Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
aloe
Autor: Kydlajs (---.zce.cz)
Datum: 22 February, 2005 08:11

Podařilo se mi téměř před rokem po?kodit rameno tak, ?e jsem si natrhl uchycení ?lach a po?kodil kloubní pouzdro. Pořád ruka nefunguje jak má. Občas dostanu od lékaře injekci a bolestivost se zmen?í. Nejspí? tam mám je?tě pořád zánět. Doslechl jsem se o následujícím receptu. Lesana francovka v ní rozpu?těné aspiriny a asi tak 3 listy rostliny aloe. Uvedená směs přilo?ená na ků?i vysloveně pálí, ale neprojeví se ani zarudnutí ků?e. Můj dotaz zní: Jak aplikovat? Přilo?it třebas namočený chomáč vaty a překrýt igelitem?? Jak dlouho přez noc?? Nebo něco jiného?? Do operace se mi jít nechce. Taky by mohli spí? ublí?it, ne? pomoct. Ani lékař operaci nedoporučuje. Chce to čas, ale rád bych tomu nějak pomoh.

Re: aloe
Autor: Honza *) (---.internet234.cz)
Datum: 7 March, 2005 23:26

Milý Kydlajsi,
pomů?e Vám mast Stimuloton (fa Dr. Popov) - mazat 2xdenně, ráno a večer.
Dále je vhodné pít 2x denně čaj "Kloubík" (fa Dr. Popov) a čaj "Hepa-tea" (Dr.Popov) také 2x denně, příprava bylinných čajů v?dy z 1 čajové l?ičky dle návodu na obalu, interval mezi 2 ?álky bylinek asi 2 hodiny.
Dodr?ujte také prosím vzhledem k posti?ení střev plísní následující dietu: PO DOBU 3 MĚSÍCE NEJÍST A NEPÍT- čokoládu, kakao, kávu, mléko, mléčné výrobky, kečup, rajčata, hořčici, majonézu, kynuté a třené buchty a pečivo, ve?keré sladkosti, oplatky, ?výkačky, hovězí a králičí maso, uzeniny, brambory, tropické ovoce, oří?ky.

Hodně zdraví, radosti a lásky Úsměv

přeje





Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Honza *) (27.03.2005 12:39)

Aloe
Autor: Richard Gold (---.starnet.cz)
Datum: 26 December, 2006 19:05


Dobrý den,
pokud někdo sháníte Aloi, mohu Vám dodat produkty s obsahem a? 91% této léčivé rostliny - na vněj?í i vnitřní pou?ití (podle potřeby). Zavolejte či napi?te.
Gold, tel. 777 574 653



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy