Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
pribrat
Autor: myrja (199.67.203.---)
Datum: 10 March, 2006 15:54

Ahoj,

potrebovala bych poradit neco, co by mi pomohlo "jak pribrat". Vim, ze tenhle problem ma malo lidi a taky se o tom nepise tolik jako o bulimii, anorexii, dietach apod., takze se tezko hleda i "dieta na pribrani" nebo "zpomaleni metabolismu" Smutek
Mam sice sportovni, ale prilis hubenou postavu (160cm, 42kg), je mi 26 let a myslim, ze na par vyjimek jim snad vsechno. (snad krome tvaruzek, tlacenky, speku). Veskere druhy masa, nevyhybam se ani lusteninam, miluji pecivo (maminku mam v pekarne Rotující smajlík, vyplazuje jazyk ), cokoladu pravda, mam rada jen horkou Láska v očích , ale stejne ne a ne pribrat... Nuda
Jsem byvala sportovni gymnastka, tak mi bylo receno, ze telo spaluje odmalicka klidne na 120% a kdyz jsem prestala, tak spaluje dal i na tech 120% a telo je porad hubene...
Delam taky praci letusky, takze nic zrovna pravidelneho a kdyz mam 3x denne v rozumnych casech teple jidlo, tak jsem stastny clovek. Nuda Snazim se to nesidit, ale kdyz prijde domu clovek ve 3 rano, tezko si bude jeste neco varit, tak to necha na rano.. Otazníky
Diky za odpoved

Re: pribrat
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 5 April, 2006 14:45

Milá Myrjo, díky za dotaz Úsměv
Va?e potí?e by bylo lep?í ře?it osobně, ne takto po internetu. Domluvte se blí?e prosím s kamarádkou bylinářkou Mirkou (zde je kontakt), mů?ete jí zavolat a v?e probrat. Hodně zdraví, radosti, lásky!

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy