Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
v?i
Autor: Lucie (---.ltnet.cz)
Datum: 25 September, 2006 12:11

Dobrý den,
chtěla jsem ze zeptat, jestli jsou nějaké vhodné bylinky, které by si dokázaly poradit se v?í dětskou. Dcera si je "donesla" ze ?koly a dělá nám velký problém se jich zbavit. Předem děkuji za jakoukoliv radu!

Re: v?i
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 25 September, 2006 20:47

Jak na v?i? (odkaz)
Jestli chcete experimentovat, hledejte na internetu - Quit nits eliminátor v?í, Deparol, je otázka, do jaké míry budou tyto přírodní prostředky účinné...
Zdraví

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: v?i
Autor: alena (---.casablanca.cz)
Datum: 12 October, 2006 09:23

Dcera taky donesla ze ?koly v?i,ale nechci experimentovat,jáký doporučujete přípravek?

v?i
Autor: Lyra (---.68.broadband6.iol.cz)
Datum: 14 November, 2006 15:45

Měla jsem v?i asi před měsícem, pou?ila jsem difusil. Mám dlouhé husté vlasy(jediná vec na mě, na kterou jsem py?ná), které mě pořád svědí. Ale ?ádné v?i ani hnidy nemů?u najít, tak nevím jestli u? mi to neleze na mozek. Asi se to nedá zjistit jinak ne? důkladným prohledáváním, ?e? A stačí pře?ehlení např. pol?táře jako likvidace hnid? Dočetla jsem se to na nějaké jiné diskusi... A jak se jich nejlíp zbabvit? Vyčesáváním si těch vlasů vytrhám tak 200denně. Poraďte jak se těch potvor zbavit, ostříhat vlasy bych nepře?ila Křik, pláč [color=red][/color]. Předem děkuji za odpověď.

Re: v?i
Autor: Kamila ogrocká (---.morava.adsl-llu.static.bluetone.cz)
Datum: 22 January, 2007 17:30

Srdíčka [color=red][/color]

Re: v?i
Autor: Ivan Lusk (---.bluetone.cz)
Datum: 6 February, 2007 15:52

Lyra napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Měla jsem v?i asi před měsícem, pou?ila jsem
> difusil. Mám dlouhé husté vlasy(jediná vec na mě,
> na kterou jsem py?ná), které mě pořád svědí. Ale
> ?ádné v?i ani hnidy nemů?u najít, tak nevím jestli
> u? mi to neleze na mozek. Asi se to nedá zjistit
> jinak ne? důkladným prohledáváním, ?e? A stačí
> pře?ehlení např. pol?táře jako likvidace hnid?
> Dočetla jsem se to na nějaké jiné diskusi... A jak
> se jich nejlíp zbabvit? Vyčesáváním si těch vlasů
> vytrhám tak 200denně. Poraďte jak se těch potvor
> zbavit, ostříhat vlasy bych nepře?ila . Předem
> děkuji za odpověď.



Re: v?i
Autor: (---.141.broadband7.iol.cz)
Datum: 21 April, 2007 19:15

ahojík mě pomohlpřípravek Quit Nits ,je to přípravek z přírodních olejů a navíc hezky voní a ve vlasech se musí nechat jenom 20 minut

Re: v?i
Autor: cler (88.103.143.---)
Datum: 9 September, 2007 12:26

Na v?i pomáhá Effective od firmy Barnys.Součástí balení je i v?iváček a čepice.Jeho cena je kolem 250 kč.Přípravek se nastříká na poko?ku hlavy,po 15 min.se spláchne teplou vodou,vlasy se uče?ou normálním hřebenem,a? po té v?iváčkem.V?iváček se po ka?dém pročísnutí musí opláchnout.Po 7 dnech se aplikace opakuje kvůli malým hnidám,které hřebínek nezachytil.Hnidy se líhnou 7 dní.Pokud tě svědí hlava del?í dobu má? jiný problém.Plíseň,nedostatek vytamínů?patná ?ivotospráva,?patně spláchlé vlasy aj.

Re: v?i
Autor: majda (---.grapesc.cz)
Datum: 12 November, 2007 20:28

honza napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jak na v?i? (odkaz)
> Jestli chcete experimentovat, hledejte na
> internetu - Quit nits eliminátor v?í, Deparol, je
> otázka, do jaké míry budou tyto přírodní
> prostředky účinné...
> Zdraví
>
> Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař chtěla bych vědět jestli z Vás někdo neví co mů?e a co nemů?e ?kola udělat proto aby vyhladila v?i ze ?koly u? mě nebaví poctivě odv?ivit své dítě poslat ho do ?koly aby zas chytlo od jiného dítěte o které se doma nepostarají zase v?i.

Re: v?i
Autor: iris (---.111.broadband7.iol.cz)
Datum: 5 January, 2008 20:00

Taky mně to nebaví, je to pořád dokola. Zdálo se, ?e jsme se jich přes vánoční prázdniny zbavili. Jako poslední opatření jsem zvolila dceři (7 let) obarvit vlasy v naději, ?e to vyhubí případné hnidy. Ve ?kole byla čt a pá. Výsledek? Dnes jsem na?la dvě ?ivé vzrostlé v?i ve výborné kondici. Vlasy myjem denně a také vyčesáváme. Pou?ili jsme prostředky v hodnotě přes 1000,- kč. Nic. Jacutin gel není ji? na trhu. Zbývá ?anpon ro psy... Křik, pláč

Re: v?i
Autor: Petra (---.55.broadband6.iol.cz)
Datum: 19 January, 2008 02:50

moje dcera chodí do druhé třídy a za tu dobu má v?i ji? po třetí.Jsem z toho ne?astná,přípravky pořádně nepůsobí[bgcolor=orange][/bgcolor].Nedělám nic jiného ne? peru,peru a peru,desinfikuju ,celé dny vybírám hnidy po 14ti dnech jsem uspě?ně vyčistila obě dcery.Do měsíce je máme opět zpět a to i přes to,?e nedělám nic jiného ně? obden měním ve?keré prádlo apod...Proč máme doplácet takovýmto způsobem a hlavně i děti na lhostejnost druhých rodičů?Jinak si to ani vysvětlit u? nedoká?u.....[img]null[/img] Smutek Otazníky

jacutin emulze 200 ml
Autor: noro (---.195.broadband6.iol.cz)
Datum: 9 May, 2008 12:54

Prodelal jsem svraba a jeste mi zustalo jedno baleni Jacutinu emulze 200ml, tak pokud by to nekomu pomohlo, ozvete se.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy