Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Křes?anský duchovní ?ivot : Diskusní klub
 
Spiritweblog, občasný deníček o duchovním životě
Hledám Boha
Autor: Janča (---.praha.tiscali.cz)
Datum: 8 December, 2004 11:26

Moc v?echny zdravím
Moji milí hloubaví, v rámci vánočního depkování a stresování, které poctivě dodr?uji spolu se svou pravěkou pračkou a karmou, je? se tradičně rok co rok rozhodnou rozbít právě na vánoce a vy?adují, jak jinak, nákladných oprav, dorazila jsem konečně na Vá? odu?evnělý webík. Hledám Boha. :-) A on mi přitom mlátí do dveří, nakukuje oknem a slaňuje komínem, a to v?echno najednou, v?dy? je to Bůh :-). Oslovuje mne ústy ?pocestných?, ?strká mi pod nos? krásy přírody, odevzdanost a pevnost stromů, trpělivost a hrdost skal. Lidskou zkostnatělost ?rozsekává? prostřednictvím náhody a na obzvlá?? tě?ké zatvrzelce (na?těstí i potřebné) sesílá zázraky. A já tady mrzutě, se zacpanýma u?ima sedím a hudruju: ?Kde v?dycky jse?, kdy? Tě nejvíc potřebuju? Tak mi trochu pomáhej, kdy? jse? tak Dobrej!?A on mi tu sedí a směje se mi do očí: ?V?dy? já tu přece jsem, pořád, já nikam neodcházím.?A je vidět, ?e se fakt dobře baví na můj účet. Ale vím jistě , ?e mě, Tebe, má rád, i kdy? pla?íme, rouháme se a nakupujeme plastové dárky v supermarketech. Ahoj v?ichni :-) Lenko dnes se vyjímečně pomodlím! ?Bůh je můj pastýř..? je prostě nářezácká paráda! Janča S.ÚsměvÚsměvÚsměv


Re: Hledám Boha
Autor: Lenka (---.eurotel.cz)
Datum: 8 December, 2004 13:21

Hurá, hurá je nás víc.
Zvládnem to a pak u?....nic?

Přátelé, co si budem povídat, FURT JE TO K ?ITÍ!!!!

Re: Hledám Boha
Autor: Arillion (---.ktknet.cz)
Datum: 8 December, 2004 20:35

Va?e příspěvky mi vzbudily úsměv na rtech a sympatie. Hrozně moc se mi líbí, ?e i přes potí?e Vám vládne humor.
On ten prosinec se v?emi svými nákladnými svátky (jak na peně?enku, tak na psychiku) nám dává v?em pořádně zabrat - podle numerologie vládne jednička zvý?enou citlivostí, no a dvojka zase zvý?enou intuicí. Tudí? pořádný náklad pro lidi převá?ně rozumově zalo?ené.
Přeji Vám pohodu v předvánočním shonu, hodně klidu a lásky a v?eho nej a nej a nej.............
Mějte se v?ichni pěkně.


Bůh je uvnitř tebe
Autor: Mí?a Dlouhý (---.range81-132.btcentralplus.com)
Datum: 22 December, 2004 15:01

jsi to ty

věnuj mu lásku
nikdy jej nezraď

buď věrná-ý pravdě, teď a tady
to je tvojí povinností tady na světě:

poznat kdo jsi.

Je to tajemství které nikdo nezměří.

Je krásné, proto jsme se narodili.

Neztrácej čas hledáním na autobusových zastávkách,
tento autobus tě odveze domů, k tobě,
ostatními jen jezdí? na různá místa.

Poznej svého milovaného,
je ti neznámý.

Jen já se neztratí.
Jen já neodchází.

Jen já nezíská? pokáním ani meditací.
Jen já ti stojí za poznání.

Měj lásku pro své vlastní já.

Mí?a DLouhý Úsměv

Re: Hledám Boha
Autor: Lenka (---.eurotel.cz)
Datum: 14 January, 2005 12:53

Vá?ení a milí,

Tak u? máme jásavé vánoce za sebou. Pro nás nevěřící to bylo jistě velmi náročné. A pro nás věřící jen částečně to ?lo trochu lépe a my věřící celou bytostí jsme byli vysmátí.

Dnes bych chtěla jako rukavici vhozenou do diskuze navrhnout nové téma: PRAKTICKÉ POJMENOVÁNÍ BOHA.

Prosím vás, nedoká?u se je?tě pořád ztoto?nit s představou Boha jako Pána - v?dy? ka?dý člověk vychovávaný v této společnosti si jistě představí nějakého pána - no to u? je pro mě velmi zavádějíci.
A potom - má mě rád, ví o mě v?echno, sleduje ka?dý můj krok, kárá mě, napomíná, posílá poselství.
Tak nevím, mám si představit agenta 007.
Byla bych moc ráda, kdyby mi někdo z éteru zaslal přesný popis tohoto na?eho nejvy??ího.

Na brzkou napsanou
Lena ze zamrzlé Lhoty

Re: Hledám Boha
Autor: Jana (---.praha.tiscali.cz)
Datum: 15 January, 2005 09:13

Leni, jak jistě ví?, já jeho fotku taky nemám, ale taky se tě?ím, a? se mezi

námi zase nějak pořádně, ale opravdu obrovsky objeví. U? by jsme to

v?ichni potřebovali jako sůl. Ale vlastně - Salinger v "Kdo chytá v ?itě" hází

my?lenku, ?e On u? je dávno mezi námi, ?e je to ta tlustá paní, cos ji viděla

včera na schodech".Mrknutí - s úsměvem Doufám, ?es ji alespoň pozdravila.



Janča

Re: Hledám Boha
Autor: ndroo (---.ehamnet.cz)
Datum: 8 January, 2006 11:24

nazdar panbickari OK, palce vzhůru

Re: Hledám Boha
Autor: je ej eliii (---.airnetdt.cz)
Datum: 18 May, 2006 01:56


No jsem rad janco ze to taky tak citis my co vime ze UMREME na opacne strane barikady tak se tak dobre necitime :-(I kdyz jako ty zname pravdu a do pekla se nam nechce co mane delat ja treba vypiji 10 sklenicek vina vecer a rano , odpoledne , piju jen proto ze mam depresi a vys proc jen proto ze nedokazu dodrzovat bozi prikazani viz. tady mas :tak Smilnim(hlavne a jen v mysli i kdyz ne vlastne jeste spim s vlastni dcerou),kradu,nenavidim lidi,verim v boha ,lzu,chtel jsem se nekolikrat neuspesne zabit (zabiju se ) jsem srab nedokazu se ani zabit:-(.Bohuzel nejsem antikrist :-( jo a strasne se rouham :-)...............Koho potkam toho jen chci nenapadne psychicky znicit a taky to uspesne delam:-)a tesi me to......Nenavidim penize a nechapu proc je lidi potrebujou k cemu ?kdyz muzete bejt v kraaaaaasny prenadherny depresi i bez:-)

Tak to je vse a muzete me poblit @#$%& kdyz vam to udela dobre ja se nikdy nezmenim ze pane 666 Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo Celý nakřivo

Re: Hledám Boha
Autor: clovek (---.airnetdt.cz)
Datum: 18 May, 2006 02:03

jen jsem chtel ukazat pravdu to co jsem tu vypsal je dnesni clovek ..........zamyslete se

Re: Hledám Boha
Autor: clovek (---.airnetdt.cz)
Datum: 18 May, 2006 02:05

jo ja se za sve nazory nestydim tady je muj E-mail kyklop@nokolo.cz

Re: Hledám Boha
Autor: Andre (---.isp.t-mobile.cz)
Datum: 4 June, 2006 18:37


Taky Ho hledám, skrze na?e hříchy je Ho vidět líp...potřeba kontrastu...jsem smutná, kdy? ho přes vlastní uzavřenost ztrácím a směňuji za naplňování obtloustlých potřeb mého nezkroceného Já. Dostávat je o vzdávání se a Poznávat o Děkování za v?echno. Prosím o milost odpu?tění...

Re: Hledám Boha
Autor: majka (---.eurotel.cz)
Datum: 1 August, 2006 18:12

Ahoj lidičky,
bez čeho si nedoká?u představit ?ít, je právě víra. Ta mě dr?í nad vodou. Ne jednou jsem za?ila nadpřirozenou pomoc a vím od koho pochází. Je neuvěřitelné, jak je mo?né pomocí velké víry ?ít dobrodru?ný ?ivot. Kdybych vám to v?e vyprávěla, co jsem s Bohem za?ila, tak mně ani neuvěříte. Zkuste to taky pro?ít a nebudete se vůbec nudit.

Re: Hledám Boha
Autor: Jiva (---.137.broadband6.iol.cz)
Datum: 19 September, 2006 23:15

Bůh je přece s Vámi,se v?emi,přátelé.
Je to vá? osobní Bůh,moudrý rádce,vnitřní hlas,nebo jak chcete.
nezále?í na pojmenování,hlavně ?e mu umíte naslouchat! Palec vzhůru



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy

 
Spiritweblog - Honzův občasný deníček o křesťanském duchovním životě
© Honza*) 2005. This forum powered by Phorum.