Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
GER
Autor: lucie a barborka 4.5 měs. (---.chello.upc.cz)
Datum: 7 December, 2004 12:31

dobrý den,
jsem maminkou 4.5 měsíční holčičky, kerá trpí GER. Nic moc se s tím nedá dělat. Dodr?ovat antirefluxový re?im a čekat, a? to přejde. Tedy v roce. A s příchodem tuhé stravy. Sháním informace a rady, jak je?tě dcerce ulehčit. Zklidnit ?aludek a ommezit blinkání. Před kojením jsem pou?ívala Nutroton - zahu?řovadlo ( vlákniny ze svatojanského chleba), ale kdy? má bája den zvraací i ten. Hlavně mě trápí, ?e se tyto potí?e pletou do usínání...budí ji refluxy, bolestivé je někdy i odkrkávání.
Zatím popíjím čaj z feniklu a heřmánku. Nevím, ale na kolik jsou propustné přez mateřské mléko. .... Dočetla jsem se také o má?e, ale ta prý omezuje laktaci stejně jako meduňka, která by nám na zklidnění také pomohla.
Prosím tedy o radu a va?e zku?enosti. Pokud by to bylo mo?né, ta na můj mail stanova.lucie@seznam.cz
Vřelé díky zejména od Barborky. Hezké zimní dny..Úsměv

Re: GER
Autor: Honza *) (---.18.108.194.contactel.net)
Datum: 13 December, 2004 07:25

Milá Lucko a Barborko Úsměv, díky za dotaz!
Barborce pomů?e podávání směsi ??ávy vylisované z brambor s heřmánkovým čajem večer. Dále je vhodné podávat bylinkový čaj na ?aludek firmy Rosa Canina, ing. Pleskač, Veverská Bítý?ka (je bě?ně v bylinářstvích k dostání).

Přeju hodně zdraví, radosti a lásky!


Re: GER
Autor: iveta (---.i4g.tmcz.cz)
Datum: 31 March, 2009 19:42

Dobry den,
mam 20denni miminko a ma GER co to vubec znamena?dekuji za odpoved Smutek

Re: GER
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 23 April, 2009 23:22

iveta napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobry den,
> mam 20denni miminko a ma GER co to vubec
> znamena?dekuji za odpoved

Milá Iveto, to, co Va?e miminko trápí, asi víte sama nejlépe Úsměv Jinak, zkratka "GER" znamená gastroesofageální reflux. Jde o nesprávné vracení jídla ze ?aludku zpět do jícnu.

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy