Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Klouby
Autor: Miroslava (62.209.198.---)
Datum: 8 June, 2006 12:30

Dobrý den. Je mi 28 let a ji? od svých 14 let mám problémy s klouby. Jde předev?ím o kolena, ramena a kyčle. Nemám nadváhu, mám normální váhu, měřím 171 cm a vá?ím 62 kg. Od malička hodně sportuji. Často mívám i záněty ?lach, a? u? jde o achylovu ?lachu, nebo záněty v zápěstí a podobně. Před rokem mi vyhřezla plotýnka a od té doby mám časté problémy s plotýnkami.. Je toho moc .. Byla jsem na spoustě vy?etřeních, spoustě RTG, lékař mi doporučil jíst chondroprotektiva a podobné léky, ale to jím ji? 7. rokem a bez sebemen?ího zlep?ení ! Nic jiného mi prý na tento problém nemů?e dát...
Lékař tvrdí, ?e mám patologickou hybnost kloubů - s čím nesouhlasím a ?e mám artrozu II. stupně .. Sport jsem musela omezit na nejmen?í mo?nou míru, ale problémy jsou pořád a neustále narůstají.
Poradí mi prosím někdo, zda existuje něco, co by mi alespoň trochu zmírnilo potí?e ?
Děkuju moc.

Re: Klouby
Autor: Irena (---.63.broadband4.iol.cz)
Datum: 6 September, 2006 09:55

Zkuste nav?tívit terapeuta, který se zabává klasickou čínskou medicínou. Podle toho, co jsem si někde přečetla, by problém mohl být v ledvinách.

Re: Klouby
Autor: Alena (---.ppp15.odn.ne.jp)
Datum: 25 April, 2007 04:51

Nekde jsem cetla,ze na tyhle potize zabita ricinovy olej. Ma se nakapat na nahratou tkaninu, na to pak kus igelitu (aby to drzelo teplo) a na to bud nahraty rucnik anebo nejakou zahrivaci podusku. A prikladat na ty klouby (napr. kolena atd). A nechat to tam par hodin, kazdy den treba po dobu jednoho tydne. Myslim si,ze kdyz mas s klouby potize uz takhle dlouho, stoji to za to aspon vyzkouset. Podivej se na net, treba to bude vysvetlene s tim olejem lepe. Preju hodne stesti. Me je 27 a sama mam problemy, takze vim,jak to dokaze cloveka otravit.

Re: Klouby
Autor: Bo?enka (---.karneval.cz)
Datum: 27 October, 2007 22:16

Jak u? psali vý?e je nutné vyčistit Vá? organismus a pak pou?ít něco na boleti a vý?ivu kloubů. Tento problém s kloubama mám léta, ráda sportuji a díky bolesti jsem to dost musela omezovat. Před 3 měsíci jsem dostala tohle doporučení. Na vyči?tění těla InPure a na klouby InGel Active. Tyto produkty obsahují slo?ky přírodního původu. Mů?u vřele doporučit, bolesti pomalu odezněli a mů?u se plně věnovat sportu. Pokud chcete bli??í informace, tak mi napi?te.


Re: Klouby
Autor: Alena Skálová (---.karneval.cz)
Datum: 17 May, 2008 22:18

Dobrý den mám velké potí?e s klouby,přečetla jsem si va?e doporučení napi?te prosim přesný název produktů a jestli se dají volně koupit v lékarně moc děkuji Skálová.

Re: Klouby
Autor: bez bolesti (---.124.broadband2.iol.cz)
Datum: 28 October, 2008 11:55

Mám sestru která má po 3 operácích páteře(měla vyhřezlé ploténky),v kolenách a kyčlých tě?kou artrozu.Má přípravek,který bere přes rok německé výroby a je bez obtí?í(v lékárnách nedostupný).Pokud máte zájem napi?te mi na e-mail.Preji hezký den Radka

Re: Klouby
Autor: Macečková Iveta (---.net.upc.cz)
Datum: 5 December, 2008 18:44

Dobry večer právě jsem si přečetla vá? příspěvek a jsem momentálně na nemocenské s vyhřezlou plotynkou a obstřiky moc nezabírají.Mám ov?em podobné problémy,silná arthroza v kolenou i kyčlích Proto bych byla vděčna za informace,tykajicí se tohoto problému.

děkuji mnohokrát Macečková



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy