Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: menstruace
Autor: leeenicka (---.praha.tiscali.cz)
Datum: 25 April, 2008 21:03

Ahoj jmenuju se Lenka je mi 15 let mám pravidelnou menstruaci u? přes dva roky , ale tenhle měsíc jsem menstruaci nedostala a mám strach , není něco ?patně? S nikým jsem neměla styk , tak?e nevím čím to mů?e být ,


Re: menstruace
Autor: Wendeta (---.zno.skynet.cz)
Datum: 5 June, 2008 16:12

Dobrý den mám otázku: Potřebovala bych, abych měla menstruaci o týden dřív, jde to nějaK vyvolat? Prosím o radu. Děkuji Wendeta


Re: bolestiva menstruace
Autor: tereza (---.217.broadband4.iol.cz)
Datum: 9 September, 2008 10:43

dobry den!!Prvni dny menstruace jsou pro me peklö hrozne krece v podbrisku,bolest ve spodni casti zad a hrozna unava!Doktorka me predepsala antikoncepci kterou beru 2 mesice a pote vynecham ze to pry bude lepsi ale zda se me to jeste horsi!!Prasky uz taky nezabyraji a po bylinkach zvracim!UZ fakt nevim co by mohlo pomoc!Predem dekuji za rada

Re: bolestiva menstruace
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 12 September, 2008 11:57

tereza napsal(a):
-------------------------------------------------------
> dobry den!!Prvni dny menstruace jsou pro me peklö
> hrozne krece v podbrisku,bolest ve spodni casti
> zad a hrozna unava!Doktorka me predepsala
> antikoncepci kterou beru 2 mesice a pote vynecham
> ze to pry bude lepsi ale zda se me to jeste
> horsi!!Prasky uz taky nezabyraji a po bylinkach
> zvracim!UZ fakt nevim co by mohlo pomoc!Predem
> dekuji za rada

Milá Terezo, nevím, jaké bylinky Vám dělají zle, zkuste opatrně u?ívat směs bylinek, které tu na stránkách doporučujeme, dobré zku?enosti jsou i s pitím samotného nálevu z kontryhele, podle bolestí 1-2x denně po dobu menstruace. Zdraví

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: menstruace
Autor: Denča (---.blue4.cz)
Datum: 12 September, 2008 14:53


Dobrý den mám pár otázek stra?ně mě bolí břicho mám výtok a menstruaci jsem je?tě nedostala co se semnou děje?

Re: menstruace
Autor: verca (---.b2.pop1.sp.sloane.cz)
Datum: 6 October, 2008 20:06

mo~u mít menstruaci kdy~ mam tYeba angínu???

Re: bolestiva menstruace
Autor: Biba (---.197.broadband6.iol.cz)
Datum: 30 April, 2009 10:53

Dobry den,ja bych se chtela zeptat co mi pomuze,kdyz mam hrozne bolestivou Menstruaci Ibalgin,Brufen,teple na Brisko mi nic moc nepomahaji ja vubec nwm co mam delat je mi 14 tak opravdu nwim prosim pomizte mi je to dulezite !! Dekuji vam moc predem!! Křik, pláč Palec dolů Smutek

Re: bolestiva menstruace
Autor: Máří (---.31.broadband11.iol.cz)
Datum: 13 July, 2009 16:14

Dobry den ,chtela sem se zeptat jake potravy pomahaji od bolesti pri menstruaci...vim o avokadu,ze taky pomaha ..ale jsou i dalsi ovoce nebo zelenina ktera pomaha? prosim odepiste dekuji.marie

Re: bolestiva menstruace
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 14 July, 2009 00:15

Biba napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobry den,ja bych se chtela zeptat co mi
> pomuze,kdyz mam hrozne bolestivou Menstruaci
> Ibalgin,Brufen,teple na Brisko mi nic moc
> nepomahaji ja vubec nwm co mam delat je mi 14 tak
> opravdu nwim prosim pomizte mi je to dulezite !!
> Dekuji vam moc predem!!

Máří napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobry den ,chtela sem se zeptat jake potravy
> pomahaji od bolesti pri menstruaci...vim o
> avokadu,ze taky pomaha ..ale jsou i dalsi ovoce
> nebo zelenina ktera pomaha? prosim odepiste
> dekuji.marie

Dobrý den, zkuste bylinky, které doporučujeme zde ve fóru.




Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: bolestiva menstruace
Autor: Honzas (---.47.35.230.adsl.nextra.cz)
Datum: 25 July, 2009 08:28

Pokud po bylinkách zvracíte, není od věci pou?ít tinkturu, nebo rozdrcené byliny vlo?it do kapslí. Ty jsou bě?ně ke koupi v lékárně.
Pro vyrovnání hladiny hormonů behem cyklu je velmi dobré u?ívat děhel čínsky(angelica synensis), pokud trpíte křečemi, přidat plo?tičnk hroznatý(cimicifuga racemosa), který je rovně? velmi vhodný pro potí?e spojené s přechodem.
Je?tě se zmíním o drmku (vitex agnus). Ten je rovně? velmi vhodný, ov?em jeho plná účinnost se projeví a? po měsíci u?ívání. Je třeba vědět, ?e se nesmí pou?ívat při těhotenství,laktaci a při u?ívání antipsychotik.

Re: bolestiva menstruace
Autor: anče (---.progresnet.cz)
Datum: 31 July, 2009 12:15

Ahoj,četla jsem si va?e rady a vyzkou?ela jsem je,jenom?e mi nepomáhají.Je mi 14 let,menstruaci u? mám třetím rokem,ale nyní se mé bolesti stupňují.Má první menstruace byla komplikovaná,musela jsem brát nějaké léky proto?e trvala 18 dní a při druhé jsem trpěla stra?nými bolestmi v podbři?ku.Gynekolog mé matky mi předepsal Surgam,ten mi pomáhal,jen?e říkal,?e není vhodné,abych ho u?ívala pravidelně,?e je moc silný..Při dal?ích menstruacích se daly bolesti vydr?et s kapkami proti bolesti,ale poslední tři měsíce jsou bolesti dost intenzivní a nepomáhají mi ani léky,které mi lékař doporučil..nevím,co mám dělat,první 4 dny ka?dé menstruace se svíjím v křečích..co by jste mi doporučili??děkuji za odpověď.

Re: bolestiva menstruace
Autor: Honzas (---.200.broadband5.iol.cz)
Datum: 4 August, 2009 07:49

Na akutní problémy zkuste akupresuru [terapie.az4u.info] Pokud nepomáhá Honzova kombinace (kontryhel+hluchavka+měsíček), zkuste brát drmek mni?ský + děhel čínský.Musíte se smířit, ?e začne zabírat minimálně za měsíc. Někomu pomáhá i nálev z ?anty kočičí. Rozhodně ale musíte začít cvičit ! Koukněte na internet, určitě najdete řadu cviků, které Vám uleví.
Ten Surgam je spí?e na bolest, ne? aby něco léčil.

Re: bolestiva menstruace
Autor: marika (---.4.14.vie.surfer.at)
Datum: 5 December, 2009 18:39

[size=10px][/size][bgcolor=red][/bgcolor]potrebuji poradit nosim jen anpony a mam strasne bolesti pod brisku je to mozne ze je to tima tanponama a co proti bolesti pomaha je to silena bolest prosim odepiste dekuji marika V pohodě

Re: bolestiva menstruace
Autor: Anička (---.52.broadband10.iol.cz)
Datum: 5 October, 2012 11:25

mně pomáhá hlavně teplo a pozitivní nálada Úsměv

Re: bolestiva menstruace
Autor: Anička (---.52.broadband10.iol.cz)
Datum: 5 October, 2012 11:30

Ahoj Mariko není to kvůli tamponům - ( ale zkus nosit vlo?ky) je to ůplně normální a já vím jak hrozně to bolí - zkus si lehnout , uvařit si teplý čaj vlézt do peřiny a bolesti za chvilku přestanou ?iroký úsměv

Re: bolestiva menstruace
Autor: Anička (---.52.broadband10.iol.cz)
Datum: 5 October, 2012 11:30

Ahoj Mariko není to kvůli tamponům - ( ale zkus nosit vlo?ky) je to ůplně normální a já vím jak hrozně to bolí - zkus si lehnout , uvařit si teplý čaj vlézt do peřiny a bolesti za chvilku přestanou ?iroký úsměv

Re: bolestiva menstruace
Autor: jarka (213.29.115.---)
Datum: 1 February, 2013 19:33

Dobrý den,
prosím o radu. Ji? 2 roky mám velmi bolestivou menstruaci, 3x jsem bolestí omdlela, brní mě celé tělo včetně obličeje a mám pocit, ?e se nemohu nadýchnout, barva obličeje ?luto bílá a studený pot.Tento stav přichází 4.den menstruace, kdy u? mám pocit, ?e menstruace končí, tak najednou bez varování přijde tento stav.Z léků jsem u? vyzkou?ela snad v?e co je v lékárně dostupné, bylinky, čínskou medicínu, v?dy přijde úleva na jeden cyklus a dal?í se opakuje stejná situace.Sna?íme se o miminko, tak odmítám hormonální léčbu kterou mi navrhuje gynekolog.Moc děkuji.Jarka

Re: bolestiva menstruace
Autor: valentína (---.mynet.at)
Datum: 30 December, 2014 22:08

Dobrý deň prajem, vedeli by ste mi poradi?, mám pred men?truáciou závraty a po
cit malátnosti, bolestivé prsia, velké zmeny nálady, napäté brucho a zimomrivos?. Počas men?truácie cítim silné krče v oblasti vaječníkov, ktoré sú ?ahavé, nafúknuté brucho, veľká únava, pocit akoby som bola opitá, nechu? k jedlu, zimomrivos?, boles? prs, zvý?ená teplota občas, men?truácia mi nechodí na čas, ale raz príde skôr, inokedy neskôr,men?truačná krv je tmavá a? fialovotmavá so zrazeninami. Budem Vám veľmi vďačná za radu.

Valentína Úsměv

Jdi na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy