Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Bylinky ve zdraví a nemoci : Diskusní klub
V?e, co jste chtěli vědět o bylinkách, ale báli jste se zeptat
The fastest message board....ever.
Jdi na stránku:  PředchozíPrvní...678910111213141516...PosledníNásledující
Aktuální stránka:11 z 20
Re: ?títná ?láza
Autor: konstancie Dřínková (---.meep.cz)
Datum: 23 May, 2007 19:01

Dobrý den ,byla po 2 letech na kontrole se ?títnou ?lázou kde ji lékař posíla na podro bněj?í vy?etřenído Ostravské nemocnice s touto diagnozou PAC.SLEDOVANA PRO CZSTY V DX.LALOKU-.VZDY 2 PRI EUFUNKCI,T.č odeslána na kontrolní sonografii,kde nález billat.uzlovitých.struktur prosím vás o srozumitelné vyádření maminčina stavu ?títná ?láza celkově lehce zvět?ená (11ml)v obou lalocích uzlovité struktury5-10mm.V pravém laloku drobná cysta. moc děkuji za va?i odpoved


Re: ?títná ?láza
Autor: konstancie Dřínková (---.meep.cz)
Datum: 23 May, 2007 19:01

Dobrý den ,byla po 2 letech na kontrole se ?títnou ?lázou kde ji lékař posíla na podro bněj?í vy?etřenído Ostravské nemocnice s touto diagnozou PAC.SLEDOVANA PRO CZSTY V DX.LALOKU-.VZDY 2 PRI EUFUNKCI,T.č odeslána na kontrolní sonografii,kde nález billat.uzlovitých.struktur prosím vás o srozumitelné vyádření maminčina stavu ?títná ?láza celkově lehce zvět?ená (11ml)v obou lalocích uzlovité struktury5-10mm.V pravém laloku drobná cysta. moc děkuji za va?i odpoved


Re: ?títná ?láza
Autor: KONSTANCIE DŘÍNKOVÁ (---.meep.cz)
Datum: 23 May, 2007 19:02

Dobrý den ,byla po 2 letech na kontrole se ?títnou ?lázou kde ji lékař posíla na podro bněj?í vy?etřenído Ostravské nemocnice s touto diagnozou PAC.SLEDOVANA PRO CZSTY V DX.LALOKU-.VZDY 2 PRI EUFUNKCI,T.č odeslána na kontrolní sonografii,kde nález billat.uzlovitých.struktur prosím vás o srozumitelné vyádření maminčina stavu ?títná ?láza celkově lehce zvět?ená (11ml)v obou lalocích uzlovité struktury5-10mm.V pravém laloku drobná cysta. moc děkuji za va?i odpoved


Re: ?títná ?láza
Autor: KONSTANCIE DŘÍNKOVÁ (---.meep.cz)
Datum: 23 May, 2007 19:02

Dobrý den ,byla po 2 letech na kontrole se ?títnou ?lázou kde ji lékař posíla na podro bněj?í vy?etřenído Ostravské nemocnice s touto diagnozou PAC.SLEDOVANA PRO CZSTY V DX.LALOKU-.VZDY 2 PRI EUFUNKCI,T.č odeslána na kontrolní sonografii,kde nález billat.uzlovitých.struktur prosím vás o srozumitelné vyádření maminčina stavu ?títná ?láza celkově lehce zvět?ená (11ml)v obou lalocích uzlovité struktury5-10mm.V pravém laloku drobná cysta. moc děkuji za va?i odpoved


Re: ?títná ?láza
Autor: KONSTANCIE DŘÍNKOVÁ (---.meep.cz)
Datum: 23 May, 2007 19:02

Dobrý den ,byla po 2 letech na kontrole se ?títnou ?lázou kde ji lékař posíla na podro bněj?í vy?etřenído Ostravské nemocnice s touto diagnozou PAC.SLEDOVANA PRO CZSTY V DX.LALOKU-.VZDY 2 PRI EUFUNKCI,T.č odeslána na kontrolní sonografii,kde nález billat.uzlovitých.struktur prosím vás o srozumitelné vyádření maminčina stavu ?títná ?láza celkově lehce zvět?ená (11ml)v obou lalocích uzlovité struktury5-10mm.V pravém laloku drobná cysta. moc děkuji za va?i odpoved


Re: ?títná ?láza
Autor: KONSTANCIE DŘÍNKOVÁ (---.meep.cz)
Datum: 23 May, 2007 19:03

Dobrý den ,byla po 2 letech na kontrole se ?títnou ?lázou kde ji lékař posíla na podro bněj?í vy?etřenído Ostravské nemocnice s touto diagnozou PAC.SLEDOVANA PRO CZSTY V DX.LALOKU-.VZDY 2 PRI EUFUNKCI,T.č odeslána na kontrolní sonografii,kde nález billat.uzlovitých.struktur prosím vás o srozumitelné vyádření maminčina stavu ?títná ?láza celkově lehce zvět?ená (11ml)v obou lalocích uzlovité struktury5-10mm.V pravém laloku drobná cysta. moc děkuji za va?i odpoved


Re: ?títná ?láza
Autor: Renata (---.customer.medialine.cz)
Datum: 29 May, 2007 12:10

Dobrý den,
mám jen takový skromný dotaz. Lékařka mi odebrala krev na zji?tění zda zda netrpím onemocněním ?títné ?lázy.Výsledky je?tě nemám.Příznaky jako únava, deprese, přírustek na váze atd. mám, ale je?tě k tomu mám i pocit tlaku na krku, pocit, ?e mne něco ?krtí nebo na něm zavazí a taky mám pocit i zhor?eného dýchaní nebo tlaku to mi zhor?uje to dýchání. Chci se zeptat zda i tohle mů?e souviset se ?títnou ?lázou? Díky za odpověď. R.

Re: ?títná ?láza
Autor: Monika (---.vimperk.elsat.cz)
Datum: 12 June, 2007 13:17

Dobrý den. Chtěla bych Vás moc poprosit o radu. Lékaři mi diagnostikovali Solitární uzel v P laloku eufunkční ?títné lázy, téměř komplexní povahy, velikosti 22 ? 14 -13 mm. ?títná ?láza je ale funkčně zcela v pořádku. Na podzim mám přijít spolu s výsledky krve na kontrolu, kde se rozhodne, zda mi buď nasadí léky a nebo provedou operaci. Zajímá mě hlavně to, jaké budou mít léky vedlej?í účinky - dočetla jsem se, ?e po nich člověk hodně přibírá, vyskytuje se i akné. Nejsem zastáncem takovýchto léku. Jak si mohu pomoci sama bez těchto léku? A co obná?í operace? Dále se chci zeptat, zda je vhodné po druhé otěhotnět nebo rad?i počkat. Moc děkuji, Monika.

Re: ?títná ?láza
Autor: Petra (---.miramo.cz)
Datum: 15 June, 2007 08:15

Dobrý den,prosím,existuje někdo,komu se podařilo zhubnou při hypofunkci ???
Jsem z toho u? na mrtvici,pořád cvičím,jako blázen a váha neustále roste. Napi?te mi na mail. Díky

Chronický zánět ?títné ?lázy
Autor: Evík (---.cust.sloane.cz)
Datum: 20 June, 2007 13:38

Dobrý den,
chci se zeptat, mám 2,5 letého syna a asi před 2 roky jsem měla problém se ?títnou ?lázou ?ádné léky neberu jen byly ?patné nějaké hodnoty v krvi ted jezdím ka?dý pul rok na kontrolu a doktor mi sdělil ?e mám diskrétní chronický zánět ?títné ?lázy. ?ádné problémy nepoci?uji jen jsem mo?ná trochu víc unavená ne? obvykle. Ale je tu přece problém u? pul roku se sna?ím otěhotnět a nedaří se, má to vliv, ten zánět? Dá se to nějak ovlivnit stravou nebo ?ivotosprávou? A jaký vliv to bude mít do budoucna na tělo? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den Evík Mrknutí - s úsměvem

Re: ?títná ?láza
Autor: Martina (82.150.188.---)
Datum: 29 June, 2007 18:28

Ahojky,léčím se ?títnou ?lázou u? 10měsíců,Hyperthyreosa a ted sem těhotná 12 týden.Zatím je v?e v pořádku,u?ívám propycil 50,správně mám brát 5 tablet denně,ale beru jen jednu,co sem zjistila,?e sem těhotná a v?echny testy mám o.k.tak nevim....A chtěla sem napsat,?e se v těhotenství nesmí u?ívat ?adné multivitamíny,které obsahují jód.Tak nevě?te hlavu a v?e bude zase veselej?í Rotující smajlík, vyplazuje jazyk Palec vzhůru

Re: ?títná ?láza
Autor: Monika N (---.141.broadband9.iol.cz)
Datum: 13 July, 2007 13:14

u? 10 let mám léčenou ?títnou ?lázu,autoimun.tyreoiditis, mám vysoký titr protilátek, strumu,v PL uzlík, beru Letrox 75mg/denně. chci se zeptat jaký vliv to má na otěhotnění a následné těhotenství??

Re: ?títná ?láza
Autor: Ivanka (---.pilsfree.net)
Datum: 23 July, 2007 19:45

Moje maminka taky byla na operaci ?títné ?lázy,co se týče vzhledu není skoro vůbec nic poznat, ta jizvička je hrozně tenounká a hlasivky má taky v pořádku,tak?e ?ádný strach Mrknutí - s úsměvem

Re: ?títná ?láza
Autor: Rů?a (88.103.217.---)
Datum: 10 August, 2007 11:14

Dobrý den ,od minulého týdne mám tu samou diagnosu jako vy,resp.hyperthyrosu.Beru taky Thyrozol10mg a to 1-0-1.Vnitřně jsem ve vět?ím klidu,ale pořád mi hodně padají vlasy.Taky vám padaly?A přibrala jste po braní léku na váze?Děkuji za odpověď a přeji pevné zdraví. Rotující smajlík, vyplazuje jazyk

Re: ?títná ?láza
Autor: Rů?a (88.103.217.---)
Datum: 23 August, 2007 14:35

MARTINO přibrala jste po u?ívání Propycilu?Já beru měsíc Thyrozol a zatím je váha stejná,jen mi hrozně padají vlasy.Padaly u? před určením diagnozy a nasazení léku a padají pořád.Psychicky u? jsem z toho na dně.Děkuji za odpověď. Úsměv

Re: ?títná ?láza
Autor: Silvie (---.230.ktkarvina.cz)
Datum: 29 August, 2007 09:23

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli zvět?ená ?títná ?láza mů?e nějak po?kodit plod.Jsem v 26tt.Na výsledky krevních testů je?tě čekám.

Re: ?títná ?láza
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 31 August, 2007 07:16

Silvie napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli zvět?ená
> ?títná ?láza mů?e nějak po?kodit plod.Jsem v
> 26tt.Na výsledky krevních testů je?tě čekám.

Milá Silvie,
samotná zvět?ená ?títná ?láza bez poruchy funkce by vadit nemusela, v těhotenství se někdy objevuje. To, co by plodu vadit mohlo, by byla porucha funkce ?títné ?lázy, tuto poruchu vyloučí právě krevní testy. Zdraví

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: ?títná ?láza
Autor: Gabča (---.net.upc.cz)
Datum: 3 September, 2007 19:11

Dobrý den,chtěla sem se zeptat co znamená Solitární hypo uzlík cystického charakteru o průměru 6mm.Děkuji předem za odpověď.

Re: ?títná ?láza
Autor: honza (Moderátor)
Datum: 3 September, 2007 21:06

Gabča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,chtěla sem se zeptat co znamená
> Solitární hypo uzlík cystického charakteru o
> průměru 6mm.Děkuji předem za odpověď.

Milá Gabčo,
předpokládám, ?e se popis týká vy?etření ?títné ?lázy ultrazvukem, znamená, ?e byl nalezen jednotlivý, jediný uzlík, neodrá?í při vy?etření ultrazvukové vlny a má charakter váčku, dutinky o průměru 6mm.
Zdraví

Honza*) - Spiritweblog, Domácí lékař

Re: ?títná ?láza
Autor: Gabča (---.net.upc.cz)
Datum: 3 September, 2007 22:06

Děkuji za rychlou odpověď,dneska sem byla na vy?etření-na sonu a tam mi bylo řečeno-Pravý lalok má volum 6mm,levý 3mm,?íře isthmu 3,5mm. Struktura obou laloků je přiměřená,v pravém laloku solitární hypo a? naznačeně cystický uzlík o průměru 6mm.V levém laloku je struktura pravidelná,známky vaskularizace obostanně nepokazuji.Sem laik a jsem z toho ?e nevím co to znamená uplně hotová.K lékařce jdu a? za dva týdny a zajímalo by mě kdy? byl v rodině výskyt rakoviny zda nález nenasvědčuje tomu ?e by to mohlo být mo?né i u mne.Zatim moc děkuji za rychlou odpověď Gabča.

Jdi na stránku:  PředchozíPrvní...678910111213141516...PosledníNásledující
Aktuální stránka:11 z 20


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Formát textu:
barva , pozadí: , velikost:
 

Smajlíky:   
Nápověda, tipy