Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
Vše, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  PředchozíPrvní...1011121314151617181920
Aktuální stránka:20 z 20
Re: štítná žláza
Autor: helena (---.sprintel.cz)
Datum: 10 January, 2014 17:29

Dobrý den, kdo máte uzlík na na štítné žláze jako já, tak užívejte každý den mořské řasy laminarie , asi 1/2 až jednu lžičku a ještě pomlít, potom přidat do zeleninové šťávy nebo trošku dát na chleba s máslem. Uzlík se mi zmenšil v objemu o 2cm krychlové a to mě doktorka pořád chce operovat. Při poslední kontrole se nestačila divit. Ahojte Helena Úsměv

Autor: Marcela (---.tmcz.cz)
Datum: 8 March, 2014 12:13

Ahoj lidi, minulý týden přesnějí 24. února 2014 mi byla odebrána celá štítná žláza, spolu s ní my bylo odebráno také jedno příštitné tělízko, takže jsem cca 3 dny po operaci docela dost brněla. Byl mi tehdy podávan vápník v infuzích a místo 5 dnů jsem zůstla v nemocnici 7 dnů. Domu mi předepsali vápník rozpustný ve vodě + vitamín D.
Největší šok přišel s výsledky z histologie, kde mi bylo zjištěn Karcinom Papilaris. Nevím co mě teď čeká mám docela strach. Má někdo podobné zkušenosti jak se cítíte po podání radiaktivního jodů.
Ještě se chci zeptat jizva je krásná, ale kolem je tvrdá tkáň a hůře se mi polyká.
Děkuji všem za odpověď :-)

Autor: Marcela (---.tmcz.cz)
Datum: 8 March, 2014 12:16

Ahoj lidi, minulý týden přesnějí 24. února 2014 mi byla odebrána celá štítná žláza, spolu s ní my bylo odebráno také jedno příštitné tělízko, takže jsem cca 3 dny po operaci docela dost brněla. Byl mi tehdy podávan vápník v infuzích a místo 5 dnů jsem zůstla v nemocnici 7 dnů. Domu mi předepsali vápník rozpustný ve vodě + vitamín D.
Největší šok přišel s výsledky z histologie, kde mi bylo zjištěn Karcinom Papilaris. Nevím co mě teď čeká mám docela strach. Má někdo podobné zkušenosti jak se cítíte po podání radiaktivního jodů.
Ještě se chci zeptat jizva je krásná, ale kolem je tvrdá tkáň a hůře se mi polyká.
Děkuji všem za odpověď :-)

Autor: Ludmila (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 11 April, 2014 08:54

Na problémy se štítnou žlázou pomáhá léčivka
> Mochna bílá(Potentilla alba) v Rusku nazývaná
> lapčatka. Mochna upravuje funkci štítné žlázy ať
> už je snížená nebo zvýšená,rozpouští uzlovité
> útvary ve žláze,řeší stavy
> tyreotoxikózy,exophtalmus.Má také diuretický
> efekt,působí příznivě na zažívací
> trakt,naCNS,játra,při
> žloutence,revmatismu,úplavici,umí odstraňovat
> volné radikály z těla.
> Příprava čaje je trochu složitější. 5-7 gramů
> drceného kořene zalijeme 250 ml vody
> a vaříme na mírném ohni 15 minut.Necháme stát 2
> hodiny,scedíme a dolejeme vařící
> vodou do původního objemu.Užíváme 1 lžíci 3x denně
> před jídlem po dobu 4 až 6 týdnů.
> Kůru provádíme pouze 4x ročně. Čaj uchováváme v
> lednici. bylinář Vladimír z Litovle

Autor: Blanka (---.91.broadband14.iol.cz)
Datum: 17 April, 2014 12:31

Dobrý den. Před pár dny jsem četla o hormonální józe. Je pro ženy i pro muže. Prosím, najděte si informace, stačí zadat do vyhledávače. Je to podle mne nejlepší způsob léčby. S Láskou Blanka

Autor: Anna hišemova (---.9.broadband4.iol.cz)
Datum: 23 September, 2014 14:05

Dobrý den, asi před třemi mněsíci mi začali padat vlasy,byla jsem u lékaře který po odběrech a sonu zjistil, že mám mírně sniženou funkci štítné žlázi plus malou cistu. Dostala jsem Letrox 50 s užíváním 1/2 tab.4x týdně. Chtěla jsem se zeptat zdali to vypadávání vlasů stím muže doopravdy souviset a zda je to dávkování dostačující. Děkuji spozdravem Anna H.

Jdi na stránku:  PředchozíPrvní...1011121314151617181920
Aktuální stránka:20 z 20

Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:

Smajlíky:   
Nápověda, tipy