Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  PředchozíPrvní...1011121314151617181920
Aktuální stránka:20 z 20
Re: ?títná ?láza
Autor: helena (---.sprintel.cz)
Datum: 10 January, 2014 17:29

Dobrý den, kdo máte uzlík na na ?títné ?láze jako já, tak u?ívejte ka?dý den mořské řasy laminarie , asi 1/2 a? jednu l?ičku a je?tě pomlít, potom přidat do zeleninové ??ávy nebo tro?ku dát na chleba s máslem. Uzlík se mi zmen?il v objemu o 2cm krychlové a to mě doktorka pořád chce operovat. Při poslední kontrole se nestačila divit. Ahojte Helena Úsměv

Re: ?títná ?láza
Autor: Marcela (---.tmcz.cz)
Datum: 8 March, 2014 12:13

Ahoj lidi, minulý týden přesnějí 24. února 2014 mi byla odebrána celá ?títná ?láza, spolu s ní my bylo odebráno také jedno pří?titné tělízko, tak?e jsem cca 3 dny po operaci docela dost brněla. Byl mi tehdy podávan vápník v infuzích a místo 5 dnů jsem zůstla v nemocnici 7 dnů. Domu mi předepsali vápník rozpustný ve vodě + vitamín D.
Největ?í ?ok při?el s výsledky z histologie, kde mi bylo zji?těn Karcinom Papilaris. Nevím co mě teď čeká mám docela strach. Má někdo podobné zku?enosti jak se cítíte po podání radiaktivního jodů.
Je?tě se chci zeptat jizva je krásná, ale kolem je tvrdá tkáň a hůře se mi polyká.
Děkuji v?em za odpověď :-)


Re: ?títná ?láza
Autor: Marcela (---.tmcz.cz)
Datum: 8 March, 2014 12:16

Ahoj lidi, minulý týden přesnějí 24. února 2014 mi byla odebrána celá ?títná ?láza, spolu s ní my bylo odebráno také jedno pří?titné tělízko, tak?e jsem cca 3 dny po operaci docela dost brněla. Byl mi tehdy podávan vápník v infuzích a místo 5 dnů jsem zůstla v nemocnici 7 dnů. Domu mi předepsali vápník rozpustný ve vodě + vitamín D.
Největ?í ?ok při?el s výsledky z histologie, kde mi bylo zji?těn Karcinom Papilaris. Nevím co mě teď čeká mám docela strach. Má někdo podobné zku?enosti jak se cítíte po podání radiaktivního jodů.
Je?tě se chci zeptat jizva je krásná, ale kolem je tvrdá tkáň a hůře se mi polyká.
Děkuji v?em za odpověď :-)


Re: ?títná ?láza
Autor: Ludmila (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 11 April, 2014 08:54

Na problémy se ?títnou ?lázou pomáhá léčivka
> Mochna bílá(Potentilla alba) v Rusku nazývaná
> lapčatka. Mochna upravuje funkci ?títné ?lázy a?
> u? je sní?ená nebo zvý?ená,rozpou?tí uzlovité
> útvary ve ?láze,ře?í stavy
> tyreotoxikózy,exophtalmus.Má také diuretický
> efekt,působí příznivě na za?ívací
> trakt,naCNS,játra,při
> ?loutence,revmatismu,úplavici,umí odstraňovat
> volné radikály z těla.
> Příprava čaje je trochu slo?itěj?í. 5-7 gramů
> drceného kořene zalijeme 250 ml vody
> a vaříme na mírném ohni 15 minut.Necháme stát 2
> hodiny,scedíme a dolejeme vařící
> vodou do původního objemu.U?íváme 1 l?íci 3x denně
> před jídlem po dobu 4 a? 6 týdnů.
> Kůru provádíme pouze 4x ročně. Čaj uchováváme v
> lednici. bylinář Vladimír z Litovle

Re: ?títná ?láza
Autor: Blanka (---.91.broadband14.iol.cz)
Datum: 17 April, 2014 12:31

Dobrý den. Před pár dny jsem četla o hormonální józe. Je pro ?eny i pro mu?e. Prosím, najděte si informace, stačí zadat do vyhledávače. Je to podle mne nejlep?í způsob léčby. S Láskou Blanka

Re: ?títná ?láza
Autor: Anna hi?emova (---.9.broadband4.iol.cz)
Datum: 23 September, 2014 14:05

Dobrý den, asi před třemi mněsíci mi začali padat vlasy,byla jsem u lékaře který po odběrech a sonu zjistil, ?e mám mírně sni?enou funkci ?títné ?lázi plus malou cistu. Dostala jsem Letrox 50 s u?íváním 1/2 tab.4x týdně. Chtěla jsem se zeptat zdali to vypadávání vlasů stím mu?e doopravdy souviset a zda je to dávkování dostačující. Děkuji spozdravem Anna H.

Jdi na stránku:  PředchozíPrvní...1011121314151617181920
Aktuální stránka:20 z 20


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy