Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: MARTINA (---.alima.cz)
Datum: 3 August, 2005 11:46

DOBRY DEN,NEMATE NEKDO ZKUSENOSTI Z VYTRHNUTIM NERVU POD ZUBEM?VCERA MI DOKTOR 3 NERVY VYTRHL A ZUB ME POŘÁD BOLI....DĚKUJI A PŘEJI PĚKNÝ DEN.MARTINA

Re: ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: blondy (---.softex.cz)
Datum: 6 August, 2005 20:28

Mě také dr. vytrhala nervy ze zubů a také mě zuby bolí i kdy? dr. tvrdí, ?e mě ty zuby bolet nemů?ou. Tak nevím, jak je to mo?né. Nuda

Re: ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: Petr (---.abcsys.cz)
Datum: 26 October, 2005 09:50

Bolesti po vyta?ení nervů ze zubů jsou celkem bě?né a často se navíc opakují v jakýchsi vlnách. Třeba 8 měsíců klid a pak se zase ozvou. Je to podobné, jako kdy? se amputuje končetina (ruka, nebo noha) a dotyčný cítí bolest, jako by tam ona končetina stále byla. Říká se tomu "fantomová bolest". Zku?enosti mám se zubama, s amputací končetiny díky Bohu ne ?iroký úsměv . Můj zubař potvrzuje, ?e je to normální a bě?né. Proč tomu tak je, je zále?itost energetická. Ale u? je asi tento můj příspěvek zbytečny, no nevadí. Hezký den v?em. Petr

Re: ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: pavel.fut (---.198.broadband2.iol.cz)
Datum: 19 February, 2009 21:00

prosím vas nevite jestli bolí vyndavaní nervu ze zubu??me se vubec nechce k vuli tomu k zubaři Křik, pláč



Re: ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: Miki (---.infos.cz)
Datum: 26 March, 2009 11:04

zkuste si na chumáček vaty nakapat ?védské kapky a dát na noc nad ten nerv do pusy - bolest ustoupí a stav se zlep?í

Re: ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: a-nde (---.net.upc.cz)
Datum: 23 April, 2009 00:02

pavel.fut: Vyta?ení nervů ze zubů se dělá pod umrtvovací injekcí, jakmile to začne bolet. Celkově je to ale citlivěj?í a není to nic příjemného. Zákrok trvá a? 3 hodiny.

Re: ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: Zdeněk (---.strcechy.adsl-llu.static.bluetone.c)
Datum: 31 May, 2009 11:59

Loni mi denervovala zubařka ?estku a 2 měsíce byl zub otevřený,pak to dalo pokoj a zavřela ho.Prý to byl zánět nervu. Rozvrtala to bez umrtvení a byla to středověká mučírna. Teď opět mrtvý zub reaguje na malé teplotní změny stra?nou protahovanou bolestí. Vá?ně uva?uji o sedaci u nějakého soukromníka, proto?e to podruhé nechci za?ít. Opravdu je to pří?erné a nejsem si jist, zda je nutné tak trpět a není to jen zubařská necitlivost. Pletu se?

Re: ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: Kamča (---.net.upc.cz)
Datum: 2 December, 2009 16:17

Tak mě nervíky vytáhl zubař včera, vyvrtal ďouru, chvíli mi tam ??oural a za pět minut jsem ?la z ordinace, asi rychlovka, abychmoc netrpěla, povídla si něco se sestřičkou o diagnóze a ta mi řekla " pan doktor Vám vyndal nervy, byl tam zánět, teď ten zub necháme otevřený a bude to vytékat ven.." od bolesti mám pokoj a u? nevypadám jak nafukovací balón, uvidíme co bude dál, občas kdy? kousnu, tak to stejně trochu zabolí, tak uvidíme, dělali mi to teprve včera..." PS : ten zubař je soukromník, někdy trochu brutální, ale dobrý a rychlý, prostě brutálně rychlý, abyste to měli rychle za sebou :-) a zatím nepoci´tuju, ?e by něco odflák :-)

Re: ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: KAMČA (---.net.upc.cz)
Datum: 2 December, 2009 16:20

jo a spí? je to takový nepříjemný, ne? ?e bolí..tak trochu...někomu se mů?e udělat tr?oku ?patně, chvíli se mi klepala ku?na, ?la jsem se vyplivat je?tě na wc, nic mi neteklo, jen jsem byla jak se vzteklinou :-D a kdy? to vyndaval, tak jsem měla spí? pocit, ?e mi něco rve do lebky, ne? vyndavá..do té čelisti myslím :-)

Re: ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: Miroslav Beran (---.nat125.static.kve.cz)
Datum: 2 April, 2010 10:49

Mě tento zákrok dělali u? mockrát. Můj zubař je na to velice dobře vybaven a ani při vyvrtávání zubu, odstraňování nervů, ani při či?tění kanálku necítím vůbec nic, by? celý zákrok probíhá bez umrtvení. Zkusil bych nejprve někoho, kdo pou?ívá nověj?í metody ...
Jinak nyní mám také pod zubem váček .. a prodělal jsem opět to samé. Na?těstí se pomalu vstřebává.

Re: ZANĚT NERVU V ZUBU
Autor: Alča (---.135.broadband15.iol.cz)
Datum: 26 September, 2011 16:14

dobrý den, mě čeká vyndavání nervu ze zubu, pořád mě brní celá tvář, brnění mi z tváře přelejzá a? do ucha, hrozný mravenčení, nevíte někdo jestli to mů?e být od toho zubu? Křik, pláč děkuji.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy