Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
alopecie areata
Autor: Jana P. (---.228.239.85.adsl.netway.cz)
Datum: 2 March, 2007 09:50

Chtěla jsem poprosit o radu je mi 21 let a ji? 4 roky trpím alopecií areata, před 2 lety jsem nosila paruku, proto?e mě vypadaly téměř v?echny vlasy, teď se mi opět tvoří lysiny,které se hrozně rychle zvět?ují, mám strach, ?e to dopadne opět stejně. Vyzkou?ela jsem mnoho přípravků a vitamínů, ale bohu?el nic mě nezabralo.
Krev a ostatní vy?etření mám v pořádku. teď uva?uji naqpř. o změně antikoncepce,má to vůbec smysl???

Re: alopecie areata
Autor: Milan (---.karneval.cz)
Datum: 10 March, 2007 17:12

Hlavní příčinou je zanesení organismu toxickými látkamia tě?kými kovy. Ty je třeba z těla vyloučit. Doporučil bych Vám potravinové doplňky fy Akuna. Nemají reklamu, ?íří se zku?enostmi u?ivatelů a kdo je vyzkou?í, vrací se k nim. Nebudu je více rozvádět, mů?ete se podívat na www,mpetruj.sblog.cz
Dále bych Vám doporučil úpravu jídelníčku, vynechat kravské mléko a výrobky z něj,červené maso, bílé pečivo, cukr, kávu a alkohol. Jístpřevá?ně vařená a du?ená jídla, hlavně zeleninu,lu?těniny,ryby.Pokud budete mít zájem, ozvěte se. Rád Vám poskytnu dal?í informace i mohu vybraný výrobek poslat. Milan

Re: alopecie areata
Autor: Jana P. (213.192.38.---)
Datum: 23 March, 2007 10:22

o přípravcích z řady Akuna jsem u? sly?ela a po pravdě řečeno nevěřím, ?e mi mohou pomoci. Zkou?ela jsem u? něco podobného a bez výsledku.

Re: alopecie areata
Autor: Milan (---.karneval.cz)
Datum: 23 March, 2007 17:18

Zdravím Vás paní Jano. Něco podobného není to samé. Je to jak u v?eho, co nepoznáte na sobě, nevyzkou?íte, neuvěříte. Má tchýně, kdy? ?la do důchodu, měla chronickou brontichidu, vysoký tlak, začínající hemeroidy,problémy s klouby, za?íváním a pod. Vět?inu produktivního věku pracovala ve výrobě. Alveo a dal?í výrobky začala u?ívat v roce 2000. Postupně se její zdravotní stav zlep?oval, kromě léku ma tlak nebere ?ádné léky a cítí se velmi dobře. Je jí 66let a stále pracuje ve výrobě, v zimě a prachu. K lékaři chodíme roky, bereme léky, které neře?í příčinu nemoc a mají vedlej?í účinky a výsledek ?ádný. Zále?í na ka?dém jak se ke svému zdraví postaví, ka?dý jsme zodpovědný za to svoje. Léky také nejsou zadarmo, odchod do důchodu se prodlu?uje a kdo nebude stačit....
Receptura Alvea vznila na základě čínské receptury několik desítek let a stále se zdokonaluje. Dr. Khoshbin, autor a zakladatel Kanadské vysoké ?koly holistického zdraví v Torontu, pou?ívá produkty fy AKUNA na své klinice.
Přeji Vám pevné zdraví Milan

Re: alopecie areata
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 29 March, 2007 07:08

Diskusi zaměřenou přímo na alopecii najdete tady: [www.vicevlasu.cz]

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: alopecie areata
Autor: jana (---.251.broadband2.iol.cz)
Datum: 17 June, 2010 09:05

Dobrý den, můj syn má kolečka vypadaných vlasů a je z toho velmi ne??astný. Prosím, máte někdo zku?enosti s ALVEO a tímto problémem.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy