Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Očista a osvě?ení
Autor: Eva (---.kkcable.cz)
Datum: 17 September, 2005 17:34

Dobrý den, mám pár otázeček:

1)Ráda bych pro?la očistnou kůrou směsí bylinek podle va?eho návodu: Měsíček, kopřiva a řebříček. Po jak dlouhou dobu, mám ale tento čaj pít? Kopřiva prý odvápňuje a řebříček se má u?ívat vnitřně jen krátkodobě...

2)Chodím je?té do ?koly ač se tam fyzicky nenamahám, je vysedávání a poslouchání na předná?kách vyčerpávající, ztrácím pozornost, bolí mě hlava a jsem malátná (tekutin piji hodně). Poradíte mi prosím nějakou bylinku nebo směs bylinek pro povzbuzení a osvě?ení :) ?

Děkuji za odpovědi, Va?e stránky jsou moc fajn Úsměv E.

Re: Očista a osvě?ení
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 19 September, 2005 22:32

Milá Evo,
pokud se týká bylinek, bude pro vás vhodná kúra "Jaterním čajem" (firma Bylinky z Kačenčiných hor) - pít čaj připravený podle návodu na sáčku z 1 čajové l?ičky směsi, po dobu 3 týdny 2x denně. Je to i v souvislosti s nadměrným přemno?ením plísní ve Va?em organismu Mrknutí - s úsměvem Měla byste kvůli nim dodr?ovat také protiplísňovou dietu.

Pro povzbuzení a osvě?ení při studiu mů?ete ocenit bylinnou směs "Zlep?ení paměti" (také firma Bylinky z Kačenčiných hor).

Přeji Vám hodně zdraví, radosti a lásky, také úspěchu ve ?kole Úsměv

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]

Re: Očista a osvě?ení
Autor: emil (---.fdlnet.cz)
Datum: 23 September, 2005 19:04

dotaz mu?e se rostlina světlík vyvar s teto rostliny pou?ít na vyplach oka u zvířat



děkuji za odpověd

Re: Očista a osvě?ení
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 2 October, 2005 22:02

emil napsal(a):
-------------------------------------------------------
> dotaz mu?e se rostlina světlík vyvar s teto
> rostliny pou?ít na vyplach oka u zvířat
>
>
>
> děkuji za odpověd

Nevím, proč by v tom měl být problém? Otazníky Stejně dobře k výplachům mů?ete pou?ít i přípravky, které jsou jednodu?e k dostání v lékárně - Ophtalmo-Septonex, Ophtalmo-Framykoin, borovou vodu ...

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy