Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
Vše, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
chronicky zanet prostaty
Autor: Jirka Veselý (---.airweb.cz)
Datum: 9 February, 2015 12:39

Dobrý den,
prosím o radu a pomoc již sedmý rok bojuji s chronickou prostatitidou způsobenou mimojiné bacterii Ecoli.Poradí mi někdo co s tím, vyzkoušel jsem skoro vše a partnerka by ráda miminko - oba jsme zoufalí... Na sex moc chuť nemám a pokud je častěji náhodou než 1x týdně, tak se nakazí ihned i partnerka a zánět má hned i ona. Je mi 35 a takhle jsem si rodinný život nikdy nepředstavoval..Díky Jíra

chronicky zanet prostaty
Datum: 9 February, 2015 12:39

Dobrý den,
prosím o radu a pomoc již sedmý rok bojuji s chronickou prostatitidou způsobenou mimojiné bacterii Ecoli.Poradí mi někdo co s tím, vyzkoušel jsem skoro vše a partnerka by ráda miminko - oba jsme zoufalí... Na sex moc chuť nemám a pokud je častěji náhodou než 1x týdně, tak se nakazí ihned i partnerka a zánět má hned i ona. Je mi 35 a takhle jsem si rodinný život nikdy nepředstavoval..Díky Jíra

chronicky zanet prostaty
Datum: 9 February, 2015 12:40

Dobrý den,

Re: chronicky zanet prostaty
Autor: Daniel (---.209.broadband18.iol.cz)
Datum: 23 March, 2015 21:23

Dobrý večer Jirko,
možná by ve Vaší situaci nebylo špatné zvážit léčbu Wobenzymem. Není samozřejmě možné léčit se pouze pomocí systémové enzymoterapie, ale může to být účinná podpůrná léčba. Zkuste se pobavit s lékařem. Držím palce, ať vše dobře dopadne! Je to velmi nepříjemné,ale nevzdávejte boj. Pokud Vaše žena onemocnění zánětem po sexu, ať zkusí hned po pohlavním styku zavést boraxovou globuli. Mohla by tak zánětu předejít.

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2

Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:

Smajlíky:   
Nápověda, tipy