Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
pokles trombocytu
Autor: eva (88.103.173.---)
Datum: 31 January, 2007 17:50

Chtela jsem se zeptat,jestli by mi někdo neporadil. Mému příteli se postupně sni?ují krevní destičky,jedna paní mi poradila pít čaj z přesličky.Je to na toto onemocnění vhodná bylinka nebo existuje je?tě jiná? díky Eva

Re: pokles trombocytu
Autor: luate (---.karneval.cz)
Datum: 3 February, 2007 23:05

Zdravím. Já bych Vám harmonizační tonikum Alveo. Je to jedinečný zdroj ?ivotní energie. Působí komplexně. Proces extrakce bez pou?ití alkoholu vytváří tekutý, velmi dobře vstřebatelný doplněk stravy určený v?em. Díky antidopinkovým textům je ideálním partnerem pro sportovce.Pravidelným u?íváním získává organismu přirozenou rovnováhu. Harmonizace a tonizace imunitního systémů je garantem pevného zdraví. Více se dozvíte na www.mpetruj.sblog.cz
Přeji pevné zdraví

Re: pokles trombocytu
Autor: Dana (213.195.206.---)
Datum: 9 February, 2007 01:33

Mě pomohl čaj z ?ípků,pila jsem ho 1rok a k tomu občas ??ávu z červené řepi. Palec vzhůru

Re: pokles trombocytu
Autor: eva (88.103.173.---)
Datum: 15 February, 2007 18:21

Moc děkujia zdravím

Re: pokles trombocytu
Autor: dana (---.netdatacomm.cz)
Datum: 19 March, 2008 11:14

Zdravím v?echny, mam hladinu trombocytu 133....doporučili by jste mi naky přípravek, pokrm, piti..kterým mohu pocet trombocytu zvysit??
dekuji s pozdravem dana

Re: pokles trombocytu
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 19 March, 2008 11:51

dana napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím v?echny, mam hladinu trombocytu
> 133....doporučili by jste mi naky přípravek,
> pokrm, piti..kterým mohu pocet trombocytu zvysit??
>
> dekuji s pozdravem dana

Milá Dano, no ono trochu zále?í na tom, proč Vám trombocyty poklesly, co Vám k tomu Vá? lékař řekl?
Navíc, také zále?í na hodnocení výsledku laboratoří, 133 tis. trombocytů by mohlo klidně znamenat je?tě normální nález nebo jen laboratorní chybu. Ka?dopádně z jednoho takového výsledku, pokud by byl jen takto osamocený, bez dal?ích informací, není mo?né dělat dalekosáhlé závěry. Zdraví


Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: pokles trombocytu
Autor: Kobylka (---.13.broadband6.iol.cz)
Datum: 29 May, 2008 13:16

Dobrý den,
rda bych se zeptala jak jde zvý?it počet trombocitu.Jsem sledována rok...loni jsem mela počet tromb.65...ted mi to kolísa...před týdnem jich bylo 75 a po 5dnech 97,kolísavost zjistili díky předoperačnímu vy?etreni..jinak mne doktorka odbyla stim ?e mam u?ívat Vitamín C,změnit práci,přestat kouřit a vyvarovat se stresu-co? bohu?el nejde :-) jeden lékař tvrdí ?e to je v pořádku a ?e stím ?ije spousta lidi-druhý ?e by se to mělo léčit.Mu?e se teda někdo s podobným problemem podělit o radu..popřípadě zku?enosti s léčbou?Děkuji předem a přeji hezky den.S pozdravem Andrea Bittova

Re: zvý?ení trombocytu
Autor: marcela (---.natur.cuni.cz)
Datum: 19 June, 2008 12:24

Dobrý den , mám opačný problém . Moje trombocyty jsou zvý?ené , mů?e mi někdo Smutek odpovědět co to značí a čím se dají sní?it?děkuji marcela

Re: pokles trombocytu
Autor: miroslava kozačková (---.i4g.tmcz.cz)
Datum: 15 July, 2008 20:28

mů?e mi někdo poradit co to znamená pokles trombocitů při prvním jsem měla 24 po druhé 91 co to je za onemocnění kdo máte zku?enosti co vám dělali za vy?etření a jiné nikdy jsem nic takového neměla poslali mě na hematologii a čekám na výsledky prosím o informace



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy