Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2
chronicky zanet prostaty
Autor: tony.. (---.mnet.cz)
Datum: 6 April, 2006 08:20

prosím mohl by někdo poradit něco na chronický zánět prostaty.Po léčbě bolesti ustoupili ale musím neustále na záchod mívám často jen pocit plného močového měchýře co? je dost nepříjemné za jakoukoliv radu děkuji.

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 9 June, 2006 06:36

Milý Tony,
Vá? stav bude vy?adovat několik opatření:
  • Věnujte prosím pozornost ?ivotosprávě, důle?itá je dieta při plísňových onemocněních
  • Byla by vhodná osobní konzultace, nav?tivte prosím v Prodejně bylin bylinářku Katku (Vodní 120, Uherské Hradi?tě, Po 8,30-17.00, Út 8,30-16,30, St 8,30-15,30, Čt 8,30-14,30)
  • Měl byste se také promyslet své ?ivotní hodnoty a priority. V ?ivotě nejde jen o sex, velmi důle?itá je láska, zaměřte se také na duchovní ?ivot, zkuste objevit Boha, svět modlitby.
Hodně zdraví a lásky Úsměv

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Cyril (81.5.170.---)
Datum: 19 September, 2007 14:52

dobry den pane doktoro chtel bych se zeptat jemi 33 let mam zanet prostaty lecim se ambulatne pres Cr bydlim v angliji ma zena si preje hrozne druhe mimco a nejak nam to nejde myslite jsi ze to ma nejakej vlif na zanet prostaty prosim o pomoct snazime se o miminko skoro 7 mesici a porad nic nechci stratit manzelku prosim help dekuji cyril Mrknutí - s úsměvem

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: kočka (---.globaltel.cz)
Datum: 21 September, 2007 04:54

Ahoj napi? do poradny www.nadeje-byliny.eu nech si udělat krevní testy na chlamydie a candidu. Mrknutí - s úsměvem

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 21 September, 2007 19:06

Cyril napsal(a):
-------------------------------------------------------
> dobry den pane doktoro chtel bych se zeptat jemi
> 33 let mam zanet prostaty lecim se ambulatne
> pres Cr bydlim v angliji ma zena si preje hrozne
> druhe mimco a nejak nam to nejde myslite jsi
> ze to ma nejakej vlif na zanet prostaty prosim o
> pomoct snazime se o miminko skoro 7 mesici a
> porad nic nechci stratit manzelku prosim help
> dekuji cyril

Milý Cyrile,
díky za dotaz, chronický zánět prostaty by opravdu mohl mít vliv na plodnost, zále?í ov?em na dal?ích okolnostech a příp. onemocněních. Navíc se léčí velmi obtí?ně Smutek
Pokud se týká Va?ich snah o miminko, předev?ím buďte vytrvalí, nepolevujte! Za neplodnost se pova?ují neúspě?né snahy o otěhotnění po 1 roce úsilí Mrknutí - s úsměvem Ka?dopádně by bylo lep?í své potí?e konzultovat osobně aspoň telefonicky s kamarádkou Mirkou (kontakt zde - také je třeba vytrvalost). Zdraví

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Lubos (---.216.broadband6.iol.cz)
Datum: 28 September, 2008 21:12

vcelku uspesna lecba me presvedcila o tom, ze zanet prostaty je jen vedlejsi priznak. Pricina je v travicim organismu, ve strevech, kde se nachazi nejdulezitejsi cast imunity cloveka. Trva to roky nez se tam vse rozhasi a pak zase roky nez se to da zpet do poradku. Nejhorsich problemu se da ale zbavit v radech tydnu!!! Objevil jsem velmi zajimavy web o tomto problemu a velmi trefny: [prostataforum.ic.cz]
Jinak ten, kdo opravud pomuze je MUDr. Ivo Pazourek, urolog z Prahy. Hlavne vysadit vsechny antibiotika a davat telo zpet dohromady! Trva to mesice nekdy i rok nez se telo poradne ATB zbavi. Preji hodne stesti s lecbou a pevne zdravi!

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Daniel (---.135.broadband6.iol.cz)
Datum: 17 August, 2009 17:31

Ahoj Lubo?i.
Ten doktor tě z chronického zánětu prostaty dostal? v?ude jsem se dočetl ?e se lidi z toho dostali jen přes dietu

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Daniel (---.36.broadband9.iol.cz)
Datum: 14 February, 2010 16:19

Spí? ne? o gelu z Aloe Vera uva?uju o Colostrum, proto?e obsahuje vysoce specifické, imunologicky účinné látky, jako:



- imunoglobuliny ve vysoké koncentraci

- imunitní regulátory

- růstové faktory

- vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny

Todle by snad mohlo pomoc při léčbě CHronického zánětu prostaty.. Kdyby měl někdo o todle zájem, obratte se na mě. ICQ 345876964

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Honza (---.70.broadband3.iol.cz)
Datum: 12 January, 2011 13:52

Ahoj,
rozjí?díme strukturované fórum specializované přímo na chronickou prostatitidu (syndrom pánevních bolestí). Kdo má zájem mů?e se připojit na stránkách [prostatitida.cz] . Naleznete tu spoustu nových informací, kontakty na doktory, kteří se problému věnují a názory ostatních.

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: jan holzapfel (---.44.broadband12.iol.cz)
Datum: 28 January, 2011 22:00

Dobry den ,
mam zajem o produkty co se tyce prostaty

dekuji jan holzapfel

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Václav (---.mtr.rev-fortech.cz)
Datum: 7 February, 2011 16:48

prevence je důle?itá - třeba začít raději dříve

Osvědčilo se mi :
hathajógový cvik - tzv.kobylka - najdete v ka?dé učebnici s tím, ?e ji cvičím 3 x za sebou s výdr?í na pět nádechů a výdechů, ale ruce mám předpa?eny a zvedám tedy současně trup a ruce a proti tomu nohy - hlava v mírném záklonu - dech hluboký - zpočátků jen na jeden nádech a výdech + odpočinek. Tělo je při této kobylce opřeno o stydkou kost - vělký tlak na orgány pánevního dna.
Ráno si dám polévkou l?íci dobrého dýňového oleje a během dne vypiju půl litru čaje z vrbovky - dá se koupit v nálevových sáčcích.
Pokud to zařadíte do svých zvyků, nebudete mít potí?e s prostatou ?ádné - proto je to prevence - samozřejmě, ?e to i léčí.
Václav

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Marcel (---.eurotel.cz)
Datum: 16 October, 2011 15:20

JEDINY KDO VI JAK SE ZBAVIT CHRONICKEHO ZANETU JE DOKTOR IVO PAZOUREK .. Marcel[i][/i]

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: pavel (---.40.254.204.threembb.co.uk)
Datum: 8 December, 2012 23:08

Ja si myslim, ze zdrojem infekce jsou ledviny. Prostata je zivena infekci z ledvin.

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: pavel (---.40.254.204.threembb.co.uk)
Datum: 8 December, 2012 23:08

Ja si myslim, ze zdrojem infekce jsou ledviny. Prostata je zivena infekci z ledvin.

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: JANA TER?LOVÁ (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 14 December, 2012 14:25

Emulips a hlavně OK Tau Plus, bylinné produkty české společnosti OKG pomohli mému dědovi. Byl nevěřici, pak dostal tyto bylinky na vánoce a po týdnu mi děkovat za tak ú?asné produkty. Více na www.okg-fit.cz/prevence
Jana Ter?lová
přejí hodně pozitívních výsledků i Vás.

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: hanataj (---.client.rionet.cz)
Datum: 11 March, 2013 21:49

Na prostatu - pokud se zajímáte o bylinnou léčbu je známá bylinka - vrbovka malokvětá. Pokud hledáte jednoduché ře?ení, jak tuto bylinku pou?ívat, najdete kapky z vrbovky na: [www.domacikapky.cz]
Man?el tyto kapky pou?ívá - jde o to, brát je i preventivně. Tato bylinka má i jiné účinky, které prospívají tělu. Bylinky mají jedinečnou vlastnost ?e pomů?ou a neublí?í.

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Karel Prokop (---.89.broadband13.iol.cz)
Datum: 30 May, 2013 18:33

Na zánět prostaty jsem u?íval Polenal Forte - extrakt z ?ita.
Mohu jenom potvrdit, ?e se mi zdá a pocituji, ?e mé potí?e ( pálení v oblasti pánve, bolest a diskomfort) ustoupili, symptomy ji? nepocituji. Dávám to do souvislosti s tím, jak jsem přípravek začal u?ívat. Kromě toho dodr?uji přísnou dietu (bez kávy, cukru a alkoholu) a stal se ze mně i vegetarián (?ádné tuky a maso). Nyní po 4 měsících se cítím velmi dobře a jistě v tom budu pokračovat dál.

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Karel Prokop (---.89.broadband13.iol.cz)
Datum: 30 May, 2013 18:33

Na zánět prostaty jsem u?íval Polenal Forte - extrakt z ?ita.
Mohu jenom potvrdit, ?e se mi zdá a pocituji, ?e mé potí?e ( pálení v oblasti pánve, bolest a diskomfort) ustoupili, symptomy ji? nepocituji. Dávám to do souvislosti s tím, jak jsem přípravek začal u?ívat. Kromě toho dodr?uji přísnou dietu (bez kávy, cukru a alkoholu) a stal se ze mně i vegetarián (?ádné tuky a maso). Nyní po 4 měsících se cítím velmi dobře a jistě v tom budu pokračovat dál.

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Daviss (---.scansafe.net)
Datum: 23 October, 2013 11:14

Dotaz na pana Karla Prokopa:
chtěl bych se zaptat jak jste nahradil cukry? Vím ?e cukry tělo potřebuje. Pou?íváte nějaké sladidlo? ...Mů?ete mi prosím poradit.

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Karel Prokop (---.89.broadband13.iol.cz)
Datum: 15 November, 2013 19:44

Dobrý den,

Cukry mů?ete mít třeba v banánech, nebo su?ených ?vestkách...Jsou zdravěj?í ne? třeba 100 % čokoláda. Doporučuji vyloučit jakékoliv sladké a hlavně alkohol + kávu.

Extrakt z ?itného pylu v tabletkách Polenal Forte jsem u?íval 6 měsíců + koloidní stříbro (10 ppm), 40 ml denně ráno a večér (pod jazyk).

Dnes bolesti, nebo tenzí v oblasti prostaty nemám, nálada je výborná a celkově se cítím jako zdravý člověk.

Pevné nervy a hodně ?těstí a trpělivosti s tímto problémem přeji.
K.Prokop

Jdi na stránku:  12Následující
Aktuální stránka:1 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy