Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
záněty
Autor: hanča (---.ign.cz)
Datum: 28 March, 2006 17:35

prosím o radu ,neustále se mi vracejí záněty ,pořád chodím ke své gynekolo?ce a a mě pořád předepisuje prá?ky an zavádění do dělohy a já u? nevím čím to je ,myn?el problémy nemá a doktorka říkala ?e to přenosný není z partnera na partnera prosím o radu jestli na to něco je

Re: záněty
Autor: Honza *) (Moderátor)
Datum: 5 April, 2006 15:51

Milá Hančo,
  • vzhledem k přemno?ení plísní ve Va?em organismu byste měla dodr?ovat protiplísňovou dietu
  • po dobu 3 týdny si připravujte 2x denně čaj "Vilcacora" (firma Rosa Canina, ing. Pleskač, Veverská Bitý?ka, k dostání v bylinářstvích; čaj připravíte dle návodu na sáčku v?dy z 1 čajové l?ičky bylinky a 1/4 litru vody)
  • stejně tak si připravujte po dobu 3 týdny 3x denně bylinnou směs "Nádory" (firma Bylinky z Kačenčiných hor)
  • pro dal?í postup a ře?ení zavolejte prosím je?tě kamarádce bylinářce Mirce (kontakt najdete tady)
Hodně zdraví, radosti a lásky Úsměv

Mirka, Honza*) [hoowoo.euweb.cz]

Re: záněty
Autor: allena Mikulova (---.meep.cz)
Datum: 13 June, 2006 16:35

Prosim o radu mam asi zanet trojklaneho nervu a stale to neustupuje,lekari si se mnou nevi rady.

Re: záněty
Autor: lucie (---.prograf.cz)
Datum: 26 June, 2006 08:39

Doporucuji tee tree oil na sedave koupele, nejprve pravidelne alespon 14 dnu pak alespon 1x za mesic do vany, nepouzivat mydlo ale gel s obsahem tee tree oil. Me osobne moc pomohl, trpela jsem obdobnymi problemy asi 2 roky.

Re: záněty
Autor: Renáta (---.xsky.cz)
Datum: 22 September, 2006 20:07

Asi 2 měsíce si přítel stě?oval na občasné bolesti varlete. Jít k lékaři se mu moc nechtělo,tak?e nakonec dostal horečky,a bolesti zesíleli natolik,?e lékaře nakonec nav?tívil. Ten zjistil,?e má zánět nadvarlete,a předepsal mu antibiotika.Bere je ji? 3 dny,ale není známka zlep?ení. Spí?e naopak. Varle mu oteklo,a horečka neustupuje. Mám dobré zku?enosti s léčbou ?enských zánětů bylinkami,tak si myslím,?e by mohly pomoci i v přítelově případě. Nejsem si ale 100% jistá jaké bylinky mu uvařit. Zatím jsem pou?ila Kontryhel.Poraďte mi prosím.

Děkuji Renáta Smutek


Re: záněty
Autor: ?árka (---.vychcechy.adsl-llu.static.bluetone.c)
Datum: 8 February, 2007 18:36

Rok a půl se mi opakovaně vrací zánět kolem úponu ?lachy v pravo v oblasti velkého trochanteru - nevím jak to popsat lidověji - ale je to na pravém boku v místech kde jsem si myslela ,?e bolí kyčle, ale kyčle to nejsou.

Dostala jsem obstřik,chodila na rehabilitaci, ale problém se vrací - nejvíce, kdy? prochladnu.
Nyní zkou?ím gel z arniky,zkusila bych i bylinný čaj, ale nevím který.

Děkuji ?árka



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy