Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Kandida
Autor: Dasa (---.karneval.cz)
Datum: 7 February, 2005 16:35

Ahoj, mam uz radu let gynekologicke problemy s vytoky. Medicinska lecba sice pomaha od neprijemnych priznaku, ale zrejme s kandidou jako celkovym onemocnenim si poradit neumi. Vyzkousela jsem uz kde co, ale bezvysledne. Mam dotaz jestli je nejaka bylinna kura na celkove procisteni organismu? Ú?as, mrkám


Re: Kandida
Autor: Anna (---.chello.upc.cz)
Datum: 8 February, 2005 10:47

Já jsem to taky měla se v?emi nepříjemnými příznaky a kdy? u? se to nedalo vydr?et, tak jsem se odhodlala k syrové stravě (asi kolem 75 - 90 %) s absolutním vynecháním cukru a omezením pečiva na asi 100 g jednou za tři dny, co? mi neuvěřitelně pomohlo u? asi za týden. Zkou?ela jsem taky česnek, ten pomáhá, ale já ho nějak nemů?u jíst tolik, kolik by bylo potřeba a stejně to jenom zmírňuje. Jakmile ale začnu zase jíst několik dní po sobě víc chleba, rohlíků nebo něčeho s rafinovaným cukrem, tak se to zas vrací. Zajímavé je, ?e mně se to po ovoci neobjevuje, pokud ho není nějak přehnaně moc, kdy? je vět?inou dost sladké, ale jinak v?ichni tvrdí, ?e po sladkém a su?eném ovoci se to taky zhor?uje. O ?ádné přímo bylinné kůře nevím. Případně se podívej sem
[forum.vitarian.cz] , (tam radí je?tě kokos)
pokud jsi tam je?tě nebyla.
Já jsem momentálně na téměř 100 % syrové stravě a zbavila jsem se candidy a dal?ích potí?í, nadváhy apod., je to trochu náročný z různých důvodů, ale stojí to za to. Zkou?ela jsi to někdy ?

Re: Kandida
Autor: Dasa (---.karneval.cz)
Datum: 8 February, 2005 11:42

Uplne omezeni cukru jsem uz zkousela. Vydrzela jsem cca 14dnu a zlepseni zadne, ale snazim se to hodne omezovat do dnes i to pecivo. Drzet dietu to by me asi neprospelo co se vahy tyka. Na vysku 172cm vazim 55kg a klidne 10kg navic bych potrebovala. Taky jsem nedavno uzivala Koloidni stribro a mozna by pomohlo, ale ja se po tom zacala cistit a prinaky byli tak desny, ze jsem se nemohla posadit a nakonec stejne musela k dr pro nejaky utisovadla Smutek. Cesnek bych vyzkouset mohla ale stejne by to chtelo neco... No ja nevim... Nejaky bylinny Savo OK, palce vzhůru.


Re: Kandida
Autor: Honza *) (---.18.108.194.contactel.net)
Datum: 9 February, 2005 08:31

Milá Dá?o, díky za dotaz!

Pomoci Vám mohou bylinné směsi "Antikandin" a čaj pro ?eny firmy ROSA CANINA, ing. Pleskač, Veverská Bítý?ka (jsou k dostání bě?ně v bylinářstvích). Čaje podle návodu připravujte z 1 čajové l?ičky směsi, čaje u?ívejte po dobu 3 týdny. Antikandin pijte v?dy ráno po snídani a v poledne po obědě, čaj pro ?eny mezitím 2x denně, vhodný je 2 hod časový odstup od Antikandinu.
Dal?í vhodné opatření je dodr?ovat po dobu 3 měsíce následující dietu: nejíst a nepít čokoládu, kakao, kávu, mléko, mléčné výrobky, kečup, rajčata, hořčici, majonézu, kynuté a třené buchty a pečivo, ve?keré sladkosti, oplatky, ?výkačky, hovězí a králičí maso, uzeniny, brambory, tropické ovoce, oří?ky.
O dietě při posti?ení plísní se více dozvíte v kní?ce "Candida", pokud vím, je je?tě k dostání.

Přeji Vám i Va?im blízkým hodně zdraví, pokoj, radost a lásku! Úsměv


Re: Kandida
Autor: Dasa (---.karneval.cz)
Datum: 11 February, 2005 11:53

Dekuji Láska v očích !!!! Jen s tou kavou a cokoladou to bude problem. Ale kdyz se zatnou zuby ?iroký úsměv...


Re: Kandida
Autor: Simon (---.141.broadband2.iol.cz)
Datum: 14 April, 2005 21:09

Mů?e mi prosím někdo vysvětlit, co je to KANDIDA?
Dnes mi kineziolo?ka oznámila, ?e mám jít k doktorovi, ?e mám kandidu, ale pořádně nevím, co to je. Mluvila o problému se ?aludkem.
Moc dík za odpověď.
S pozdravev, Plíseň

Re: Kandida
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 15 April, 2005 16:27

Candida albicans je latinské označení pro kvasinku, plíseň. Jde o mikroorganismus, který je ?iroce roz?ířen. U člověka, častěji u nemocných lidí, kteří trpí dal?ím posti?ením, sní?enou imunitou, cukrovkou, mů?e vyvolávat kandidové infekce různých orgánů, trávícího traktu, dýchacích, močových cest, ků?e...

V poslední době se objevují zprávy o tom, ?e tato plíseň mů?e po?kozovat i člověka celkově zdravého, ale oslabeného. V organismu dochází k jejímu přemno?ení a objevují se různé nespecifické potí?e, únava ap., viz např. [www.doktorka.cz], [www.celostnimedicina.cz], [candida.unas.cz], [www.imunotop.cz], [candinka.wz.cz]

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]



Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Honza *) (04.05.2005 15:26)

Re: Kandida
Autor: Bedřich Ka?par (---.scnet.cz)
Datum: 11 June, 2005 10:05

Honza *) napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Milá Dá?o, díky za dotaz!
>
> Pomoci Vám mohou bylinné směsi "Antikandin" a čaj
> pro ?eny firmy ROSA CANINA, ing. Pleskač, Veverská
> Bítý?ka (jsou k dostání bě?ně v bylinářstvích).
> Čaje podle návodu připravujte z 1 čajové l?ičky
> směsi, čaje u?ívejte po dobu 3 týdny. Antikandin
> pijte v?dy ráno po snídani a v poledne po obědě,
> čaj pro ?eny mezitím 2x denně, vhodný je 2 hod
> časový odstup od Antikandinu.
> Dal?í vhodné opatření je dodr?ovat po dobu 3
> měsíce následující dietu: nejíst a nepít čokoládu,
> kakao, kávu, mléko, mléčné výrobky, kečup,
> rajčata, hořčici, majonézu, kynuté a třené buchty
> a pečivo, ve?keré sladkosti, oplatky, ?výkačky,
> hovězí a králičí maso, uzeniny, brambory, tropické
> ovoce, oří?ky.
> O dietě při posti?ení plísní se více dozvíte v
> kní?ce "Candida", pokud vím, je je?tě k dostání.
>
> Přeji Vám i Va?im blízkým hodně zdraví, pokoj,
> radost a lásku!
> jestli vám nic nepomohlo pi?te na adresu bedrich.kaspar@seznam.cz
>



Re: Kandida
Autor: MUF (---.dialup.iol.cz)
Datum: 30 December, 2005 18:24

Já a má kamarádka máme dobré zku?enosti s bylinným přípravkem FUNGILEN. Více na: www.novyobzor.cz

Hodně zdraví! :-)

Re: Kandida
Autor: Lencza (---.chello.upc.cz)
Datum: 3 February, 2006 14:46

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli zakysané mléčné výrobky jsou stejně ?kodlivé jako mléko? Sly?ela jsem, ?e jsou k organismu ?etrněj?í... Já bez jogurtu nevydr?ím :o(

Díky, Lenka

Re: Kandida
Autor: Jira (82.117.156.---)
Datum: 12 February, 2006 18:38

Muzete mi prosim poradit kde sezenu knihu CANDIDA Dekuji

Re: Kandida
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 5 March, 2006 21:20

Lencza napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
> chtěla bych se zeptat, jestli zakysané mléčné
> výrobky jsou stejně ?kodlivé jako mléko? Sly?ela
> jsem, ?e jsou k organismu ?etrněj?í... Já bez
> jogurtu nevydr?ím :o(
> Díky, Lenka

Milá Lenko,
vyu?ít mů?ete náhra?ky mléka (i jogurty z nich), které jsou bě?ně k dostání v prodejnách zdravé vý?ivy - mléko ovesné, obilné, rý?ové, kukuřičné...
Hodně zdraví, radosti a lásky Úsměv

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]

Re: Kandida
Autor: Petra (---.antik.sk)
Datum: 19 April, 2008 23:23

ja taky mela problemy a byla sem nucena neco s tym delat ,tak sem sehnala koloidni stribro , ale se slovenska /za dobrou cenu/ .Ak chcete taky skuste www.koloidne-striebro.wz.cz

Re: Kandida
Autor: Jarmila144 (---.antik.sk)
Datum: 25 April, 2008 22:21

ahoj, ja sem taky shanela KS na nasla sem firmu ,ktera ho prodava ,tak sem ho objednala a uz ho mam doma ,jen sem musela poslat penize predem ,protoze sou ze Slovenska . Palec vzhůru

www.koloidne-striebro.wz.cz

Re: Kandida
Autor: Ned. (213.29.206.---)
Datum: 13 October, 2008 21:51

zdravim vsechny pritomne, zacali jsme shromazdovat nejen odborne clanky o koloidnim stribru a jeho nedocenenych moznostech. pro vice info se podivejte na www.biostribro.cz

Re: Kandida
Autor: leona (---.ibg-net.cz)
Datum: 9 November, 2009 23:04

zkus colonix program,najde? ho google.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy