík zlatobýl atd.nebo reflexní terapií na plo?kách nohou na místech,která odpovídají těmto orgánům. Přeji brzké odsranění těchto problémů. S pozdravem bylinář Vladimír z Litovle

Re: jaké bylinky na akné
Autor: Kecicka (---.97.broadband14.iol.cz)
Datum: 17 August, 2010 10:53

Podle mého je nejlep?í univerzální bylinou Aloe Vera. Má na 150 významných slo?ek, které jsou pro lidský organismus velmi vyvá?ené. Ka?dopádně její čistý gel má minimálně 100%ní účinnost.U?ívá vnitřně jako vitální nápoj. Musí být ale opravdu kvalitní. D?usy koupené v krámech nemají s gelem nic společného, jsou z koncentrátů nebo z extraktů. Umí vyře?it problém s akné během 6-9 měsíců, podle záva?nosti. Pro člověka, který svůj stav akné ře?í včas, si Aloe Vera poradí i s jizvami, které jsou druhotným problémem. Tak silná Aloe umí být, ale zároveň ne drastická jako chemické medikamenty určené k léčbě akné, které vět?inou ře?í předev?ím pouze projev akné. Aloe Vera umí jít do hloubky. Na těchto stránkách www.aloeveragel.estranky.cz je toho spousty o Aloe Vera gelu, hlavně jak najít na trhu ten opravdu kvalitní. Je sice dra??í, ale kdy? si člověk spočítá kolik času, peněz a zklamání vlo?í do víry v různé chemické preparáty, myslím, ?e se to vyplatí. Úsměv

Re: jaké bylinky na akné
Autor: Patty (89.233.180.---)
Datum: 21 August, 2010 23:59

Přiznám se, ?e bylinky mi moc nepomohly. Pomohla mi a? taiwanská kosmetika UNT. Měla jsem stejné problémy od puberty a? do 40 let. Pak mi kamarádka doporučila UNT, pou?ívala jsem 2x týdně peeling Exfoliant, denně jsem čistila Clear Purifier, ple?ová voda Acne Control Toner, na to Acne Med (ráno a večer), případně přímo lokálně na pupínek Acne Clear na noc. 2x týdně je?tě masku Acne Soothing Remedy. Musím říci, ?e nyní jsem bez problémů, jen ojediněle se mi přes menstruací objeví 1-2 zarudlé pupínky, tak?e na noc opět pou?iji Acne Clear. Opravdu jsem nevěřila, ?e to bude takhle fungovat, proto?e jsem s akné bojovala přes 20 let a taky mi předtím nic moc nepomáhalo.

Re: jaké bylinky na akné
Autor: Anna (---.72.broadband11.iol.cz)
Datum: 19 April, 2011 12:37

Mo?ná by se na?la odpověď zde:
http:www.zdravi-az.cz

Re: jaké bylinky na akné
Autor: jan (---.zdas.cz.226.188.80.in-addr.arpa)
Datum: 27 September, 2011 11:48

Zdravim ,mam akne skoro od puberty .Posledni dobou jsem vyzkousel sladkovodni rasu Chlorella kombinaci s BIFI PANGAMIN a musim rict ze pupinky mizi. Chlorella pomáhá pročistit organismus a tím pádem i ple?. Úsměv



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy