Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Ekzém
Autor: léčitel (---.43.broadband5.iol.cz)
Datum: 16 August, 2007 18:40

Myslím si,?e by jste měla čistit krev,to zn.pít čaj z kopřivy dvoudomé(urtica dioica).Zkuste 2x denně,ráno a večer. léčitel Úsměv

Re: Ekzém
Autor: Jo?in (---.43.broadband5.iol.cz)
Datum: 16 August, 2007 18:47

Mrknutí - s úsměvem Kdo má ekzém,by měl čistit krev,tj.pít kopřivový čaj.2x denně ,ráno a večer.

Re: Ekzém
Autor: Jo?in (---.43.broadband5.iol.cz)
Datum: 16 August, 2007 18:47

Mrknutí - s úsměvem Kdo má ekzém,by měl čistit krev,tj.pít kopřivový čaj.2x denně ,ráno a večer.

Re: Ekzém
Autor: Soníí (---.jemnice.cz)
Datum: 28 August, 2007 13:17

A jak dlouho?

Re: Ekzém
Autor: mia (---.87-197-186.t-com.sk)
Datum: 7 March, 2009 00:24

určite treba detoxikova? organizmus,aby sa prečistila krv a prejs? na zásaditú stravu.Preto?e alergie a atopickú dermatidídu spôsobuje práve prekyslený organizmus.Veľmi vhodné je aj pitie zeleného čaju.Na ekzémy pomáha velmi od??avená ??ava z cvikly,petr?lenu,zemiaka,mrkvy..pijem ka?dý deň...na čistenie krvy je dobrý ?ihlavový čaj(pozor kto má problémy s tlakom).Príčinou alergií býva aj zlá funkcia pečene,pomáhajú bylinné vý?a?ky na to určené,čo sa týka mastí na svrbenie a pálenie pomáha Fenistil gel a červená indulona a krém Calcium panttothenicum .Na premastenie velmi suchej poko?ky modrá indulona alebo Bepanthen krém.

Re: Ekzém
Autor: jarca (---.196.broadband9.iol.cz)
Datum: 19 March, 2009 12:11

Dcera měla obrovský atopický ekzém 5 let po celém těle.Po zkou?ení kde čeho jsme na?li přírodní produkt,terý nám pomohl vyře?it příčiny a dcera u? je čtvrtým rokem naprosto čistá.Kdo by jste chtěli mít také konečně ?ivot bez AE tak mě kontaktujte na jarca.hrdova@seznam.cz -ráda poradím. Úsměv Úsměv Úsměv

Re: Ekzém
Autor: LiTr (---.net.upc.cz)
Datum: 2 November, 2009 23:38

Dobrý den, moje kamarádka, měla od dětství atopický ekzém spojený s mnoha alergiemi, v pubertě se přidala alergie na nikl. Nepomáhaly hormonální tablety ani masti, které předepsal lékař. Pak se dostala k výrobkům OKG a po 2. měsících byl ekzém pryč. Máte-li zájem, mohu vám poradit, jak se ekzému zbavit. Jsem k dispozici:-)

Re: Ekzém
Autor: LiTr (---.net.upc.cz)
Datum: 2 November, 2009 23:38

Dobrý den, moje kamarádka, měla od dětství atopický ekzém spojený s mnoha alergiemi, v pubertě se přidala alergie na nikl. Nepomáhaly hormonální tablety ani masti, které předepsal lékař. Pak se dostala k výrobkům OKG a po 2. měsících byl ekzém pryč. Máte-li zájem, mohu vám poradit, jak se ekzému zbavit. Jsem k dispozici:-)

chaloupkovamichala@gmail.com

Re: Ekzém
Autor: Jana Ter?lová (---.net.upcbroadband.cz)
Datum: 14 December, 2012 14:05

Můj syn a man?el měl atopický ekzéme taký. Nám také pomohli přírodní bylinné produkty české společnosti OKG. www.okg-fit.cz/prevence přímo OK Omega Plus a OK Faktor Báze.
Také je potřeba zkoumat duchovní příčiny atopického ekzému :) nám to hodně napovědělo.
Dr?ím pěsti. Jana Rotující smajlík, vyplazuje jazyk Rotující smajlík, vyplazuje jazyk

Re: Ekzém
Autor: vláďa (80.188.18.---)
Datum: 23 December, 2012 10:48

Na atopický ekzém je nejlep?í odvar z natě dvoujzubce trojdílného, pít vnitřně čaj a omývat poko?ku tímto čajem. Dále dát do pořádku oslabenou činnost jater případně i ledvin. bylinář Vláďa

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy