Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Alveo
Autor: s. (---.228.239.85.adsl.netway.cz)
Datum: 2 March, 2007 10:41

chtěla jsem se zeptat na názor na přípravek Alveo. Trpím atopickym ekzémem a poslední dobou mě hodně padají vlasy.

Re: Alveo
Autor: Milan (---.karneval.cz)
Datum: 3 March, 2007 23:22

Moje rodina má několikaleté zku?enosti s u?íváním Alvea.Má schopnost posilovat imunitní systém,a má pozitivní efekt na kardiovaskulární systém, nervovou i trávící soustavu. Extrakty z bylin mají kromě jiného vliv na proči?tění celého organismu, optimalizaci funkcí imunitního systému, napomáhají proti alergiím, mají vliv na funkci celého trávicího traktu, regulaci hladiny cukru, úpravu střevní mikroflory i činnosti jater a ?lučníku, stimulaci činnosti ledvin. Va?e problémy pramení ze zaneseného vnitřního prostředí těla toxiny. www.mpetruj.sblog.cz

Re: Alveo
Autor: s. (---.228.239.85.adsl.netway.cz)
Datum: 7 March, 2007 09:45

A jak je potřeba to dlouho brát, aby se mě pročistil organismus.
Je to na mě dost drahý, abych to mohla u?ívat dlouhodobě.

Re: Alveo
Autor: Milan (---.karneval.cz)
Datum: 7 March, 2007 19:52

Dobrý večer. Je třeba vypít alespoň čtyři lahve. Samozřejmě lze u?ívat dlouhodobě jako prevenci civilizačních nemocí, chápu v?ak ekonomické důvody. Mů?ete mít 2O% slevu. ICQ 449 422 629 v?dy večer. Zdravý člověk je klidný, spokojený, neobtě?uje svou nemocí okolí a peníze si mů?e vydělat. Přeji zdraví.
Milan

Re: Alveo
Autor: s. (---.228.239.85.adsl.netway.cz)
Datum: 8 March, 2007 08:23

Dobře, moc děkuji za rady vyzkou?ím to.

Re: Alveo
Autor: Milan (---.karneval.cz)
Datum: 8 March, 2007 19:15

Rád Vám ho po?lu na Va?i adresu. Milan

Re: Alveo
Autor: Denisa (---.karneval.cz)
Datum: 13 March, 2007 10:59

Pí?u za dceru:moje dcera trpí atopickým ekzémem objednala jsem jí alveo proto?e jí pomáhalo kdy? byla malá a ted jí bude 14let a myslíte,?e bychom ho tedy měli pou?ívat?

Re: Alveo
Autor: s. (---.228.239.85.adsl.netway.cz)
Datum: 13 March, 2007 12:55

je?tě jsem se chtěla zeptat na tu slevu, to by platilo jenom kdybych se stala členem, nebo i od Vás??

Re: Alveo
Autor: Milan (---.karneval.cz)
Datum: 13 March, 2007 20:47

Paní Deniso, mohu Vám Alveo vřele doporučit. Alveo mů?e u?ívat ka?dý, dávkování se řídí dle váhy člověka. Vyčistí dcerce organismus, posílí imunitní systém a upraví metabolismus. Dále Vám doporučuji vyřadit z jídelníčku kravské mléko kromě másla a jogurtů, zařadit více zeleniny, tmavé pečivo a pod., ale to určitě znáte.Později by jste mohly je?tě zařadit silněj?í detoxitan Clense Plus. Máte-li zájem, napi?te na e-mail: mpetruj@seznam.cz
Přeji pevné zdraví Milan Petrůj

Re: Alveo
Autor: Milan (---.karneval.cz)
Datum: 13 March, 2007 20:50

Ano, tu slevu budete mím odemne. Zdravím

Re: Alveo
Autor: s. (213.192.38.---)
Datum: 26 March, 2007 09:33

Tak jsem se rozhodla, ?e Alveo vyzkou?ím, mů?ete mě dát na Vás někalý kontakt, abychom se mohli domluvit.
Moc Vám děkuji.

Re: Alveo
Autor: Milan (---.karneval.cz)
Datum: 26 March, 2007 19:49

Dobrý večer. Pi?te na e-mail: mpetruj@seznam.cz, nebo po?lete vá? mail na tel. 731190383, případně mů?ete na ICQ 462-353-145 (večer)

Milan Petrůj



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy