Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  PředchozíPrvní...1011121314151617181920Následující
Aktuální stránka:18 z 20
Re: ?títná ?láza hypotyreosa
Autor: Soňa (---.static.grapesc.cz)
Datum: 23 October, 2009 09:18

Chtěla bych se zeptat. Nikdy předtím sem problémy se ?títnou ?lázou neměla (mo?ná sem o tom ani nevěděla) Doktorka mě poslala k endokrinologovi v prvním trimestru a výsledky sem měla v pořádku, ale přesto mi řekla, ?e musím na dal?í krevní testy za měsíc, ?e prý se hodnoty mů?ou zhor?it kdy? sem těhotná. no samozřejmě při dal?ích testech mi vy?lo toto : Iktericita 0 , Hemolýza 0, TSH 1.89
patologické : chylozita 1 (vůbec nevím co to má být chylozita)
T4 volný 11.2
ZAjímalo by mě co mám na tom to ?patné. a jaké jsou hodnoty TSH a T4 pro stanovení pro hypotyreosu. Měla bych brát euthyrox 50 - 1 denně. a taky dotaz kdy? mám sní?enou funkci tak je snad dobře, ?e beru těhotenstké vitamíny s jodem ?
Kdy? neberu při těchto hodnotách euthyrox mů?e to mít ?patný vliv na miminko? děkuji

Re: ?títná ?láza
Autor: Vendula (---.supronet.cz)
Datum: 31 October, 2009 23:11

Dobrý den lékař mi při kontrole zjistil Hypothyreózu, chtěla bych poradit, čemu se mám ve stravě vyvarovat a co naopak jíst. A jestli existuje i něco z bylinek na ?títnou ?lázu. Po porodu se mi konečně podařilo zhubnout 15 kilo, a tady kdy? čtu ?e se přibývá na váze, řídnou vlasy atd., tak mám docela strach jak bude nemoc pokračovat. Jde vůbec něčím zamezit přibývání na váze? Děkuji moc za odpověď

Re: ?títná ?láza
Autor: petr (---.5.broadband5.iol.cz)
Datum: 16 December, 2009 21:43

?títná ?léza potřeboje dpstatek jödu ten je řeřich zahradní,tře?ně,vy?ně,

Re: ?títná ?láza
Autor: Cumla (---.8.broadband6.iol.cz)
Datum: 6 January, 2010 21:56

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli se zvý?ená nebo sní?ená f-ce ?títné ?lázy dá vylep?it nějakou zvlá?tní stravou. Jestli existují potraviny, které sni?ují nebo zvy?ují f-ci. Díky za odpověd na e-mail. Ana :)

Re: ?títná ?láza
Autor: sisi (---.cust.avonet.cz)
Datum: 2 February, 2010 17:45

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli při letroxu 50 půlka prá?ku denně mů?u zkusit detoxikaci těla Carbofitem,je to rostlinné uhlí.Děkuji

Re: ?títná ?láza
Autor: Pavla (---.net.upc.cz)
Datum: 25 March, 2010 09:48

Dobrý den, při kontrolním odběru pro vysoký cholesterol 6,73 mi lékařka sdělila, ?e mám zvý?ený hormon TSHS 6,670.Před půl rokem jsem prodělala plastickou operaci prsou, kdy mi lékař po operaci sdělil, ?e jsem měla v prsou mléko a nasadil mi lék medocriptine. Mů?e mít toto vliv na zvý?ené hodnoty TSHS? Při předoperačním vy?etření jsem měla hodnoty těsně pod hranici ref. meze. přesnou hodnotu u? nevím. takto se mi to dr?elo dva roky, zvý?ili se mi a? po operaci. Jsou tyto hodnoty vysoké a dá se to sní?it bez medikace? Co se týče cholesterolu, trápí mě u? dlouho ikdy? dělám v?e co mi lékařka doporučila, samozřejmě sportuji, jezdím hodně na kole a stravuji se zdravě.Za odpověd´děkuji Pavla

Re: ?títná ?láza
Autor: Janča (88.146.129.---)
Datum: 23 July, 2010 13:48

U? třetí rok u?ívám euthyrox,zpočátku 50,pak 75 pro sní?enou funkci ?t.?lázy,údajě chronická autoim.tyreoidtis.Je mi 59 let,a nějak mi začínají více padat vlasy. Dr.říkala,?e léky to rozhodně není,ale mám dojem,?e ano.Léčba je do?ivotní,co? mne děsí,no a nerada bych o vlasy při?la.
Mů?e to být způsobeno tímto lékem? Děkuji za odpověď,případně zku?enost jiných.

Re: ?títná ?láza
Autor: Hanka (---.79.broadband10.iol.cz)
Datum: 3 August, 2010 09:16

Dnes jsem byla u svého endokrinologa, který mi sdělil, ?e dle rozboru krve mám hyperthyreozu a ?e měobjedná na ozařování ?Z. Prosím, zda máte s tímto druhem léčby nějaké zku?enosti napi?tě mi. Díky Hanka

Re: ?títná ?láza
Autor: Carol (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 27 September, 2010 17:59

dobrý den je my 23 u? rok mam stítnou zlázu kvuli ní jsem potratila v 3měsíci,a pořád se citím unavená a jsem hodně naladová a je?tě hor?í je ?e my děsně padají vlasy nikdy jsem takvé problémy neměla a je to čím dál hor?í pan doktor my řekl ?e to mam stařím ale je my 23let .. a nepoml my zda potřebuji pomoct a nemám se na koho obratit,ani doktoři nepomohou a odbývají jen lídi!!!

Re: ?títná ?láza
Autor: nikolt (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 29 November, 2010 15:53

Dobrý den,

před 6 lety mi zjistili zvět?enou ?títnou ?lázu. Brala jsem Euthyrox nejdřív vy??í dávky, a pak u? jen 50. Nikdy jsem neměla problémy s váhou. Dnes ji? prá?ky neberu tak dva roky. A dozvěděla jsem se, ?e kdy? se vysadí prá?ky váha jde nahoru. Zamyslela jsem se nad tím a do?lo mi, ?e mám 10 kg nahoře ne? jsem měla před léčbou..myslela jsem si, ?e je to tím, ?e jsem se "roze?rala" a ted mám brouka v hlavě.. Je to mo?né ?



Re: ?títná ?láza
Autor: santiago (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 17 January, 2011 00:36

dobri den pret 3 kokama mi take nasli stitne zlazi pribral sem asi20 kilo stale trzim nejake dyjeti a moc se nedari prosim napiste jesli je to tabletach moje svagrova ma to stejne potise a ze na operaci to nevipada nemuze otehotnet souvici stim ta nemoc stitne zlazi a jesli nekdy se da ta nemoc vubec vilecit dekuji Palec vzhůru

Re: ?títná ?láza
Autor: ewelyn (---.adsl.slovanet.sk)
Datum: 22 January, 2011 17:43

Mám rovnaké problémy a rovnaké príznaky. Tie? mi padajú vlasy. A som z toho ne??astná. Tie? neviem čo s tým.

Re: ?títná ?láza
Autor: Lenulajda (---.224.broadband16.iol.cz)
Datum: 13 February, 2011 23:19

Dovolte mi nabídnout vám ře?ení va?ich obtí?í prostřednictvím čistě přírodních bylinných produktů české výroby. Moje kamarádka měla stejný problém jako vy. Díky na?im produktům nejdříve upravila funkci ?títné ?lázy a pak se pustila do úspě?ného hubnutí. Neváhejte mě kontaktovat nejlépe přes skype lenkakolacna82 nebo mailem jjaayy@seznam.cz Ráda se vám budu věnovat.

Re: ?títná ?láza
Autor: Michal (80.188.188.---)
Datum: 14 February, 2011 13:33

Dobrý den, mů?ou souviset bolesti zubů nebo spí?e dásní s Hyperthyreózou? U? loni jsem začal mít bolesti dásní, pak také bolesti v krku, rozpraskaný jazyk, občas chraptění na bocích(někdy trochu bolestivý) stomatolog ale nic neobjevil a poslal mě k praktické, která také ale dlouho na nic nepři?la. Pak se objevilo bu?ení srdce, tep v u?ích, únava, padání vlasů(to u? je?tě před dásněmi), červené oči(hlavně po probuzení), nespavost, noční pocení, zhubl jsem asi 4kg a podle výsledků krve TSH 0,01 a FT4 31,2 při?ly na hyperthyreozu. Dostal jsem Thyrazol 3x denně a Vasocardin 2x denně. Beru teprve 1. týden. S bu?ením srdce je to u? lep?í. Mohly by časem odeznít i ty bolesti dásní? Nejsou přili? výrazné, ale znepříjemňuje to ?ivot :-(

Re: ?títná ?láza
Autor: Michal (80.188.188.---)
Datum: 14 February, 2011 13:33

Dobrý den, mů?ou souviset bolesti zubů nebo spí?e dásní s Hyperthyreózou? U? loni jsem začal mít bolesti dásní, pak také bolesti v krku, rozpraskaný jazyk, občas chraptění na bocích(někdy trochu bolestivý) stomatolog ale nic neobjevil a poslal mě k praktické, která také ale dlouho na nic nepři?la. Pak se objevilo bu?ení srdce, tep v u?ích, únava, padání vlasů(to u? je?tě před dásněmi), červené oči(hlavně po probuzení), nespavost, noční pocení, zhubl jsem asi 4kg a podle výsledků krve TSH 0,01 a FT4 31,2 při?ly na hyperthyreozu. Dostal jsem Thyrazol 3x denně a Vasocardin 2x denně. Beru teprve 1. týden. S bu?ením srdce je to u? lep?í. Mohly by časem odeznít i ty bolesti dásní? Nejsou přili? výrazné, ale znepříjemňuje to ?ivot :-(

Re: ?títná ?láza
Autor: Dana (---.jemnice.cz)
Datum: 15 February, 2011 20:03

Ahojky lečim se ze zni?enou funkci ?titne ?lazy po zanetu ?titne ?lazy a beru euthyrox 75 ale posledni dobu se citim mizerne mam pomale reakce nabiram a sem zavodnena citim se jak nafoukly balon nevim si rady testy mam prej v poradku podle pani doktorky, a ted sem skusila vysadit euthyrox na 14 dni sama od sebe a je mi dobre mam to s moji doktorkou resit anebo mam cekat delsi dobu co to se mnou udela lecim se od roku 2004pribrala sem kolem deseti kil tak nevim jak dal
anebo mam zmenit lekare dekuji za odpoved a vas čas preji bo?i po?ehnani Dana . Úsměv

Re: ?títná ?láza
Autor: dana.tobolkova (---.jemnice.cz)
Datum: 16 February, 2011 20:36

Dana napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojky lečim se ze zni?enou funkci ?titne ?lazy
> po zanetu ?titne ?lazy a beru euthyrox 75 ale
> posledni dobu se citim mizerne mam pomale reakce
> nabiram a sem zavodnena citim se jak nafoukly
> balon nevim si rady testy mam prej v poradku podle
> pani doktorky, a ted sem skusila vysadit euthyrox
> na 14 dni sama od sebe a je mi dobre mam to s
> moji doktorkou resit anebo mam cekat delsi dobu
> co to se mnou udela lecim se od roku 2004pribrala
> sem kolem deseti kil tak nevim jak dal
> anebo mam zmenit lekare dekuji za odpoved a vas
> čas preji bo?i po?ehnani Dana .


Úsměv

Re: ?títná ?láza
Autor: jitka (---.endeer.cz)
Datum: 4 March, 2011 20:30

dobrý večer.pred rokem a pul mi byla zjistena snizena funkce stitne zlazy.od te doby beru Euthorox 75 a od te doby neustale pribiram na vaze.behem teto doby jsem pribrala 15kg.jsem z toho zoufala.Sportuji,drzim dietu a vaha se dolu vubec nehne.poradite mi??dekuji

Re: ?títná ?láza
Autor: Ivana Grulichová (---.tjcomputers.cz)
Datum: 28 March, 2011 12:19

Dobrý den, prosím o informaci, jak zlep?it fukci ?títné ?lázy, čeho se vyvarovat. Beru hormony Letrox 175 ka?dý den ráno.
Děkuji
Ivana

Re: ?títná ?láza
Autor: Janicta (---.client.rionet.cz)
Datum: 29 April, 2011 06:45

Dobrý den,
prosím o radu.Lékařka mi zjistila autoimunní onemocnění ?títné ?lázy.Hodnoty laboratorního vy?etření:ANTI TPO-200,9....T4-97,4....TSH-3,7....PROSTÁ STRUMA...Nemám potuchy co toto onemocnění obná?í.Jak tu tak pročítám do?lé dotazy,tak se při tomto onemocnění přibývá na váze,vypadávají vlasy,nebezpečí rakoviny....zkrátka nic potě?ujícího.Léky,co tu pročítám se stále opakují,ale já dostala lék-THYREOTOM-1xdenně.O tomto léku se tu nikdo nezmiňuje.Tak by mne zajímalo čeho se mám obávat a čeho bych se hlavně měla vyvarovat.Lékařka mi k tomuto jen řekla,?e v dne?ní době to není nic vzácného a prý nic záva?ného....Ve svém věku 56 let jsem si ji? prodělala pár operací,snad mne nečeká je?tě velký problém s tímto onemocněním?Prosím o trochu vysvětlení co mne čeká...děkuji a hezký den...Jana. Úsměv (Prosím,zda by bylo mo?no odpovědět mi na mailovou adresu)

Jdi na stránku:  PředchozíPrvní...1011121314151617181920Následující
Aktuální stránka:18 z 20


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy