Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  PředchozíPrvní...345678910111213...PosledníNásledující
Aktuální stránka:8 z 20
Re: rakovina plic???
Autor: Bára (---.alberon.cz)
Datum: 28 November, 2006 16:31

Dobrý den,
mám dotaz..Jaká nemoc by se mohla projevovat občasnými bolestmi v místech těsně pod ňadry.Občas mě i píchá v oblasti kde by se mělo nacházet srdce Mrknutí - s úsměvem ...U lékaře sem kvůli tomu nebyla,myslíte,?e bych tam jít měla?Je mi 18,tak nevim jestli to není u mladých lidí normální.A je?tě bych asi měla dodat,?e kouřím přes 3 roky.Děkuju

Re: ?títná ?láza
Autor: Ivana (---.tartarnet.cz)
Datum: 28 November, 2006 17:33

Ahoj Regino, není to příjemné,zjistit s mít tak vysoké výsledky. já je měla přes nevyčíslitelnou křivku, tak?e přes 90....mám hyperfunkci ?títné ?lázy, během dvou měsíců z anprostého nic. Jen jsem byla rok po porodu. Prý se to mů?e někdy stát, je to únavou, stresem...beru carbimazol, mám také strumu na krku a to dost velkou a při neúspě?né léčbě mi hrozí operace...:-(( tak ti dr?ím palečky...ahoj

Re: rakovina plic???
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 29 November, 2006 20:33

Bára napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
> mám dotaz..Jaká nemoc by se mohla projevovat
> občasnými bolestmi v místech těsně pod ňadry.Občas
> mě i píchá v oblasti kde by se mělo nacházet srdce
> ...U lékaře sem kvůli tomu nebyla,myslíte,?e
> bych tam jít měla?Je mi 18,tak nevim jestli to
> není u mladých lidí normální.A je?tě bych asi měla
> dodat,?e kouřím přes 3 roky.Děkuju


Milá Báro,
ka?dopádně kouřit byste neměla Rotující smajlík, vyplazuje jazyk Podobné potí?e ve Va?em věku v?ak pocházejí nejčastěji z páteře a vazů okolo ?eber, jde tedy o funkční zále?itost. Pomoci Vám mů?e jednak přiměřená pohybová aktivita a sport, jednak by mohly být vhodné masá?e. Pokud by Vás potí?e více obtě?ovaly, nelep?ily se nebo se zhor?ovaly, lékaře nav?tivte, budou Vám doporučeny vhodné léky, příp. i léčebná rehabilitace. Přeji Vám hodně zdraví a lásky Úsměv

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re moody smileytítná ?láza
Autor: Markéta (---.net.maiva.cz)
Datum: 27 December, 2006 10:58


Dobrý den,je mi 20 let a poslední půl rok jsem měla problémy s návalama, nebo jak to nazvat.Pořád se hrozně potim a zaroveň je mi zima, cítim se unavená a trochu jsem přibrala na váze..doktor mi řek,?e to nic nebude, ani? by udělal jakýkoliv test,mám strach jít za ním znovu, kdy? to nepřestává.Mezitím jsem byla na gynekologii a zmínila jsem se o problémech lékaři a ten hned poznal, ?e mám zvět?enou ?títnou ?lázu.. nevím, co mám dělat. Smutek, splín


Re: ?títná ?láza
Autor: Petra f. (213.191.113.---)
Datum: 29 December, 2006 13:17

Dobrý den,
před rokem jsem začla zpívat v kapele,po půl roce jsem trpěla neustálým nachlazením a ka?lem a od té doby jsem zji??ovala ,?e se mi hlas zhor?uje a nevyzpívám vysoké tóny,jako kdysi.Navíc mně nedávno zjistili,?e mám mírně zvět?enou ?títnou ?lázu,ale na prá?ky to zatím není.
Od teď poci?uji,jako bych na hlasivkách měla nějakou skořápku,která mi brání při zpěvu a navíc mně hrdlo svírá dusivý pocit.
Proto bych chtěla prosím vědět,jestli to mé ,,po?kození hlasivek" má určitou souvislost se ?títnou ?lázou a zda to jde popřípadě nějak vyléčit. Smutek
Mockrát děkuji za odpověď.

Stitna zlaza
Autor: Marketa (---.162.broadband7.iol.cz)
Datum: 4 January, 2007 12:50

Dobry den,
rada bych se zeptala, zda-li je mozne rozpoznat z vysetreni stitne zlazy funkcni poruchy organu v tele. Bylo mi receno, ze z tohoto vysetreni je mozno hodne poznat.
Dekuji a preji hezky den, Marketa Úsměv

Re: ?títná ?láza
Autor: Vlaďka (---.customers.t-mobile.cz)
Datum: 5 January, 2007 22:43


Ahoj,
jsem 11 měsíců po porodu a nic mi nikdy nebylo, a? na to ?e jsem celkem vypasená. Chodím čvičit aqaaerobic. Před čtvrt rokem jsem začala mít problémy s oteklými kotníky. I přes to, ?e cvičím nebyla jsem schopna ujít venku 2 km. Za čas u? jsem nastupovala do autobusu ne střídavě jednou a druhou nohou, ale jedna na schod pak i druhá a stejně na dal?í schod. Takhle jsem lezla i po jakýchkoli jiných schodech. Hrůza byla jít s prádlem do su?árny, nebo kdy? jsem nesla malou dcerku.
Ka?dý den od rána mě bolela hlava a? do večera. Nemohla jsem zaostřit na čtení nebo počítač. A největ?í sranda byla, ?e jsem se začala klepat, nejdřív při nějaké námaze normální bě?né domácí práci.
Myslela jsem si, ?e jsem třeba nastydlá či co, ?e je to v pohodě. Prý se klepu z nervů - jen?e já jsem klidná a ne nervák. Tak jsme nevěděla co to je.
Obvodní doktor řekl na otoky, ?e stárneme a prostě jsou takové věci asi be?né, prý nemám solit a dal léky na odvodnění. No jen?e my doma jíme zdravě.
A tak jsem nohy ukázala ka?dému lékaři u kterého jsem zrovna byla. A? jsem se dostala k paní primářce na ko?ním odd.
V tomto období jsem se ji? klepala od probuzení hned ráno a nonstop - hrůza jak RATLÍČEK.
Paní doktorka řekla : " nemá? něco se ?títnou ?lázou " a napsala papíry na vy?etření krve. Za toto jí blahořečím. Bylo čtvrtek před vánocemi a u? jsem byla u endokrinologa (ze známosti jinak bych čekala do 10. ledna co? by mne zabilo).
Dokrot napsal recepis THYROZOL 2-0-2 A EGILOK 2-0-1.
Dnes je 5. ledna a já jsem v pohodě, běhám si po schodech s prádlem a klepat jsem se přestala u? po třech dnech.
Musím to zaklepat - ?uk ?uk
za 14 dní krev sono a kontrola
TAK ČAU A DR?TE SE SNAD JSEM VÁS POVZBUDILA vLAˇDKA ?iroký úsměv

Re: ?títná ?láza
Autor: Jana Ptačková (194.213.222.---)
Datum: 7 January, 2007 22:36

Dobrý den,prosím o rada co jíst a čeho se vyvarovat v jídelníčku se sní?enou funkci ?títné ?lázy.Dcera jí má ji? tři roky ,bere euthyrox50 a to 1,5tablety denně a začala přibývat na váze.Při ka?dé kontrole to má hor?í a paní doktorka jí akorát přidá dávku léku.Jana

ječné zrno
Autor: Lenka Kroupová (---.karneval.cz)
Datum: 12 January, 2007 21:16

[Dobrý den,
poprosila bych kohokoli o pomoc a radu s problémém "ječné zrno", s kterým se potýkám ji? 6. rokem. Dleočního lékaře mám chronický zánět řasových ?lázek, který vět?inou přeroste v ječné zrno, které samo nepraskne, opouzdří se a oté je nutné chirurgické odstranění na oční ambulanci. Nejedná se o pro mě bolestivý zákrok, ale toto onemocnění je nepříjemné a vzhledově neestetické. Nemám ?ádnou alergii, pro?la jsem léčbou na imunologii, homeopatii a zlep?ení ?ádné nevidím, ječná zrna se mi stále opakují.

Děkuji předem za rady i pomoc
Kroupová Lenka
Palackého řída 2549
530 02 Pardubice

ječné zrno
Autor: Lenka Kroupová (---.karneval.cz)
Datum: 12 January, 2007 21:23

[Dobrý den,
poprosila bych kohokoli o pomoc a radu s problémém "ječné zrno", s kterým se potýkám ji? 6. rokem. Dleočního lékaře mám chronický zánět řasových ?lázek, který vět?inou přeroste v ječné zrno, které samo nepraskne, opouzdří se a oté je nutné chirurgické odstranění na oční ambulanci. Nejedná se o pro mě bolestivý zákrok, ale toto onemocnění je nepříjemné a vzhledově neestetické. Nemám ?ádnou alergii, pro?la jsem léčbou na imunologii, homeopatii a zlep?ení ?ádné nevidím, ječná zrna se mi stále opakují.

Děkuji předem za rady i pomoc
Kroupová Lenka
Palackého řída 2549
530 02 Pardubice

ječné zrno
Autor: Lenka Kroupová (---.karneval.cz)
Datum: 12 January, 2007 21:23

[Dobrý den,
poprosila bych kohokoli o pomoc a radu s problémém "ječné zrno", s kterým se potýkám ji? 6. rokem. Dleočního lékaře mám chronický zánět řasových ?lázek, který vět?inou přeroste v ječné zrno, které samo nepraskne, opouzdří se a oté je nutné chirurgické odstranění na oční ambulanci. Nejedná se o pro mě bolestivý zákrok, ale toto onemocnění je nepříjemné a vzhledově neestetické. Nemám ?ádnou alergii, pro?la jsem léčbou na imunologii, homeopatii a zlep?ení ?ádné nevidím, ječná zrna se mi stále opakují.

Děkuji předem za rady i pomoc
Kroupová Lenka
Palackého řída 2549
530 02 Pardubice

ječné zrno
Autor: Lenka Kroupová (---.karneval.cz)
Datum: 12 January, 2007 21:23

[Dobrý den,
poprosila bych kohokoli o pomoc a radu s problémém "ječné zrno", s kterým se potýkám ji? 6. rokem. Dleočního lékaře mám chronický zánět řasových ?lázek, který vět?inou přeroste v ječné zrno, které samo nepraskne, opouzdří se a oté je nutné chirurgické odstranění na oční ambulanci. Nejedná se o pro mě bolestivý zákrok, ale toto onemocnění je nepříjemné a vzhledově neestetické. Nemám ?ádnou alergii, pro?la jsem léčbou na imunologii, homeopatii a zlep?ení ?ádné nevidím, ječná zrna se mi stále opakují.

Děkuji předem za rady i pomoc
Kroupová Lenka
Palackého řída 2549
530 02 Pardubice

Re: ?títná ?láza
Autor: Máří (193.86.31.---)
Datum: 16 January, 2007 11:21

Dobrý den,

ji? 3 rok se léčím se sní?enou funkcí ?títné ?lázy, doktorka mi nasadila letrox 50 1x denně. Je mo?né, ?e by se mi i se sní?enou funkcí hůře dýchalo??? Musím se dodýchávat, jakoby dozívnout, abych chytla dech. Chtěli bychom mít s man?elem je?tě dítě, jedno máme u? doma. ?títnou ?lázou jsem onemocněla a? po porodu. Ji? jsme se rok pokou?eli o mimčo, ale stále nic, Teď uběhl zase nějaký ten rok a chtěli bychom to zkusit znovu. Co je pravdy na tom, ?e s touto nemocí jde otěhotnět hůře. Léky ale vysazovat nemám,?e?? Je mo?né, ?e jsem i stále unavená a ospalá. Doktorka říká, ?e mé hodnoty jsou v pořádku, tak co pak to tedy je???Děkuji Vám velice a přeji krásný den Máří Křik, pláč

Re: ?títná ?láza
Autor: Sylvie (---.customer.medialine.cz)
Datum: 16 January, 2007 19:00

Dobrý den,
jak tak tady čtu ty v?echny články,tak jsem se docela uklidnila,v listopadu loňského roku mi zjistili chronický zánět ?titné ?lázy,příznaky co se tady pí?í mám, nebo jsem měla,v jednom fajn přízpěvku bylo psáno, ?e se léky v?e upraví,jen jedna věc mě dosti trápí...zatím nikde jsem se nedočtla, ?e by někomu začaly více padat vlasy, jestli je to vlastně také od té ?títné ?lázy, pokud ano, zastaví se po u?ívání léku tento prpblém? dorostou zpět vlasy,nebo alespon se padání zastaví? je?tě mi není 40 let a nerada bych byla bez vasu...
moc děkuji tomu, kdo mě uklidní tim, ?e odepí?e
Děkuji Sylvie

Re: ?títná ?láza
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 16 January, 2007 19:30

Sylvie napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
> jak tak tady čtu ty v?echny články,tak jsem se
> docela uklidnila,v listopadu loňského roku mi
> zjistili chronický zánět ?titné ?lázy,příznaky co
> se tady pí?í mám, nebo jsem měla,v jednom fajn
> přízpěvku bylo psáno, ?e se léky v?e upraví,jen
> jedna věc mě dosti trápí...zatím nikde jsem se
> nedočtla, ?e by někomu začaly více padat vlasy,
> jestli je to vlastně také od té ?títné ?lázy,
> pokud ano, zastaví se po u?ívání léku tento
> prpblém? dorostou zpět vlasy,nebo alespon se
> padání zastaví? je?tě mi není 40 let a nerada bych
> byla bez vasu...
> moc děkuji tomu, kdo mě uklidní tim, ?e odepí?e
> Děkuji Sylvie

Milá Sylvie, je to tak, vypadávání vlasů se mů?e objevit v souvislosti se sní?enou funkcí ?títné ?lázy a s u?íváním léků se upravit. Počítejte s tím, ?e úprava těchto příznaků je otázkou del?ího času Mrknutí - s úsměvem
Hodně zdraví přeje

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: ?títná ?láza
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 16 January, 2007 19:39

Máří napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> ji? 3 rok se léčím se sní?enou funkcí ?títné
> ?lázy, doktorka mi nasadila letrox 50 1x denně. Je
> mo?né, ?e by se mi i se sní?enou funkcí hůře
> dýchalo??? Musím se dodýchávat, jakoby dozívnout,
> abych chytla dech. Chtěli bychom mít s man?elem
> je?tě dítě, jedno máme u? doma. ?títnou ?lázou
> jsem onemocněla a? po porodu. Ji? jsme se rok
> pokou?eli o mimčo, ale stále nic, Teď uběhl zase
> nějaký ten rok a chtěli bychom to zkusit znovu. Co
> je pravdy na tom, ?e s touto nemocí jde otěhotnět
> hůře. Léky ale vysazovat nemám,?e?? Je mo?né, ?e
> jsem i stále unavená a ospalá. Doktorka říká, ?e
> mé hodnoty jsou v pořádku, tak co pak to tedy
> je??? Děkuji Vám velice a přeji krásný den Máří


Milá Máří, podobné "dodýchávání" se ?títnou ?lázou má nejspí? jen málo společného. Léky určitě u?ívejte, také jsou vhodné pravidelné kontroly jejich účinku, zvlá?? pokud chcete otěhotnět. Jestli?e se cítíte neustále unavená, ospalá, zřejmě mohou být potí?e je?tě jinde, zkuste se o nich poradit telefonicky Mrknutí - s úsměvem
Hodně zdraví přeje

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: ?títná ?láza
Autor: jarmila (---.kpgroup.cz)
Datum: 19 January, 2007 06:31

Jaka je spravna - nejlepsi hodnota u testu na stitnou zlazu u 4 tydeniho batelate ?
babicka Jarmila Láska v očích

?títná ?láza?
Autor: Misa (---.customer.vol.cz)
Datum: 30 January, 2007 08:23

Dobrý den, prosím o radu. V poslední době mám problém s pocitem tlaku v krku, ale na přední straně. Např. kdy? si myji vlasy (v předklonu nad vanou) a přitisknu bradu ke krku je to dost bolestivé. Nemám pocit zhor?eného dýchání, ale i při polykání u? to cítím. Dlouhodobě mám téměř v?echny příznaky sní?ené funkce ?títné ?lázy - přibírání na váze ač se stravuji velmi zdravě, suchá poko?ka, únava apod. Myslíte, ?e by o toto onemocnění mohlo jít? Předem děkuji za odpověď.

Re: ?títná ?láza
Autor: Dana (---.a.softex.cz)
Datum: 6 February, 2007 13:30

Dobrý den. Moje dcera ( 37 roků ) má problémy s červenáním očí, pro?la vy?etřením, nic se nena?lo. Dnes byla v televizi paní Bubílková, která vykládala, ?e je po rakovině ?títné ?lázy, a uvedla stejné příznaky, kde také uvedla ?e nikdo si nevěděl s problémem červených očí rady, a? někdo nakonec, co? jí asi zachránilo ?ivot. Dcera je i po operaci prsu, nezhoubný nádor. Celá rodina po linii matky se léčí na ?títnou ?lázu, jsou i po operacích. Jak má dcera postupovat, aby jí někdo řekl, ?e nemá rakovinu ?títné ?lázy.

Re: ?títná ?láza
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 6 February, 2007 21:45

Dana napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den. Moje dcera ( 37 roků ) má problémy s
> červenáním očí, pro?la vy?etřením, nic se nena?lo.
> Dnes byla v televizi paní Bubílková, která
> vykládala, ?e je po rakovině ?títné ?lázy, a
> uvedla stejné příznaky, kde také uvedla ?e nikdo
> si nevěděl s problémem červených očí rady, a?
> někdo nakonec, co? jí asi zachránilo ?ivot. Dcera
> je i po operaci prsu, nezhoubný nádor. Celá
> rodina po linii matky se léčí na ?títnou ?lázu,
> jsou i po operacích. Jak má dcera postupovat, aby
> jí někdo řekl, ?e nemá rakovinu ?títné ?lázy.

Milá Dano, vzhledem k okolnostem, které popisujete, se u dcery nějaké onemocnění ?títné ?lázy mů?e objevit. Pokud z něj má obavy, a? nav?tíví svého praktického lékaře. Tam je mo?né buď přímo zjistit nemoc anebo zajistit dal?í vhodné odborné vy?etření. Hodně zdraví přeje

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Jdi na stránku:  PředchozíPrvní...345678910111213...PosledníNásledující
Aktuální stránka:8 z 20


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy