Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
chronicky zanet prostaty
Autor: Jirka Veselý (---.airweb.cz)
Datum: 9 February, 2015 12:39

Dobrý den,
prosím o radu a pomoc ji? sedmý rok bojuji s chronickou prostatitidou způsobenou mimojiné bacterii Ecoli.Poradí mi někdo co s tím, vyzkou?el jsem skoro v?e a partnerka by ráda miminko - oba jsme zoufalí... Na sex moc chu? nemám a pokud je častěji náhodou ne? 1x týdně, tak se nakazí ihned i partnerka a zánět má hned i ona. Je mi 35 a takhle jsem si rodinný ?ivot nikdy nepředstavoval..Díky Jíra

chronicky zanet prostaty
Autor: Jirka Veselý (---.airweb.cz)
Datum: 9 February, 2015 12:39

Dobrý den,
prosím o radu a pomoc ji? sedmý rok bojuji s chronickou prostatitidou způsobenou mimojiné bacterii Ecoli.Poradí mi někdo co s tím, vyzkou?el jsem skoro v?e a partnerka by ráda miminko - oba jsme zoufalí... Na sex moc chu? nemám a pokud je častěji náhodou ne? 1x týdně, tak se nakazí ihned i partnerka a zánět má hned i ona. Je mi 35 a takhle jsem si rodinný ?ivot nikdy nepředstavoval..Díky Jíra

chronicky zanet prostaty
Autor: Jirka Veselý (---.airweb.cz)
Datum: 9 February, 2015 12:40

Dobrý den,
prosím o radu a pomoc ji? sedmý rok bojuji s chronickou prostatitidou způsobenou mimojiné bacterii Ecoli.Poradí mi někdo co s tím, vyzkou?el jsem skoro v?e a partnerka by ráda miminko - oba jsme zoufalí... Na sex moc chu? nemám a pokud je častěji náhodou ne? 1x týdně, tak se nakazí ihned i partnerka a zánět má hned i ona. Je mi 35 a takhle jsem si rodinný ?ivot nikdy nepředstavoval..Díky Jíra

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Daniel (---.209.broadband18.iol.cz)
Datum: 23 March, 2015 21:23

Dobrý večer Jirko,
mo?ná by ve Va?í situaci nebylo ?patné zvá?it léčbu Wobenzymem. Není samozřejmě mo?né léčit se pouze pomocí systémové enzymoterapie, ale mů?e to být účinná podpůrná léčba. Zkuste se pobavit s lékařem. Dr?ím palce, a? v?e dobře dopadne! Je to velmi nepříjemné,ale nevzdávejte boj. Pokud Va?e ?ena onemocnění zánětem po sexu, a? zkusí hned po pohlavním styku zavést boraxovou globuli. Mohla by tak zánětu předejít.

lék na prostatu
Autor: Michal (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 12 April, 2021 08:57

dobry den mate zkusenost s nejakym lekem/pripravkem na prostatu? rad bych vyzkousel nejake domaci reseni predtim nez to zacnu resit u doktora nebo tak. slysel jsem o nejakych bylinnych pripravich na prostatu ktere dost lidem fungovaly. budu rad za kazdy tip diky

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Jirka Neumann (---.interconnect.cz)
Datum: 29 April, 2021 12:56

Dobrý den Michale,

naprosto chápu, že se vám k urologovi nechce, mě to také přislo nepříjemné, i přesto vám doporučuju v nejhorsím si za ním zajít. Já jsem zkousel různé přípravky (nebo spís doplnky stravy) na prostatu a větsinou byly vsechny celkem uspokojivé. Nějaké samozřejmě účinkovali hůř, nějaké lépe. Během užívání jsem byl spokojený hlavně s Uniprostou z obchodu uniprosta.cz, kterou i ted užívám. Výhodou je dobrá cena a také fakt, že mi skutečně ulevil od častého, nepříjemného, močení.

Snad jsem vám pomohl.

J. N.

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy