Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
cysta na vaječníku
Autor: svatava (158.194.9.---)
Datum: 28 April, 2006 07:58

měla jsem problémy, téměř 3 týdny v kuse jsem slabě krvácela a před týdnem mi zjistili cystu na pravém vaječníku, dostala jsem dvakrát po sobě injekci a za měsíc mám přijít na kontrolu, zda cysta zmizela či ne. Chci se zeptat, zda pití čaje z kontryhele - na? by mi mohlo pomoci. Nebo něco jiného?
Děkuji

Re: cysta na vaječníku
Autor: Renka (---.osu.cz)
Datum: 17 May, 2006 16:09

Ahojky,
měla jsem stejný problém, a pila jsem směs kontryhele, řebříčku, jinanu, smetanky a měsíčku(ve stejném poměru). Cysta vydr?ela přes dva měsíce, u? jsem skoro měla jít na operaci - a ejhle. Nevím, jestli za to mů?ou bylinky, ale cysta zmizela. Dokonce jsem se dočetla, ?e to snad mů?e způsobovat ?patný chod jater, a to, co nepřefiltrují, se mů?e ukládat do té cysty...doktor o tom ale nic neví, tak?e to vůbec není jistý. Ale určitě je dobré jíst zdravě, bez éček a tak..u cysty v podstatě nikdy neví?, kdy se objeví a kdy zase zmizí a jestli zmizí sama.. Zkusit se má v?echno, ne? Mrknutí - s úsměvem Dr?ím pěsti, vím, jak se ulevilo mně Srdíčka

Re: cysta na vaječníku
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 1 June, 2006 14:33

svatava napsal(a):
-------------------------------------------------------
> měla jsem problémy, téměř 3 týdny v kuse jsem
> slabě krvácela a před týdnem mi zjistili cystu na
> pravém vaječníku, dostala jsem dvakrát po sobě
> injekci a za měsíc mám přijít na kontrolu, zda
> cysta zmizela či ne. Chci se zeptat, zda pití čaje
> z kontryhele - na? by mi mohlo pomoci. Nebo něco
> jiného? Děkuji

Milá Svatavo, díky za dotaz Úsměv
Va?e potí?e budou způsobeny předev?ím trápením ve vztazích, k partnerovi, k lidem kolem sebe. Léky lze pomáhat, pomoc v?ak nebude dostatečná, dokud budou nevyrovnané Va?e vztahy. Urovnání a vyjasnění svých vztahů byste se měla věnovat na prvním místě Mrknutí - s úsměvem
Z bylinek Vám pomohou následující směsi: "Bolestivá menstruace" (firma Janča, Jukl, k objednání např. na http://bylinka.savana.cz/), "Ledvinový čaj" (firma Bylinky z Kačenčiných hor) a "Vilcacora" (firma Rosa Canina, ing. Pleskač, Veverská Bitý?ka, k dostání v bylinářstvích). U?ívejte čaje dle ka?dý 2x denně (rozestup mezi jednotl. dávkami 2 hod) po dobu 3 týdny, příprava dle doporučení na obalu v?dy z 1 kávové l?ičky a 1/4 litru vody.
Hodně zdraví, radosti a lásky Úsměv

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]

Re: cysta na vaječníku
Autor: Lucka... (---.12.sdl.core.ttnet.cz)
Datum: 19 April, 2009 15:31

Kdy? mi zjistili cystu na levém vaječníku byla jsem v ?kou nevěděla co to je a co mám dělat...skro nic mi o tom neřekli a jenom se chci zeptat kdy? je to velké asy 1a půl centimetru to je malé??předem děkuji lucka..

Re: cysta na vaječníku
Autor: Jarka (---.ji.cz)
Datum: 6 June, 2009 11:12

Pěkný den.
Chtěla bych se zeptat, ale času mám trochu málo. Mam cystu - nádor, ktery je az do pul dělohy. Lékař mi řekl, ?e a? operace uká?e jestli je to zhoubne, nebo ne. Dále mam dva myomi, velikosti tenisáku. Musím na operaci. Chtěla bych poradit, jak posílit tělo, před operací. Nevim, vlastne jak dopadnu, jesli mi vezmou dělohu, nebo myomi vyřezají, pokud nebude nador zhoubny. Prostě nevím, operace je u? 17.6. Na operaci, se mi vubec nechce, bojim se. Děkuji za radu.

Re: cysta na vaječníku
Autor: Jarka (---.ji.cz)
Datum: 24 June, 2009 13:32

Cysty se delaji, ztrací. Já měla cystu na vaječníku osm cm.velkou. Sla odsat. Nasledne jsem mela dalsi dve. Které se ztratily. Mrknutí - s úsměvem

Re: cysta na vaječníku
Autor: jaroslava (---.103.kt.cust.t-mobile.co.uk)
Datum: 19 February, 2011 21:08

zdravim .potrebovala bych se zeptat jestli nekdo nevite co by mi pomohlo na cystu? ziju v evrope a tady jsou na to doktori velmi pomali ,chtela bych vedet o nejakej bylinkovim cajem ,anebo injekci,a vitaminy? prosim vas poradte mi dekuji.

Re: cysta na vaječníku
Autor: panenka (---.Red-80-33-254.staticIP.rima-tde.net)
Datum: 12 June, 2011 18:09

z vlastni zkusenosti:

cukr boli
maso boli
vejce boli
mlecne vyrobky boli i kdyz ekologicke

co jsem jim?
syrova strava !!!
cela zrna ...ovesne vlocky
macena pohanka
naklicene lusteniny
zeleninove a ovocne dzusy
vyvar z rostlinne polevky
olivovy olej ekologicky virgen extra
bylinky :
kontryhel nat (kvetouci)
rebricek nat
mesickovy caj ci salat
mesickovy olej

a fpoho


Re: cysta na vaječníku
Autor: panenka (---.Red-80-33-254.staticIP.rima-tde.net)
Datum: 12 June, 2011 18:10

z vlastni zkusenosti:

cukr boli
maso boli
vejce boli
mlecne vyrobky boli i kdyz ekologicke

co jsem jim?
syrova strava !!!
cela zrna ...ovesne vlocky
macena pohanka
naklicene lusteniny
zeleninove a ovocne dzusy
vyvar z rostlinne polevky
olivovy olej ekologicky virgen extra
bylinky :
kontryhel nat (kvetouci)
rebricek nat
mesickovy caj ci salat
mesickovy olej

a fpoho


Re: cysta na vaječníku
Autor: Pavla (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 19 January, 2012 18:08

potřebovala bych vědět které bylinky pít při 8 cm velké cystě na vaječníku ,kdy? jsem těhotná

Re: cysta na vaječníku
Autor: Pavla (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 19 January, 2012 18:09

potřebovala bych vědět které bylinky pít při 8 cm velké cystě na vaječníku ,kdy? jsem těhotná

Re: cysta na vaječníku
Autor: Hanka (---.227.broadband11.iol.cz)
Datum: 6 March, 2012 21:41

Bylinář mi poradil do hrnce pytlík řebříčku /koupí se v lékárně/, zalít litrem vařící vody, nechat vylouhovat a pak p?es cedník přelít do vany. Na sedací koupel. Voda musí být jen do pasu, kdy? sedíte. Sedět se v ní má 20 minut. Obden - stačí tak 3x po sobe. /alespoň mně :o)/
Léčím si tak cysty 15 let a opravdu to funguje.

Re: cysta na vaječníku
Autor: Nemuzuotehotnet (88.81.66.---)
Datum: 15 January, 2015 19:37

Dobrý den, ano, bylinné čaje mohou pomoci. U nás naleznete bylinný čaj na cysty. www.nemuzuotehotnet.cz Úsměv

Re: cysta na vaječníku
Autor: Niku? (---.tmcz.cz)
Datum: 15 March, 2016 10:32

Ahoj chtěla jsem se zeptat, sice to u? je star?í příspěvek, ale ten řebříček co jsi doporučovala, to kupuje? jakby sypaný čaj a nechá? vyluhovat a pak naleje? do té vody? :) Předem moc děkuji, přemý?lím,?e bych to zkusila :)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy