Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Problémy prechodného obdobia
Autor: roman (---.84-47-55.telecom.sk)
Datum: 8 February, 2006 14:44

Ahoj v?etci.
Mo?no ste z tých, ktorí "v pote tváre" bojujete so svojím prerodom na zdrav?ieho človeka.
Tu by sme mohli písa?, čo nás s týmto prerodom trápi a snáď nám tí skúsenej?í a múdrej?í poradia.
Začínam...

Venujem sa prírodnej strave cca 2 roky.
Nie som úplný vitarián, od 70% v zime do 90-% (v lete) .
Toutu stravou a zmenou ?ivotného ?týlu som odbúral viacero probleémov.
Potiaľto je to OK.
V posledných 2-3 tý?dňoch ma v?ak trápi mravenčenie po celom tele. Sú to kúsky tela, často tento pocit súvisí s polohou hlavy. Napr. ľahnem si v posteli nabok, a začne mi kus tŕpnu? v ruke, ľahnem na chrbát ? ok. Alebo sedím na stoličke, otočím hlavu viac vpravo, ruku polo?ím na stôl ? a behá mi ?mrázik? po predlaktí aleo vzadu po chrbte.
Nemám málo vápnika?
Nechýba mi ?povestný? B12?
Alebo niečo iné.
Mô?e to súvisie? s kandidou, ktorú som si v podstate sám diagnostikoval a proti ktorej začínam bojova??
Za lekármi ma veľmi neláka, v minulosti som si ich u?il dos?.
Prosím o radu.


Re: Problémy prechodného obdobia
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 10 March, 2006 10:57

Milý Romane, díky za dotaz!
Při změnách svého jídelníčku jste zřejmě také zvý?il přívod sladkostí, ?e? To je třeba omezit Mrknutí - s úsměvem Va?e dieta teď také obsahuje málo bílkovin, bez nich být nemů?eme, zařaďte mezi své potraviny také vajíčka, měl byste sníst 3 týdně (v úterý, čtvrtek a sobotu). Mravenčení těla bude způsobené nedostatkem vápníku a hořčíku, doplníte je u?íváním minerálů v tabletkách z lékárny (přípravek Vápník - Hořčík - Zinek), u?ívejte 1 tabletu denně.
Hodně zdraví, radosti a lásky Úsměv

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy